درخواست یک اسکریپت بسیار مفید

admin_security

تازه وارد
با سلام خدمت شما.

مدیران عزیز عذر می خواهم اگر تایپکم را جای نا مناسب زدم ولی قسمتی برای درخواست اسکریپت پیدا نکردم.

دوستان من یک اسکریپتی نیاز دارم که یک سری مشخصات مثلا نام-نام خانوادگی-شماره تلفن-فیش بانکی-آدرس منزل-کد پستی و... را بگیرد از کاربران سایت و آن ها را به ایمیل مدیر بفرستد.

متشکر می شوم کسی راهنمایی کند. :)

m2121

تازه وارد
البته اینجا جای درخواست نبود !!!

اینجا انجمن درخواست های کاربران هست :

اینم از فرم ، البته کامل نیست و بیشتر برای فروش هاست است ! - یه فرم ساده است که یکسری اطلاعات رو از کاربر میگیره !

پیوست شد !!

jing

کاربر عضو
البته اینجا جای درخواست نبود !!!اینجا انجمن درخواست های کاربران هست :

اینم از فرم ، البته کامل نیست و بیشتر برای فروش هاست است ! - یه فرم ساده است که یکسری اطلاعات رو از کاربر میگیره !

پیوست شد !!
اگر وردپرسی هستی پلاگین نصب کن هر نوع فرمی دوست داشتی براحتی طراحی کن!

admin_security

تازه وارد
اگر وردپرسی هستی پلاگین نصب کن هر نوع فرمی دوست داشتی براحتی طراحی کن!
با سلام به شما دوست گرامی.

اول عذر خواهی به خاطر کم دقتی .دوم بله من ورد پرسی هستم من پلاگین ارتباط با ما را کار کردم ولی اصلا اون چیزی که می خواهم نیست.فورم هاستینگ را هم که کاربر عزیز دادند داشتم نا کار آمد بود.راستش برای فروش محصول می خواهم تا فقط مشخصات دلخواهم را از کاربر بگیرد.آیا ورد پرس همچین پلاگینی دارد ؟

با تشکر

nulledscriptz

کاربر عضو
با سلام به شما دوست گرامی.اول عذر خواهی به خاطر کم دقتی .دوم بله من ورد پرسی هستم من پلاگین ارتباط با ما را کار کردم ولی اصلا اون چیزی که می خواهم نیست.فورم هاستینگ را هم که کاربر عزیز دادند داشتم نا کار آمد بود.راستش برای فروش محصول می خواهم تا فقط مشخصات دلخواهم را از کاربر بگیرد.آیا ورد پرس همچین پلاگینی دارد ؟

با تشکر
با افزونه contactform شما می تونید هر فرمی که دلتون می خواد بسازین

m2121

تازه وارد
اگه وردپرسی هستی ، از این استفاده کن :

بالا