در خواست آپلودر فایل

agahassan

کاربر عضو
با سلام میخواستم بدونم آپلود سنتر فایلی وجود داره که مثلا تو یک هاست دیگه آپلودش کنم ولی تو یک دامنه دیگه استفاده کنم گه حتی سایت هاست هاشون هم متفاوت باشه ؟

یعنی من یه هاست دارم که دامنه test1.ir روش پارک شده

و یک هاست دیگه دارم که دامنه test2.ir روش پارک شده حالا میخوام آپلودرمو تو test1.ir آپلود کنم ولی از خود آپلودر تو test2.ir استفاده کنم چیکار کنم ؟ آپلودری وجود داره که این کارو بکنه ؟

MahdiY

راهبر انجمن
بله میشه بحث شده قبلا

فکر کنم با این بشه

agahassan

کاربر عضو
من یه چیز ساده میخوام این به کار من نمیاد من میخوام فقط قابلیت اینو داشته باشه که یه سرور دیگه آپ بشه

erfan

طراح وب
پرسنل مدیریت
خوب اگر فقط میخواید همچین قابلیتی رو داشته باشه اختصاصی بنویسید... چون اکثراْ قابلیت هاشون زیاده!

zegersot

کاربر عضو
شما با استفاده از ftp میتونید انتقال بدید فایلتونو !

IAMIR

کاربر عضو
در ادامه توضیحات zogersot عزیز.

agahassan

کاربر عضو
بابا یکی کدشو بنویسه بذاره دیگه تو همه سوالاتم منو حواله میکنید به یه سایت انگلیسی :((

yoosef

کاربر عضو
سلام

راست میگه دیگه اگه ما بلد بودیم از این کدها استفاده کنیم که دیگه از شما نمیپرسیدیم

لطفا یکی آپلود سنتر را بزاره که این قابلیت را داشته باشد

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست گرامی! قرار نیست هر چیزی که شما در ذهنتون باشه کدش در اینترنت موجود باشه...!

یکمی منطقی باشید.

مسائلی هست که اگر یک برنامه نویس (منظورم دوستانی که در اینجا کمک میکنند) تا حدی میتونه راهنمایی کنه شما رو. بیش از اون باید هزینه کنید. چون زندگی خیلی از برنامه نویسان تنها از همین طریقه.

موفق باشید

yoosef

کاربر عضو
دوست گرامی! قرار نیست هر چیزی که شما در ذهنتون باشه کدش در اینترنت موجود باشه...! یکمی منطقی باشید.

مسائلی هست که اگر یک برنامه نویس (منظورم دوستانی که در اینجا کمک میکنند) تا حدی میتونه راهنمایی کنه شما رو. بیش از اون باید هزینه کنید. چون زندگی خیلی از برنامه نویسان تنها از همین طریقه.

موفق باشید
خوب الان من این چیزی که میخوای اسکریپتش هست یا اینکه باید هزینه کنم؟

هزینش چقدر میشه؟

بالا