دریافت درگاه بانکی یا استفاده از سایتهای انترنتی ؟

• نویسنده موضوع djary
  • تاریخ شروع

djary

کاربر عضو
سلام خسته نباشید

من می خواستم بدونم برای تراکنش های بالا مثلا 1 میلیون به بالا

کدام یک بصرفه تر هست

گرفتن درگاه بانک یا استفاده از سایت های مانند پارس پال؟

آیا درگاه بانکی % هم بعنوان کارمزد از وجه کم می کند یا نه ؟

پارس پال 1% کم می کنه و اینطور که من حساب کردم اگه 2.5 میلیون بخوای برداشت کنی میشه 25 هزار تومان

ممکن کم بنظر برسه که درسته و همین طور حق هم دارن و کاملا منصفانست

اما اگه تراکنش ها زیاد بشه پول زیادی از دست میره

حالا من اطلاعاتی در مورد درگاه های بانکی ندارم آیا آنها هم % کم می کنند یا خیر ؟

با سپاس

zegersot

کاربر عضو
خیر

تمامی بانک ها بدون درصد پولو انتقال میدن به حساب شما

موفق باشید

djary

کاربر عضو
بسيار هم عالی

حالا مزيت های درگاه بين بانک های متخلف متفاوت هست يا خير ؟

و آيا همه کارت های عضو شتاب با 1 درگاه کار ميکنه يا بايد درگاه هايی از بانک های متخلف گرفت ؟

zegersot

کاربر عضو
بله متفاوته

شما دارید میگید عضو شتاب

هر بانکی که به این سیستم شتاب وصل باشه درگاه هاشتم وصله

پس مشکلی نداره

تا اونجایی ک میدونم درگاه غیر شتابی نداریم

موفق باشید

djary

کاربر عضو
خوب چه فرقی با هم دارن

چه مدرکی ميخواد ، چقدر طول ميکشه تا درگاه رو بدن

به افراد حقيقی ميدن يا نه

کسی ميتونه به اين سؤالات جواب بده ؟

IAMIR

کاربر عضو
خیلی از سایت های واسطه پرداخت اینترنتی از اون جه رشد کردن . که معمولا بانک تو دادن درگاه خیلی سخت گیری می کنه . حتما . حساب بانکی فعال تو بانک داشته باشی . جواز کسب و ... خیلی چیز های دیگه . معمولا طول میکشه . درگاه بگیری .

اگر شرکت نیستی و فرد حقیقی . می تونی از خود بانک درگاه بگیری . ولی تجربه نشون داده اذیت میشی . برای افراد حقیقی سایت های واسط پیشنهاد مناسب تری هست .

alihesari

کاربر عضو
سلام دوست عزیز چند مدته برای سایت خودم میخوام درگاه اینترنتی راه اندازی کنم و دنبال کاراشو گرفتم و طبق اطلاعاتی که طی این مدت بدست آوردم راهنماییت مینکم:

1- اگه درگاه اینترنتی که میخوای راه اندازی کنی برای یک سایتی هست که سایت کارش همیشگیه و حالا حالا ها کار میکنه اول بهتره بری به سایت " " و یک نماد اعتماد برای سایت خودت ایجاد کنی که دیگه توضیحات کاملش تویه همین سایت نماد اعتماد فروشگاه اینترنتی هست و میتونی مراجعه کنی.

اینم لینکش:

2- از نظر اینکه برای سایت خودت امنیت بیشتری رو فراهم کنی و جابجایی وجه در سایت از امنیت بیشتری برخوردار باشه بهتره با بانک درگاه اینترنتی بانک ها کارت رو شروع کنی.

3- اینکه دوستان گفتن راه اندازی درگاه اینترنتی از طریق بانک دردسر داره درسته البته نه زیاد فقط یه مدت کوتاهی طول میکشه تا بانک این خدمات رو برای سایت شما بعد از بررسی سایت راه اندازی کنه.

4- طی این مدتی که از بانک ها تحقیق کردم متوجه شدم راه اندازه درگاه اینترنتی در هر بانکی راه و روش و سختی و آسونی خودشو داره: بانک تجارت سخته و بانک ملت بعد از اینکه از رفتی بانک یه حساب باز کردی. به وب سایت بانک مراجعه میکنی و درخواست درگاه رو برای سایت خودت براشو ارسال میکنی و بعد 48 ساعت میری بانک و فرم قرار داد رو پر میکنی. که اونا بعد از بررسی سایت شما براتون راه اندازی می کنن. ( البته اسامی این بانک هایی رو که گفتم فقط جهت راهنمایی شماست نه برای تبلیغ بانک اینارو از روی تجربم میگم.)

5- برای اینکه از تراکنش های انجام شده در درگاه اینترنتی سایتت به خوبی اطلاع پیدا کنی میتونی اینترنت بانک و موبایل بانک خودت رو درخواست فعال سازی شو به بانک بدی که حسابی دیگه حسابت ثانیه به ثانیه زیر نظرت باشه.

6- بهت پیشنهاد میکنم بعد از راه اندازه اینترنت بانک اگه خواستی امنیت درست حسابی داشته باشی درخواست دستگاه "توکن"(به نطرم اسمش همین باشه) رو بانک بده. این دشتگاه رو بانک بهت میده و برای هربار که میخوای وارد حساب بانک داری اینترنتی خودت بشی یه رمز ورود جدید برات تولید میکنه.

زیاد حرف زدم! امیدوارم حرفام به دردت بخوره...

بالا