درخواست کمک در مورد ویژگی های وابسته محصول ووکامرس

mahyar21

تازه وارد
سلام وقت بخیر

من میخوام مشتری ویژگی های متنوعی از یک محصول رو بتونه انتخاب کنه

به عنوان مثال در انتخاب اول بتونه ویژگی 1 یا ویژگی 2 رو انتخاب کنه

اگه 1 رو انتخاب کرد انتخاب های بعدی مرتبط با ویژگی 1 باشند و اگه 2 رو انتخاب کرد مرتبط با 2 باشند!

یعنی یجور انتخاب ها به انتخاب قبلی وابسته باشن

با استفاده از محصولات متغیر نتونستم این کار رو کنم

لطفا راهنمایی کنید

مرسی

amirrahimi69

کاربر عضو
سلام وقت بخیر

اگه 1 رو انتخاب کرد انتخاب های بعدی مرتبط با ویژگی 1 باشند و اگه 2 رو انتخاب کرد مرتبط با 2 باشند!

لطفا راهنمایی کنید

مرسی
سلام و وقت بخیر

ابتدا دو یا چند ویژگی اضافه کنید و تیک " استفاده برای متغییر ها " رو برای همه فعال کنید .

به تب متغییر ها رفته و از لیست باز شو گزینه " ساخت متغییر ها از همه ویژگی ها " رو انتخاب کنید ، به صورت اتوماتیک از 2 یا چند ویژگی که ایجاد کردید چند محصول متغییر وابسته ایجاد میشه ، برای هر حالت قیمت و شرایط تعیین کنید .

موفق و پیروز باشید

m0h4mm4d

کاربر عضو
سلام وقت بخیر

لطفا راهنمایی کنید

مرسی
اگر همه ی حالت ها وجود داشته باشه میتونید از راه حلی که دوستمون جناب رحیمی در بالا گفتند استفاده کنید ولی اگر میخواهید حالت های پیشرفته تر انجام بدید که احتیاج به دستورات شرطی و لینک کردن فیلد ها به هم باشه باید از با استفاده از افزونه هایی مثل گراویتی فرم و یا نینجا فرم addone را طراحی کنید و به ووکامرس متصلش کنید. من خودم تا الان نیازی نشده که این کار را انجام بدم و در جزییات شاید نتونم کمکتون کنم ولی میتونید از افزونه هایی مشابه این برای اتصال افزونه ساخت فرم و ووکامرس استفاده کنید .

موفق باشید .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mahyar21

تازه وارد
اگر همه ی حالت ها وجود داشته باشه میتونید از راه حلی که دوستمون جناب رحیمی در بالا گفتند استفاده کنید ولی اگر میخواهید حالت های پیشرفته تر انجام بدید که احتیاج به دستورات شرطی و لینک کردن فیلد ها به هم باشه باید از با استفاده از افزونه هایی مثل گراویتی فرم و یا نینجا فرم addone را طراحی کنید و به ووکامرس متصلش کنید. من خودم تا الان نیازی نشده که این کار را انجام بدم و در جزییات شاید نتونم کمکتون کنم ولی میتونید از افزونه هایی مشابه این برای اتصال افزونه ساخت فرم و ووکامرس استفاده کنید .

موفق باشید .
ضمن تشکر از شما و دوست عزیزم آقای رحیمی
این افزونه پرمیوم رو از کجا میشه پیدا کرد؟

mahyar21

تازه وارد
سلام و وقت بخیر

ابتدا دو یا چند ویژگی اضافه کنید و تیک " استفاده برای متغییر ها " رو برای همه فعال کنید .

به تب متغییر ها رفته و از لیست باز شو گزینه " ساخت متغییر ها از همه ویژگی ها " رو انتخاب کنید ، به صورت اتوماتیک از 2 یا چند ویژگی که ایجاد کردید چند محصول متغییر وابسته ایجاد میشه ، برای هر حالت قیمت و شرایط تعیین کنید .

موفق و پیروز باشید
این کار رو انجام میدم اما به اون هدفی که میخوام نمیرسم

به عنوان مثال میخوام وقتی استان تهران رو انتخاب میکنیم در انتخاب بعدی شهرهای این استان رو بیاره و نه شهرهای همه استان ها رو !
اما مال من اینجوری نمیشه!

m0h4mm4d

کاربر عضو
از همینجا :->

فقط داکیومنت ها و سایتش را بخونید از همون وردپرس و ووکامرسی که آخرین نسخه تست شده استفاده کنید . معمولا از ورژن آخر ووکامرس نباید استفاده کرد .

You must be registered for see images attach

بالا