درخواست کمک از دوستان برای ساخت یه اسکریپت ساده مدیریت جدول

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

amirone

تازه وارد
سلام :)

دوستان یه کمک ازتون میخوام ..!

من به زبان های html و css مسلط هستم و میخوام یه سایت بزنم، که جدول لیگ های مطرح فوتبال باشه :)

البته این راه رو میتونم به راحتی با html و css میتونم راحت درست کنم ! یعنی الان صفحه سایت رو طراحی کردم !

ولی خب صفحات ایندکس یه اشکال داره...خب من میخوام هر روز اونو ویرایش و آپدیت کنم و هر روز باید کدهای اچ تی ام ال رو ویرایش کنم :دی اما خب میشه ولی وقت گیر...و یه اشکال دیگه هم داره اینه که ممکنه در بعضی از مرورگر ها صفحه ذخیره بشه، یعنی باید کش مرورگر رو پاک کنن تا صفحه براشون بروزرسانی بهش :دی

اما من نمیخوام همچین مشکلاتی باشه !

میخوام با کمک شما یه اسکریپت طراحی کنم ..!

یه اسکریپت ساده که یه کنترل پنل ساده داشته باشه و بشه جدول ها رو از اونجا مدیریت کرد !

مثل پلاگین جدول قیمت ها در وردپرس...که از کنترل پنلش خانه های جدول را کنترل میکنه و بهشون مقدار میده :)

من از پی اچ پی سر در نمیارم ... ولی اگه یه سری آموزش بزارین خودم میتونم درست کنم ! واقعا ممنون میشم که بهم کمک کنید :دی

منتظر هستم :x

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام . دوست عزیز .

این رو از من بپذیرید که اگه اسکریپتی برای استفاده خاصی وجود نداشته باشه . حتما افزونه وردپرسی خاصی برای اون استفاده خاص وجود داره :دی

تا اونجا که من فهمیدم شما نیاز به یک اسکریپت داری که به صورت داینامیک شما داخل پنل مدیریتی هر نتیجه ای برای دو یا چند بازی انجام دادی داخل سایت اعمال بشه .

میتونی از سیستم وردپرس استفاده کنی . افزونه فراوانی برای این کار شما وجود داره که محبوبترینش رو زیر قرار میدهم .

توضیحاتش از سایت وردپرس با طعم فارسی :

این افزونه برای مدیریت لیگ های ورزشی طراحی شده است که آنها را می توانید روی وب سایت خود نمایش دهید.

[h=3]ویژگی های افزونه مدیریت لیگ:[/h]

• اضافه کردن بازی ها و تیم ها به راحتی
  • اضافه کردن لوگوی تیم ها
  • ذخیره خودکار یا دستی جداول رده بندی
  • آمار بازی ها بصورت آنلاین
  • امکان نصب نامحدود ابزارک ها
  • تغییر رتبه بندی تیم در جدول بصورت خودکار
  • حالت مسابقات قهرمانی با قابلیت دور مقدماتی و دور حذفی

این افزونه برای علاقه مندان به ورزش و مدیران سایت های ورزشی بسیار کاربردی می باشد و می تواند کمک خوبی برای مدیریت انواع لیگ ها باشد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amirone

تازه وارد
خیلی ممنون دوست عزیز :) :x

ولی من نمیخوام با وردپرس باشه !

صفحه طراحی شده و همه لیگ ها هم هست !

صفحه طوری طراحی شده که، تمامی لیگ ها در یک صفحه ایندکس هستند و در اول نام لیگ رو انتخاب میکنی و وقتی روش کلیک کردی میری پایین و به قسمت جدول لیگ مورد نظر :)

نمیشه کمک کنید یه اسکریپتی چیزی بنویسیم و خواهش میکنم ... :)

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
دوست عزیز سوالت خیلی واضح نیست . اگه میتونی یه دمویی چیزی بذار . رو همون توضیح بده . شاید زودتر به جواب رسیدی .

نوشتن اسکریپت هم که به همین سادگی نیست . در ضمن اگرم کسی براتون انجام بده . حتما هزینه میخواد برای نوشتن اسکریپت اختصاصی .

مطمئن باش اون چیزی که شما میخوای اینجا جوابی دریافت نمیکنی مگر اینکه "پ.خ بده تا هزینه اش رو برات بفرستم"

به نظر من بهترین کار اینه که شما اون صفحه رو به قالب وردپرس تبدیل کنی که زیاد سخت نیست . چند تا تگ باید بهش اضافه کنی . سرچ کنی به جواب میرسی .

بعد میتونی تو هر جدولی که خودت ساختی از شورت کد زیر استفاده کنی تا جدول افزونه جایگزین جدولت بشه .

<?php leaguemanager_display_widget( league_ID ); ?>

و به جای id . ایدی همون لیگی رو که به وسیله افزونه ساختی بذاری . سپس به وسیله css . استایلهایی که واسه جدول خودت به کار بردی واسه جدول این افزونه به کار ببری .

screenshot-6.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا