دریافت وجه ارسال در درگاه بانکی برای سفارشات پرداخت در محل

f.aghajari@yahoo.com

تازه وارد
سلام وقت بخیر دوستان
پیشنهادتون برا ی این مورد چیه که
بتونم برای سفارشای پرداخت در محل ، هزینه ای بابت ارسال (مثلا مبلغ ثابت ۱۵ ت) از مشتری گرفته بشه و مشتری فقط هزینه کالا را در مقصد پرداخت کند . و هزینه ارسال رو درجا بتونه توی درگاه پرداخت کنه.
درواقع میخوام وقتی مشتری پرداخت در محل رو انتخاب میکنه ، فقط هزینه ارسال ازش گرفته بشه
ضمنا من از ووکامرس در سایتم استفاده میکنم

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
اصلا توصیه نمی شود که هزینه نهایی کالا را پس از دریافت مشتری انلاین دریافت کنید. کافیست چندبار امتحان کنید تا بفهمید چقدر در بازار نامطمئنی قرار دارید.
البته دریافت هزینه ارسال درست است ولی طراحی دوم شما ایراد دارد
بهتره با پست به توافق برسید تا پرداخت در محل را برایتان انجام دهند
البته یکی دو مورد خدمات واسط پرداخت هستند که قابلیت پرداخت در محل را فعلا برای شهر تهران انجام می دهند که باید تعرفه و نحوه انرا سوال کنید
یک راه بهتر اینست که مشتری شما از کیف پول مجازی استفاده کند یعنی یا درگاه واسطی یا در خود سایت شما وقتی کالا را تایید کرد شما دریافت را نهایی کنید
موفق باشید

آخرین ویرایش:

f.aghajari@yahoo.com

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
اصلا توصیه نمی شود که هزینه نهایی کالا را پس از دریافت مشتری انلاین دریافت کنید. کافیست چندبار امتحان کنید تا بفهمید چقدر در بازار نامطمئنی قرار دارید.
البته دریافت هزینه ارسال درست است ولی طراحی دوم شما ایراد دارد
بهتره با پست به توافق برسید تا پرداخت در محل را برایتان انجام دهند
البته یکی دو مورد خدمات واسط پرداخت هستند که قابلیت پرداخت در محل را فعلا برای شهر تهران انجام می دهند که باید تعرفه و نحوه انرا سوال کنید
یک راه بهتر اینست که مشتری شما از کیف پول مجازی استفاده کند یعنی یا درگاه واسطی یا در خود سایت شما وقتی کالا را تایید کرد شما دریافت را نهایی کنید
موفق باشید
ممنمون از شما . من از سایت تاپین استفاده میکنم برای خدمات پرداخت در محل استفاده میکنم . شما تجربه ی بدی از پرداخت در محل داشتین ؟ یکم بیشتر توضیح بدید
البته درخواست در این تاپیک چگونگی اعمال اون بر سایت بود و شاید معرفی یک افزونه که به این سیستم رو اعمال کرد .

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
بهتره یه بار پیام اولتون رو بخونید بنده بر اساس نوشته شما برداشت شخصی ام را گفتم
در پیام دوم شما صحبت از تاپین است بنده تجربه ای در این مورد نداشتم و این سایت واسط پستی توسط دوستان طراح افزونه حمایت شده است و باید آنها در موردش نظر بدهند.
پرداخت در محل بخودی خود بد نیست و یک مزیت است اما نحوه دریافت شما و اینکه آیا هزینه بیشتری شما یا خریدار پرداخت کند را باید در نظر بگیرید.
ضمن اینکه باید مطمئن شوید پولهای دریافتی در اسرع وقت به حساب شما منتقل می شود یا خیر
موفق باشید

MahdiY

راهبر انجمن
ممنمون از شما . من از سایت تاپین استفاده میکنم برای خدمات پرداخت در محل استفاده میکنم . شما تجربه ی بدی از پرداخت در محل داشتین ؟ یکم بیشتر توضیح بدید
البته درخواست در این تاپیک چگونگی اعمال اون بر سایت بود و شاید معرفی یک افزونه که به این سیستم رو اعمال کرد .
سلام
برای استفاده از تاپین در افزونه حمل و نقل می توانید از افزونه persian woocommerce shipping استفاده کنید.
منتها با بررسی هایی که داشتم فعلا امکان پرداخت جزئی در ووکامرس وجود ندارد (مثلا پرداخت بیعانه یا هزینه ارسال بصورت انلاین و مابقی درب محل)

بالا