درخواست کمک

sogand1994

تازه وارد
سلام دوستان، وقت بخیر
کسی این افزونه رو میشناسه؟؟
آیا باهاش کار کردین؟ برای سایت خودم میخوام، اما نمیدونم چقدر به درد میخوره؟

loknat.o

کاربر عضو
سلام دوستان، وقت بخیر
کسی این افزونه رو میشناسه؟؟
آیا باهاش کار کردین؟ برای سایت خودم میخوام، اما نمیدونم چقدر به درد میخوره؟
من با سایت ملی پیامک کار میکنم اما از طریق وبمستر از طریق این افزونه کار نکردم .
اما با وبمستر کار میکنم هیچ مشکلی نداشته و چیزی که ا نتظار داشتم رو انجام داده .
ملی پیامک رو قبول دارم افزونه ای هم که معرفی کنن 90% تایید شده خودشون هست .
پشتیبانی و مشکلی هم داشته باشی قوی هستن و آموزش میدن بهت

چه نوع پیام هایی نیاز داری ارسال شه بگو کمکت کنم
من خودم برای ثبت سفارش
تکمیل
ارسال شناسه پستی و لغو سفارش اینا استفاده میکنم

sogand1994

تازه وارد
سلام، ممنون از شما.
برای ارسال گزارشات مربوط به وضعیت سفارش ووکامرس میخوام. و همچنین بخش ثبت نام سایت، همین آموزشی که گذاشتن کافیه ینی؟
اگر ازشون پنل بگیرم، پشتیبانی هم دارن؟؟؟ خودشون تنظیم میکنن؟

loknat.o

کاربر عضو
سلام، ممنون از شما.
برای ارسال گزارشات مربوط به وضعیت سفارش ووکامرس میخوام. و همچنین بخش ثبت نام سایت، همین آموزشی که گذاشتن کافیه ینی؟
اگر ازشون پنل بگیرم، پشتیبانی هم دارن؟؟؟ خودشون تنظیم میکنن؟
پشتیبانی خوبی دارن حتی ساعات غیر از اداری از طریق تیکت سریع جواب میدن
من حدودا 6 ساله پنل دارم و راضیم
حتی یک سری مشکلی پیش اومد خودشون اومدن داخل سایت برام تنظیم کردن از نظر پشتیبانی و پاسخ دادن به مشکلات و سوالات اوکی هستن
برای تنظیم کد متن و وب سرویس هم اگر مشکلی داشته باشی
تیکت بزنی بگی مشکل دارم یا نتونستم تنظیم کنم اطلاعات ورود به پ نل رو ازت میگیرن واست تنظیم میکنن
حتی خودت هم تنظیم کردی میتونی اسکرین بدی یا میان داخل سایتت برات چک میکنن .

govash1

تازه وارد
من با سایت ملی پیامک کار میکنم اما از طریق وبمستر از طریق این افزونه کار نکردم .
اما با وبمستر کار میکنم هیچ مشکلی نداشته و چیزی که ا نتظار داشتم رو انجام داده .
ملی پیامک رو قبول دارم افزونه ای هم که معرفی کنن 90% تایید شده خودشون هست .
پشتیبانی و مشکلی هم داشته باشی قوی هستن و آموزش میدن بهت

چه نوع پیام هایی نیاز داری ارسال شه بگو کمکت کنم
من خودم برای ثبت سفارش
تکمیل
ارسال شناسه پستی و لغو سفارش اینا استفاده میکنم

سلام
کد های مربوط به رهگیری سفارش رو به چه طریق ارسال میکنید

loknat.o

کاربر عضو
سلام
کد های مربوط به رهگیری سفارش رو به چه طریق ارسال میکنید
محصولات فیزیکی داری ؟
اگر محصولات فیزیکی مثا لوازم جانبی یا چیزی که باید با پشت و تیپاکس بفرستی
افزونه تایپین رو نصب کن
متصل میشی به پشخوان اداره پست
همون لحظه ک مشتری پرداخت رو میزنه شما میزنی ثبت در تاپین و شناسه مرسوله پستی اس ام اس میشه برای کاربر
یه رسید هم هست که چاپ میکنی میزنی رو مرسوله بسته بندی میکنی میبری پشت ازت تحویل میگیرن
دگ پست نمیخاد داخل صف وایسی نه پولی بدی نه وزنی کنن کالا رو همه چیز انجام شده فقط بسته رو اسکن میکنن دگ شناسه از قبل توی سیستم اونا هست
ازت تحویل میگیرن .

اگر محصولات دانلودی یا کارای سفارشی داری که با افزونه فاکتور ووکامرس میتونی کد رهگیری بگیری و سیستم خودکار میفرسته برای مشتری .
با ر تغیر وضعت هم یه اس ام اس میره
مثلا سفارش ثبت شد
سفارش در حال انجام
سفارش انجام شد و . . .

govash1

تازه وارد
محصولات فیزیکی داری ؟
اگر محصولات فیزیکی مثا لوازم جانبی یا چیزی که باید با پشت و تیپاکس بفرستی
افزونه تایپین رو نصب کن
متصل میشی به پشخوان اداره پست
همون لحظه ک مشتری پرداخت رو میزنه شما میزنی ثبت در تاپین و شناسه مرسوله پستی اس ام اس میشه برای کاربر
یه رسید هم هست که چاپ میکنی میزنی رو مرسوله بسته بندی میکنی میبری پشت ازت تحویل میگیرن
دگ پست نمیخاد داخل صف وایسی نه پولی بدی نه وزنی کنن کالا رو همه چیز انجام شده فقط بسته رو اسکن میکنن دگ شناسه از قبل توی سیستم اونا هست
ازت تحویل میگیرن .

اگر محصولات دانلودی یا کارای سفارشی داری که با افزونه فاکتور ووکامرس میتونی کد رهگیری بگیری و سیستم خودکار میفرسته برای مشتری .
با ر تغیر وضعت هم یه اس ام اس میره
مثلا سفارش ثبت شد
سفارش در حال انجام
سفارش انجام شد و . . .

از تاپین استفاده میکنم اما به دلیل تنوع محصولات و عدم توانایی وارد کردن وزن و مشخصات محصولات از قابلیت اتصال به سایتش استفاده نمیکنم و مستقیم سفارشات رو داخل سایت خودش به صورت دستی وارد میکنم.

همچنین میخوام از سامانه پیامک خودم استفاده بشه
سایت یکی از دوستان بود که از همین افزونه YITH WooCommerce Order Tracking برای وارد کردن کد رهگیری استفاده میکنه و بعد از وارد کردن کد رهگیری و تغییر وضعیت سفارش به تکمیل شده، کد رهگیری هم که توی این افزونه هست در متن پیامک تکمیل سفارس ارسال میشه ؟
شما از روندش اطلاعی نداری؟

بالا