درخوست راهنمایی

simonamiri0069

کاربر عضو
سلام دوستان این ادرس 

ااین مدل فایل رو چطور درست کرده و چطور در صفحه قرار داده ممنون میشم راهنمایی کنید./

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سلام

به صورت iframe قرار داده:

simonamiri0069

کاربر عضو
چطور میتونم رو تو سایت وردپرسیم بصورت ای فریم قرار بدیم.

simonamiri0069

کاربر عضو
@Mohammad 

چطور میتونم رو تو سایت وردپرسیم بصورت ای فریم قرار بدیم.

amin_b1993

کاربر عضو
باید از صفحه ای که این قابلیت رو داره با استفاده از کد ifram بخشی که مد نظرتون هست رو توی سایتتون قرار بدید

<iframe src="demo_iframe.htm" style="height:200px;width:300px;"></iframe>

نمونه کدی که توی سایتی که ارسال کردید داره استفاده میشه.

<iframe src="https://ataei.online/demo/ataeionline.package.demo/story.html" width="980" height="658"></iframe>

در نظر داشته باشید که تا جایی که براتون مقدوره از iframe استفاده نکنید 
به 2 دلیل
یکی اینکه برای سئو سایت اصلا خوب نیست
و مورد دوم اینکه اگه آدرس سایت مرجع تغییر کنه و یا به هر دلیلی سایت قطع بشه این بخش سایت شما هم غیر فعال خواهد شد.

simonamiri0069

کاربر عضو
باید از صفحه ای که این قابلیت رو داره با استفاده از کد ifram بخشی که مد نظرتون هست رو توی سایتتون قرار بدید

<iframe src="demo_iframe.htm" style="height:200px;width:300px;"></iframe>

نمونه کدی که توی سایتی که ارسال کردید داره استفاده میشه.

<iframe src="https://ataei.online/demo/ataeionline.package.demo/story.html" width="980" height="658"></iframe>

در نظر داشته باشید که تا جایی که براتون مقدوره از iframe استفاده نکنید 
به 2 دلیل
یکی اینکه برای سئو سایت اصلا خوب نیست
و مورد دوم اینکه اگه آدرس سایت مرجع تغییر کنه و یا به هر دلیلی سایت قطع بشه این بخش سایت شما هم غیر فعال خواهد شد.

تشکر از پاسختون دوست عزیز اطلاع دارید که چطور میشه فایل فلش رو در وردپرس نمایش داد.؟

(فایل)ادرس هایی که میخوام در قالی ای فریم استفاده کنم رو در هاست دانلود متصل به سایتم اپلود میکنم.با این حال واسه سئو مناسب نیست؟

amin_b1993

کاربر عضو
تشکر از پاسختون دوست عزیز اطلاع دارید که چطور میشه فایل فلش رو در وردپرس نمایش داد.؟

(فایل)ادرس هایی که میخوام در قالی ای فریم استفاده کنم رو در هاست دانلود متصل به سایتم اپلود میکنم.با این حال واسه سئو مناسب نیست؟
خواهش میکنم
خیر اطلاعات زیادی در مورد فلش ندارم و مسلما دوستانی دیگه پاسخ مناسب تری میتونن برای این مورد شما داشته باشن
ولی برای مورد تاثیر iframe روی سئو ، کلا تا جایی که من میدونم وجود تگ iframe برای سئو زیاد مناسب نیست و حتی اکثر آنالیزور های سئو سایت ها هم به این مورد گیر میدن
بازم بد نیست برای این مورد تحقیق بیشتری بکنید و با آگاهی بهترین کار رو انتخاب کنید

بالا