درگاه پرداخت بانک ملت

• نویسنده موضوع EREEE
  • تاریخ شروع

EREEE

تازه وارد
سلام بنده از درگاه بانک ملت دروازه پرداخت را دریافت کرده ام و بانک مستنداتی را ارسال کرد که به زبان php هست بنده اصلا با برنامه نویسی اشنایی ندارم در حد مبتدی هستم و عملا این مستندادن برای من کاربرد ندارد بنده از افزونه بانک مللت برای ووکامرس استفاده کردم ولی یک مشکل وجود دارد اینکه اول خریداری که کالا را خرید میکند از کجا متوجه بشیم که مبلغ واریز شده واریز نشده وضعیت تراکنش درست بوده یا نه من فعلا از پیلاین استفاده میکنم نشان میدهد که وضعیت پرداخت به چه صورت هست و پول وارد حساب شده یا نه ولی این افزونه فقط جهت پرداخت هست و هیچ قسمتی برای دیدن تراکنش وجود نداره

من تمام سایتها را دیدم به هیچ عنوان اموزش جامع و بدرد بخوری که از صفر بیاید و نحوه فعال سازی را بیان کند برای مبتدیان نیست اگر اموزش سراغ دارید هزینه ان را میدهم ولی انصافا سه تا اموزش خریدم یکی از یکی بدتر اموزش که چه عرض کنم کپی اطلاعات خود بانک بود که کلا نا مفهوم بود

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام .

به شعبه ای که حساب ملت دارید مراجعه حضوری میکنید و درخواست فعال کردن اینترنت بانک رو میدید .

بعد از فعال شدن به شما یک یوزر ، پس داده میشه که میتونید از طریق لینک زیر وارد اینترنت بانکتون بشید :

هر خریدی که توی سایتتون انجام بشه حداکثر 30 ساعت بعد داخل اینترنت بانک قابل مشاهده هست . :)

چون بانک ملت مالیاتی نمگیره سود خودش رو از همین تاخیر 30 ساعتی به دست میاره .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

EREEE

تازه وارد
مشکل من همینجا هست دوست من من بعد از واریز میخواهم یه قسمت مدریتی چیزی باشه که بتونم فورا برسی کنم ببینم وجه اومده به حساب یا نه نمیتونم به مشتری بگم 30 ساعت صبر کن بعد کالا رو تحویل بگیر

hannanstd.ir

مشکل من همینجا هست دوست من من بعد از واریز میخواهم یه قسمت مدریتی چیزی باشه که بتونم فورا برسی کنم ببینم وجه اومده به حساب یا نه نمیتونم به مشتری بگم 30 ساعت صبر کن بعد کالا رو تحویل بگیر
نه دیگه !

اگه خرید واقعا انجام شده باشه داخل ووکامرس تو قسمت یادداشت ها مینویسه که تراکنش موفق بوده .

ضمن اینکه اگه داخل جزییات سفارش کد رهگیری ثبت شده باشه یعنی انجام شده دیگه .

نگران نباشید همه دارن همینطوری فروش میکنند . شما هزار تا آموزش هم هزینه کنی بخری باز هم همینه .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

EREEE

تازه وارد
ممنون عزیز من سر همین مشکل داشتم که مطمعن باشم انجام شده یا نه چون اقلام موجود در فروشگاه بنده حد اقل 300 هزار به بالا هست و خب متقابلا ریسکه رو هوا همینطور کالا رو ارسال کرد ممنون

hannanstd.ir

خواهش میکنم ولی !

هیچ چیز مطلقی وجود نداره . خطاهای بانکی همیشه وجود دارند ولی احتمالشون یک در میلیونه .

بالا