درخواست کمک در مورد پخش فیلم آنلاین

mrehsan

تازه وارد
با سلام.

ببخشید کسی وبسایتی رو میشناسه که کدی رو بده که باهاش فیلم هات رو بتونی تو وبلاگت ( رزبلاگ ) به صورت آنلاین پخش کنی و به صورتی باشه که هر موقع خواستی شروع به پخش بشه و هر موقع که خواستی تموم بشه مثل شبکه های تلویزیون که به صورت آنلاین پخش میشن چون من سایتی مثل وب تولز رفتم ولی اون فقط قابلیت پخش رو داره ولی قابلیت این رو نداره که مثلا من کاری کنم که وقتی فیلم رو تو وبلاگم میزارم مثلا از ساعت 7 صبح شروع به پخش کنه.

لطفا اگه میدونین حتما کمکم کنید.

مرسی

IAMIR

کاربر عضو
پخش آنلاین زیاده ولی کاری که شما می خوای بکنی امکان پذیر نیست .

هست ولی خیلی دنگ وفنگ داره به قول معروف .

pedramsys

تازه وارد
با سلام

این امکان هست که بصورت شخصی تلوزیون آنلاین راه اندازی کرد

نیاز به کد نویسی داره

این کار انجام دادم

artist.porazizi

تازه وارد
درود دوست من :53:

شما اگه میخواهید از سایت آپارات استفاده کنید میتونید از کد هاشون استفاده کنید البته بنده مهارتی در برنامه نویسی ندارم ولی محظ اطلاع دادم دوستان چک کنید ببینید جواب میده یا نه

کد:
<iframe src="ویدئو دلخواه" allowFullScreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" height="360" width="640" ></iframe>
نمونه ای کد بالا قرار دادم شما میتونید ادرس ویدئو رو عوض کنید البته شاید!!!

بعد اینو در وبلاگ خود یا همون رزبلاگ قرار بدید

اگه هم نشد برید توی سایت آپارات ثبت نام کنید و ویدئو خودتون آپ کنید بعد پایین ویدئو چند ایکون هستش یکی واسه دانلودیکی واسه گزارش تخلف یکی هم واسه دریافت کد ویدئو در این قسمت کدتون رو میتونید در وبلاگ خود بزارید پخش کنید به صورت آنلاین

و یک راه دیگه هم هست که شما میخواهید پخش آنلاین تلویزیون ها استفاده کنید اون هم میتونید از این جا کمک بگیرید

و در قسمت منوی های سمت راست بالا پایین چپ در وبلاگتون قرار بدید مکانشم قالب ها >مدریت منو ها انتخاب کنید بعد میتونید در اون جا بصورت منو در سمت راست یا چپ سایتتون بزارید حالا شایدم اسمش باشه ساید بار نمیدونم انگلیسیم ضعیفه :29: دیگه فکر کنم مشکلتون حل شد این وسط متن زیاد شد پوزش خودمون جواب دادم سوالی هم توی رزبلاگ داشتید در خدمتیم ;) :53:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا