دروازه پرداخت بانک ملت

EhsaanDev

کاربر عضو
سلام بر دوستان گل PersianScript.

سوالی داشتم که همواره ذهنم مشغولش بوده، از کجا دروازه پرداخت بانک ملت توی سایتم قرار بدم؟

آیا اسکریپت رایگانی، چیزی دارید؟

با سپاس فراوان :53:

BlackVPS

تازه وارد
رایگان نه اما اگه خواستید سامانه پرداخت الکترونیک بانک مت همراه با سامانه پیامک یعنی بعد هر پرداخت هم به مشتری و هم فروشنده پیامک ارسال میکنه کلا باهم 25 تومان با پشتیبانی 1 ساله بهتون تحویل میدم

freeupweb

کاربر عضو
من بهت میدم 20 تومن

ولی مال من اختصاصی هست و نه از برنامه نویس برداشتم! 25 ت واقعا که خجالت داره

در خدمتتم

nimix3

تازه وارد
دوست عزیز پیشنهاد میکنم از وب سایت هم بازدید کنی شاید باشه چون من قبلا یه همچین چیزی رو دیدم . فقط امتحانش نکردم .

nimix3

تازه وارد

iPersianScript

کاربر عضو
دوست عزیز پیشنهاد میکنم از وب سایت هم بازدید کنی شاید باشه چون من قبلا یه همچین چیزی رو دیدم . فقط امتحانش نکردم .
.

. این اسکریپت پرداخت بانک ملت که تو لینک بالا هستش، خریدار می بایست بصورت دستی مبلغ و غیره رو وارد کنه و ادامه... :33:

. اگه اشتب نکنم اکثرا دنبال اسکریپت کامل و مطمئن و... هستند... :43:

. دوستان اهل فن راهنمائی فوق العاده پر محتوا و مشکل گشا ارائه بفرمایند.. لطفـا.. :77:

. خـوش باشیـد :54:

.

iPersianScript

کاربر عضو
.

. iEhsan عزیز.. داخل این اسکریپت پوشه help رو حتما مطالعه بفرمائید.. :|:|

. و اگر موفق به استفاده از این اسکریپت شدید، حتما برای استفاده دیگر دوستان، همین جا اطلاع بدید.. :77:

. موفـق باشیـد :54:

.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

EhsaanDev

کاربر عضو
خب ترمینال و یوزر و پس از کجا بگیرم. بنده زیر 18 سال سن دارم.

bax998

تازه وارد
کسی اینجا اسکریپت برای درگاه پرداخت امن پاسارگاد داره؟برای فروش کارت شارژ میخوام

freeupweb

کاربر عضو
خب ترمینال و یوزر و پس از کجا بگیرم. بنده زیر 18 سال سن دارم.
دوست عزیز به سایت behpardakht.com برید بعد درخواست کنید

من یه کوب دنبالش بودم هفته طول کشید ولی نا امید نشدم و گرفتم ازش

حالا که کم سنی باید از بزرگتر کمک بگیری چون منم هم سن و سال شما هستم ولی تو سند به مشکل بر خوردم که حلش کردم

بعد که ثبت نام کردی 3تا مشخصات میدن ترمینال ایدی-یوزیرنیم-پسورد

سئوالی داشتی در خدمتتم

موفق باشی

EhsaanDev

کاربر عضو
دوست عزیز به سایت behpardakht.com برید بعد درخواست کنیدمن یه کوب دنبالش بودم هفته طول کشید ولی نا امید نشدم و گرفتم ازش

حالا که کم سنی باید از بزرگتر کمک بگیری چون منم هم سن و سال شما هستم ولی تو سند به مشکل بر خوردم که حلش کردم

بعد که ثبت نام کردی 3تا مشخصات میدن ترمینال ایدی-یوزیرنیم-پسورد

سئوالی داشتی در خدمتتم

موفق باشی
سند والا ما فقط سند اجاره خونه داریم. حساب بانک ملت هم ندارم.

eimanpaladin

تازه وارد
با سلام دوستان شما می توانید به سایت جومینا برید ماژول پرداخت داره به صورت تکی هم قرار داده اند (ملت-پارسیان-پاسارگاد دروازه امن-سامان-اقتصادا نوین) شما میتونید برید یه جوملا نصب کنید بعد هم این ماژول ها رو روش نصب کنید و امکانات اضافی جوملا را پاک کنید

وفقط ماژول های پرداخت باشه و بعد با استفاده از یه افزونه بود (الان یادم نیست) پکیج نصب ی کنی . مشکل سن رو هم به بابات یا داداشت بگو برات حساب باز کنن به اسم خودشون

freeupweb

کاربر عضو
داداش یه سایتی هست به نام

بعد که ثبت نام کردی باید مشخصاتو براشون بفرصتی تا بعال بشه بعد که فعال شد خودش یه اسکریپت میده میتونی ازش استفاده کنی

بعد تو سایت هر کسی که پرداخت کنه به حسابی که تو سایت داری موجودی زیاد میشه بعد به مبلغ مورد نظر برسه فک کنم 10 هزار تومن باشه بعد شماره حسابتو اضافه میکنی درخواست که دادی از سایت موجودی کم میکنه و به حسابت میرسه و امنیتش خیلی بالاست

اینم کمک

همه چی برات توضیح دادم

موفق باشی

bax998

تازه وارد
به نظر من از زرین پال استفاده نکنید به چند دلیل

1- پدرتو در میاره تا پول بریزه به حسابت (4-5 روز جداقل طول میکشه - طبق چیزی که خودشون تو سایت زدن)

2- هر مشتری که میره بخواد پرداخت کنه باید 4-5 مرحله را طی کنه

3- توی مرحله پرداخت به جای اسم فروشگاه اسم خودتو میزنه :66:

به نظر من درگاه امن پاسارگاد خیلی بهتر و با ارزش تره

البته من هنوز درگاه نگرفتم ازشون امروز رفتم حساب باز کردم تو پاسارگاد و دارم مراحلشو طی میکنم و

هیچ چیزی هم نمیخواهد برای ثبت نام فقط کپی شناسنامه و کارت ملی و یه قرارداد

همین

برای زیر 18 سال هم هیچ مشکلی نداره :) :34:

iPersianScript

کاربر عضو
به نظر من از زرین پال استفاده نکنید به چند دلیل1- پدرتو در میاره تا پول بریزه به حسابت (4-5 روز جداقل طول میکشه - طبق چیزی که خودشون تو سایت زدن)

2- هر مشتری که میره بخواد پرداخت کنه باید 4-5 مرحله را طی کنه

3- توی مرحله پرداخت به جای اسم فروشگاه اسم خودتو میزنه :66:

به نظر من درگاه امن پاسارگاد خیلی بهتر و با ارزش تره

البته من هنوز درگاه نگرفتم ازشون امروز رفتم حساب باز کردم تو پاسارگاد و دارم مراحلشو طی میکنم و

هیچ چیزی هم نمیخواهد برای ثبت نام فقط کپی شناسنامه و کارت ملی و یه قرارداد

همین

برای زیر 18 سال هم هیچ مشکلی نداره :) :34:
.

. سلام

. لطفا در صورت استفاده موفق از این درگاه، همین جا اطلاع بدید.. تا مابقی دوستان هم استفاده لازم رو ببرند... :67:

. مـوفق باشیـد :54:

.

.

ghareei

تازه وارد
.. iEhsan عزیز.. داخل این اسکریپت پوشه help رو حتما مطالعه بفرمائید.. :|:|

. و اگر موفق به استفاده از این اسکریپت شدید، حتما برای استفاده دیگر دوستان، همین جا اطلاع بدید.. :77:

. موفـق باشیـد :54:

.
سلام

کسی از دوستان این برنامه رو استفاده کرده؟

دوستان تایید میکنند؟

EhsaanDev

کاربر عضو
سلامکسی از دوستان این برنامه رو استفاده کرده؟

دوستان تایید میکنند؟
مـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن البته تا وقتی که ترمینال و یوزر و پس به دستم نرسه تضمین نمی کنم.

ghareei

تازه وارد
من ترمینال دارم و روی whmcs دارم کار میکنم

فقط برای یک سایت دیگرم میخواستم این موضوع رو بدین شکل

میترسم اجرا کنم باگ داشته باشه و رمزو اینامو بدزدند

بالا