درخواست کمک فوری

mr.karimi

تازه وارد
سلام

لطفا میشه بهم بگید چطور میتونم در گراویتی فرم کاری کنم که کاربرهای من هر کدوم در سایت بتونن صندوق ورودی خودشون رو ببینن در منوی پیشخوان و اطلاعات هر فرد مال خودش باشه و بتونه ببینه؟

من افزونه user role editor هم نصب کردم و دسترسی به کاربر دادم که در پیشخوان بتونه صندوق ورودی رو ببینه ولی همه ی اطلاعات دیده میشه و نمی تونه فقط مال خودش رو ببینه

لطفا خواهش میکنم کمکم کنید چون این مسئله خیلی مهمه برای من

ممنونم

You must be registered for see images attach

mr.karimi

تازه وارد
سلام خدمت دوستان عزیز

برام جالبه که این پست من 23 تا بازدید داشته ولی هیچ کدوم از دوستان حتی ننوشتند که بلد نیستیم تا واقعا آدم تکلیف خودش رو بدونه و در وب سایت های دیگه سوال رو مطرح کنه و پاسخ بگیره!

من یکی از مشتریان گراویتی فرم پارسی هستم که افزونه ها رو خریداری میکنم و واقعا انتظار این رو داشتم که حداقل بتونم از این سایت پشتیبانی بشم!

بازم ممنون بابت این که هیچ کمکی بهم نمیشه!

واقعا هدف از این انجمن چیه دوستان؟ 😊

آخرین ویرایش توسط مدیر:

masoud ashoori

کاربر عضو
کاربر گرامی وقتی تیکتی میخواهید ثبت کنید اعلام میکنه بهتوون که حداقل 48 ساعت صبر کنید.
این 23 نفری هم که میفرمایید همه از گراویتی فرم استفاده نمیکنند و موردی هم که شما میخواهید مورد آسانی نیست که هر کسی با آن برخورد کرده باشد و بداند و در صورتی که بدانند راهنماییتان میکنند!
در صورتی که واقعا کسب و کار بزرگی دارید و اینقدر مهم هست سایت هایی هستند که با پرداخت هزینه اینگونه کارها و راهنمایی ها را به شما ارائه میکنند.

mr.karimi

تازه وارد
بله دوست من درسته

ولی خداییش پست های قبلی من رو نگاه کنید و ببینید

الان 48 ساعت شده 2 هفته و پاسخی داده نشده!

واقعا اگر نیاز به راهنمایی از طرف شما عزیزان نبود من هم وقت نمی گذاشتم که اینجا مزاحمتون بشم

masoud ashoori

کاربر عضو
آقای کریمی عزیز
درخواست:
از قوانین پیروی کنید.
برای وقت دیگران ارزش قائل شوید.
وقتی اشتباهی مرتکب میشید اون رو قبول کنید، نه اینکه اشتباه دیگری مرتکب بشید (امتیاز منفی دادن)

هیچ کدوم از دوستان حتی ننوشتند که بلد نیستیم تا واقعا آدم تکلیف خودش رو بدونه
🙄😳 توی چندتا تاپیک (از سال 1387 تا الان (10 سال) این فروم فعال است) تا حالا کاربرانی که نمیدونستند پاسخ دادند نمیدونیم؟ دلیلی نداره و اصلا این طور نیست که کاربران اعلام کنند که نمیدانیم! رویه به این صورت است که هر کس بلد باشد پاسخ می دهد.

تا واقعا آدم تکلیف خودش رو بدونه و در وب سایت های دیگه سوال رو مطرح کنه و پاسخ بگیره!
خوب تشریف ببرید سایت های دیگه! چند سایت هستند که پول میگیرند و به شما پشتیبانی میدن از اون ها هم میتونید استفاده کنید.

واقعا هدف از این انجمن چیه دوستان؟ 😊
هدف راهنمایی رایگان به کاربران هست. امیدوارم کاربران هم قدرش رو بدونن و برای وقت دیگران ارزش قائل بشن!

ولی خداییش پست های قبلی من رو نگاه کنید و ببینید

الان 48 ساعت شده 2 هفته و پاسخی داده نشده!
به خاطر این هست که شما انتظارات بیجا از افزونه فرم سازتون دارید و کسی قادر به ارائه راهکار به شما نیست!
اینجا رو هم که خودتون جواب ندادید:

در این نوع رفتارتان تجدید نظر بفرمایید
ارادتمند شما - آشوری

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mesmaili

کاربر عضو
سلام.

اینکه 23 تا بازدید داشت یعنی دوستان ارزش قائل شدند و تاپیک رو مشاهده کردند اما خب راه حلی نداشتند و شمارو هم سردرگم نکردند.

بگذریم، در خصوص مشکلتون.

اول از همه فکر میکنم افزونه اشتباهی رو برای این کار در نظر گرفتید. اونطور که از نام فرم مشخصه، ثبت شکایت، میتونید از افزونه های بسیار قدرتمند دیگه ای استفاده کنید.

اگر هم پافشاری به استفاده از این افزونه دارید،‌لینک زیر رو مشاهده کنید

میتونید شورتکد های زیادی رو سفارشی سازی کنید و استفاده کنید. البته فکر میکنم باید 1 بخش جداگانه در وردپرس ایجاد کنید و شورتکد مورد نظر رو درش قرار بدید تا لیست پیام ها نمایش داده بشه و هم میتونید به صورت ابزارک و برگه از این استفاده کنید.

بالا