درخواست کمک برای نصب اسکریپت آپلود سنتر

sagebnegad

کاربر عضو
سلام

از دوستان کسی هست که بتونه لطف کنه و یک اسکریپت آپلود سنتر را روی این هاست برای من نصب کنه؟

من هرچی سعی میکنم از پنل این هاست سر در نمیارم

هرکدوم از دوستان که میتونه لطف کنه بگه تا اطلاعات پنلو براش پ خ کنم.اسکریپتش هم فرقی نمی کنه چی باشه فقط یه آپلود سنتر روی این هاست برای من نصب کنند

ممنونم

MR.SASHA

تازه وارد
سلاماز دوستان کسی هست که بتونه لطف کنه و یک اسکریپت آپلود سنتر را روی این هاست برای من نصب کنه؟

من هرچی سعی میکنم از پنل این هاست سر در نمیارم

هرکدوم از دوستان که میتونه لطف کنه بگه تا اطلاعات پنلو براش پ خ کنم.اسکریپتش هم فرقی نمی کنه چی باشه فقط یه آپلود سنتر روی این هاست برای من نصب کنند

ممنونم
سلام

توصیه میکنم یکم جستجو کنید اطلاعاتتون رو بالا بیارید بعد اقدام به نصب کنید ، اینکه هرکاریو کسه دیگه واستون انجام بده در ادامه به مشکل بر میخورید

لااقل نصب این اسکریپت های سادرو باید بلد باشید

همچنین یه حرفتون که گفتید هرکی میتونه کمک کنه پ . خ بده هم درست نیست ، نباید به هرکسی اعتما کنید و اطلاعات رو در اختیارشون قرار بدید مگر جز مدیران اینجا باشن

شما ابتدا ftp دانلود و نصب کنید. از طریق این برنامه راحت میتونید فایل های اسکریپ آپلودسنتر رو بروی هاستتون آپلودکنید.

sagebnegad

کاربر عضو
سلامتوصیه میکنم یکم جستجو کنید اطلاعاتتون رو بالا بیارید بعد اقدام به نصب کنید ، اینکه هرکاریو کسه دیگه واستون انجام بده در ادامه به مشکل بر میخورید

لااقل نصب این اسکریپت های سادرو باید بلد باشید

همچنین یه حرفتون که گفتید هرکی میتونه کمک کنه پ . خ بده هم درست نیست ، نباید به هرکسی اعتما کنید و اطلاعات رو در اختیارشون قرار بدید مگر جز مدیران اینجا باشن

شما ابتدا ftp دانلود و نصب کنید. از طریق این برنامه راحت میتونید فایل های اسکریپ آپلودسنتر رو بروی هاستتون آپلودکنید.
ممنونم از توصیه خوبتون دوست عزیز

ولی من مشکلی با خود نصب ندارم بلکه مشکل من پنل مدیریت هاسته .این پنل نه دایرکت ادمینه و نه سی پنل بخاطر همین هم من ازش سر در نمی یارم

بالا