درخواست کیف برای ووکامرس

hamid_00a

کاربر عضو
سلام من هرچی سرچ میکنم کیف پول مناسبی برای ووکامرس پیدا نمیکنم، کیف پولی که چندتا مبلغ بدی و کاربر کیفش رو شارژ کنه منثل ژاکت یا همیار وردپرس چه پلاگینی دارن استفاده میکنن؟

عکس کیف پولشون رو هم می زارم البته سفارشی سازی هست ولی با چه پلاگینی هست؟

You must be registered for see images attach

Mohsen24

تازه وارد
سلام من هرچی سرچ میکنم کیف پول مناسبی برای ووکامرس پیدا نمیکنم، کیف پولی که چندتا مبلغ بدی و کاربر کیفش رو شارژ کنه منثل ژاکت یا همیار وردپرس چه پلاگینی دارن استفاده میکنن؟

عکس کیف پولشون رو هم می زارم البته سفارشی سازی هست ولی با چه پلاگینی هست؟

You must be registered for see images attach

اینو ببین
مبلغ دلخواه داره ولی مبلغی که خودت تعیین کنی نمیدونم میشه یا نه

Mohsen24

تازه وارد
الان بررسی کردم دیدم میشه محصول تعریف کنی و تو قسمت cash back درصد تعریف کنی

مثلا 1000 بپردازه ولی 1200 تومن شار بشه(یعنی Cash back میشه 120درصد)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hamid_00a

کاربر عضو
الان بررسی کردم دیدم میشه محصول تعریف کنی و تو قسمت cash back درصد تعریف کنی

مثلا 1000 بپردازه ولی 1200 تومن شار بشه(یعنی Cash back میشه 120درصد)
یعنی الان ژاکت 4 تا محصول تعریف کرده مبلغ داده طرف پرداخت میکنه میاد تو کیف پول؟ میشه یه مقدار توضیح بیشتری بدین

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
یه ادرسی چیزی بده انالیز کنیم ببینیم اون ها از چی استفاده می کنند.

alaki1

تازه وارد
یه ادرسی چیزی بده انالیز کنیم ببینیم اون ها از چی استفاده می کنند.

ولی باید حساب داشته باشید تا ببینید

به نظر نمیاد از افزونه ی خاصی استفاده کرده باشند .. خودشون نوشتند .. ولی شاید از yith استفاده کرده باشند

Mohsen24

تازه وارد
یعنی الان ژاکت 4 تا محصول تعریف کرده مبلغ داده طرف پرداخت میکنه میاد تو کیف پول؟ میشه یه مقدار توضیح بیشتری بدین
ژاکت رو نمیدونم
ولی با این افزونه میتونی تعیین کنی مبلغی از خرید(فرقی نداره چه خریدی) به کیف پول برگرده.
در ضمن میتونی تعیین چه مقدار و چطوری(درصد از خرید یا مبلغ ثابتی ) به کیف برگرده
همچنین میتونی تعیین کنی از هر محصول چقدر به کیف پول برگرده(ثابت یا درصدی). اگر درصدی استفاده کنی میشه شبیه همینی که ژاکت داره انجام میده. مثلا تعیین میکنی 110درصد از مبلغ خرید این محصول به کیف پول برگرده. یعنی میشه 10 درصد بیشتر از مبلغی که پول داده. شبیه 250تومنی که 275تومن تو ژاکت شارژ میشه.
تو این افزونه مبلغ دلخواه برای افزایش موجودی کیف هم داره که کاربر میتونه خودش هر چقد خواست شارژ کنه.

افزونه رو نصب کن. باهاش کار کنی متوجه میشی

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
چیزی که وجود داره ، خرید اعتبار به وسیله خود ووکامرس هست ، نمیشه حدس زد اختصاصیه یا عادی (افزونه های موجود)

بالا