درگاه پرداخت Shetab.Biz ووکامرس پارسی

zegersot

کاربر عضو
درگاه پرداخت Shetab.Biz ووکامرس پارسی

با استفاده از این افزونه قادر هستید قابلیت پرداخت وجه را در سیستم ووکامرس با استفاده از درگاه Shetab به فروشگاه خود بیافزایید.

این افزونه دارای تنظیمات قابلیت فعال/غیر فعال سازی، قابلیت نمایش توضیحات دلخواه فروشنده در هنگام پرداخت وجه، قابلیت تنظیم صفحه برگشت پس از پرداخت، نمایش خطاهای احتمالی و قابلیت افزودن کد پذیرنده درگاه Shetab اشاره کرد.

برای نصب افزونه ابتدا در مسیر wp-content/plugins بارگذاری کنید. پس از فعال کردن افزونه پرداخت Shetab به تنظیمات ووکامرس > دروازه پرداخت > درگاه Shetab رفته و گزینه فعال سازی را تیک نمایید

دریافت افزونه

بروزرسانی نسخه دوم:

- سازگاری با ووکامرس سری 2.x

- رفع مشکل ذخیره تغییرات در نسخه جدید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

saeedjafari

تازه وارد
با درود و خسته نباشید

کد پذیرنده رو باید از کجا دریافت کرد؟

با تشکر

:53:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سوالاتی میکنید ها!

از سایت shetab.biz

eshahinfar

تازه وارد
سلام

من تیک فعال سازی را توی تنظیمات میزنم و کد پذیرنده را هم وار میکنم ولی وقتی روی ذخیره تغییرات کلیک میکنم دوباره به حالت اول بر میگرده و فعال نمیشه؟ مشکل از کجاست؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دریافت افزونه

بروزرسانی نسخه دوم:

- سازگاری با ووکامرس سری 2.x

- رفع مشکل ذخیره تغییرات در نسخه جدید

mjf1367

تازه وارد
چرا وقتی به درگاه پرداخت وصل میشه اسم فروشگاه رو مینویسه دانش پژوهان؟

اینجوری کسی اعتماد نمیکنه از این درگاه استفاده کنه چون میبینه اسم فروشگاهی که ازش خرید میکنه با اسمی که تو قسمت درگاه پرداخت مینویسه متفاوته!!!! :68:

EhsaanDev

کاربر عضو
شما احتمالاً بار اولتون هست که دارید از درگاه استفاده میکنید. توی درگاهی بانک قاعدتاً اسم شرکت درگاه واسط یعنی Shetab.Biz نوشته میشه ولی اگه شما میخواید اسم خودتون توی درگاه بانک باشه باید از ملت یا بانک های دیگه درگاه بگیرید.

alidashagh

تازه وارد
شرمنده دارم تاپیک قدیمی بالا میارم!

این درگاه دزد از عاب دراومد .

اصلا به هیچ وجه استفاده نکنید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
کلا این درگاه کار نمیکنه در ووکامرس جدید...

بالا