درون ریزی محصولات

omid.arjmandi

تازه وارد
سلام دوستان
من از دیتابیس قبلی محصولاتمو برون بری کردم، الان که سایتمو رو دیتابیس جدیدم راه انداختم میخوام محصولاتمو درون ریزی کنم ، ارور میده
البته با این توضیح که اکثر محصولات من محصولات متغیره و برای هرکدوم از محصولات سریال sku تعریف کردم
ارور و فایل اصلی محصولاتمو ضمیمه کردم

You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اگر محصولات شما در مبدا ، ووکامرس هستند. بهتره از طریق ابزارها/برون بری اقدام به export گرفتن کنی و این خطاها دیگه رخ نمیده اونجا

omid.arjmandi

تازه وارد
اگر محصولات شما در مبدا ، ووکامرس هستند. بهتره از طریق ابزارها/برون بری اقدام به export گرفتن کنی و این خطاها دیگه رخ نمیده اونجا
آخه اینو قبلا گرفتم و الان میخوام درون ریزی کنم
دیگه کاریش نمیشه کرد ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اون لاگ (که مینویسه مشاهده لاگ) رو بزار اینجا بررسی کنیم.

توجه کن. توی زباله دان محصولات ، محصولی نباشه.

omid.arjmandi

تازه وارد
اون لاگ (که مینویسه مشاهده لاگ) رو بزار اینجا بررسی کنیم.

توجه کن. توی زباله دان محصولات ، محصولی نباشه.
لاگ و فایل محصولاتمو گذاشتم توی اولین پیام تاپیک
البته دوباره تاکید کنم که محصولاتم متغییره و کد sku براشون گذاشتم ، برای مادر مثلا کدش BM1001 هستش و برای محصولات متغیرش میشه BM1001-1, BM1001-2 و ....

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

اگر دسترسی به سایت قبلی دارید بهتر است از روش گفته شده توسط محمدعزیز پیش برید چون فایل xml بهتون میده که به راحتی خونده و درون ریزی میشه

چون فایل گرفته شده شما به صورت csv و اکسل هست باید نحوه دریافتش رو بنویسید ، ضمن اینکه ممکن است به علت مشکلی در نرم افزار شما و احتمالا بازکردن این فایل توسط شما و سپس بارگذاری خطاهایی درونش ایجاد شده باشد.

گاها اگر دریافت این فایل توسط افزونه انجام شده بایدافزونه مرد نظر نصب یا یک افزونه که قابلیت بارگذاری از این طریق را دارد نصب و اقدام کنید .

در صورت ادامه مشکل و عدم دسترسی به سایت قبلی متاسفانه باید خودتان به صورت دستی اقدام به ویرایش و بازسازی نمایید

موفق باشید

omid.arjmandi

تازه وارد
با سلام دوست عزیز

اگر دسترسی به سایت قبلی دارید بهتر است از روش گفته شده توسط محمدعزیز پیش برید چون فایل xml بهتون میده که به راحتی خونده و درون ریزی میشه

چون فایل گرفته شده شما به صورت csv و اکسل هست باید نحوه دریافتش رو بنویسید ، ضمن اینکه ممکن است به علت مشکلی در نرم افزار شما و احتمالا بازکردن این فایل توسط شما و سپس بارگذاری خطاهایی درونش ایجاد شده باشد.

گاها اگر دریافت این فایل توسط افزونه انجام شده بایدافزونه مرد نظر نصب یا یک افزونه که قابلیت بارگذاری از این طریق را دارد نصب و اقدام کنید .

در صورت ادامه مشکل و عدم دسترسی به سایت قبلی متاسفانه باید خودتان به صورت دستی اقدام به ویرایش و بازسازی نمایید

موفق باشید
مرسی بابت پیگیریتون
متاسفانه چون من دسترسی به سایت قبلی نداشتم قضیه درون ریزی کلا منتفی شد و من بصورت دستی تمام محصولات رو دارم وارد میکنم ولی الان به مشکلی که بر خوردم اینکه ارور تکراری بودن یا نامعتبر بودن SKU (شناسه محصول ) میده بهم
با توجه به اینکه من چندبار سعی کردم از فایل csv قبلی که داشتم درون ریزی کنم و البته نشد فکر میکنم یه سری اطلاعات تو جداول محصولاتم بصورت ناقص نوشته شده که داره این ارور رو میده ( البته این حدس من بود با توجه به اینکه توی سایت قبلی موقع ایجاد محصول این ارور رو نمیداد)
شما فکر میکنید این ارور رو برای چی میده ؟
اگه هم نظر من هستین جدول محصولات رو کجای فایل منیجرم میتونم پیدا کنم ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
یک وردپرس جدید نصب کن (در یک مکان تستی ، مثل لوکال) درون ریزی رو از اونجا انجام بده و نتیجه رو بگو.

جاویدان

کاربر عضو
مرسی بابت پیگیریتون
متاسفانه چون من دسترسی به سایت قبلی نداشتم قضیه درون ریزی کلا منتفی شد و من بصورت دستی تمام محصولات رو دارم وارد میکنم ولی الان به مشکلی که بر خوردم اینکه ارور تکراری بودن یا نامعتبر بودن SKU (شناسه محصول ) میده بهم
با توجه به اینکه من چندبار سعی کردم از فایل csv قبلی که داشتم درون ریزی کنم و البته نشد فکر میکنم یه سری اطلاعات تو جداول محصولاتم بصورت ناقص نوشته شده که داره این ارور رو میده ( البته این حدس من بود با توجه به اینکه توی سایت قبلی موقع ایجاد محصول این ارور رو نمیداد)
شما فکر میکنید این ارور رو برای چی میده ؟
اگه هم نظر من هستین جدول محصولات رو کجای فایل منیجرم میتونم پیدا کنم ؟
با سلام دوست عزیز

احتمالا در حالت پیش فرض این فایلها بصورت دیگری ذخیره شده اند طبق راهنمایی محمد عزیز لطفا یکبار روی لوکال تست بگیر البته از یک افزونه هماهنگ استفاده کن

به احتمال زیاد فایلهای قبلی روی ووکامرس نصب شده و شاید فقط دچار تغییر نام شده که قادر به نصب نیستید یا اینکه به صورت کش مرورگر یا ترنسیشن در کش مونده باشه

اولویت با لوکال هستش که تست بگیرید

موفق باشید

mamad-poori

تازه وارد
آقا من می خوام حدود 2000 تا محصول داخل ووکامرس بسازم .  :-s آیا راهی هست که بتونم اونا رو از طریق اکسل وارد کنم تا مجبور نباشم دونه دونه محصول بسازم.

البته این محصولات همه متغیر هستند و تقریبا در 20 گروه کاری قرار دارند .

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
آقا من می خوام حدود 2000 تا محصول داخل ووکامرس بسازم .  :-s آیا راهی هست که بتونم اونا رو از طریق اکسل وارد کنم تا مجبور نباشم دونه دونه محصول بسازم.

البته این محصولات همه متغیر هستند و تقریبا در 20 گروه کاری قرار دارند .
یک محصول تستی درون ووکامرس بساز. ازش خروجی csv بگیر ، بر اساس همون الگوریتم ، 2000 محصولت رو درون ریزی کن مجدد

بالا