در خواست اسكريپت آپلود سنتر عكس ح

• نویسنده موضوع sohiel
  • تاریخ شروع

sohiel

تازه وارد
با سلام و خسته نباشيد

من يه اسكريپت آپلود سنتر عكس به Multi Host تو سايت شما ديدم كه جالب بود ولي وقتي از بچه ها شنيدم ظاهرا ناقص هستش و امكانات كاملش نيست . من يك اپلود سنتر عكس مي خوام كه امكانات زير رو داشته باشه كه اگه برام پيدا كنيد يه دنيا ممنون مي شم.

1- فقط اعضا بتونن آپلود كنن

2- گالري داشته باشه

3- مثل پرشين گيگ فضاي محدود نده يعني فضا بين همه يكسان باشه و كل فضا استفاده بشه ولي بشه مقدار فايلي كه اپلود ميشه رو محدود كرد.

4-گالري داشته باشه

5- بشه روي عكس ها كپي رايت بزنه يعني ادرس سايت يا يك كلمه دلخواه رو عكس بزنه.

6- بشه چند تا مدير براش تعريف كرد.

من اين امكانات رو تو اسكريپت Multi Host ديدم جايي ولي اون كامل بود اين مي گن ناقص هستش

خواهشا كمكم كنيد 8)

alex_michael

کاربر عضو
سلام

دوستان شما اشتباه می کنند. اینجا را مشاهده کنید:

این برای من است و از مالتی هاست استفاده می کنم. کجاش مشکل داره؟

sohiel

تازه وارد
سلامدوستان شما اشتباه می کنند. اینجا را مشاهده کنید:

این برای من است و از مالتی هاست استفاده می کنم. کجاش مشکل داره؟
من اين اسكريپت رو كه مي گم كامل هست جاي ديگه با امكانات زير ديدم كه توي اين اسكريپت نيست

1- تعريف كردن چند مدير

2- زدن كپي رايت روي عكسها

3- قالب هاي متنوع داره

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مطمئني sohiel جان؟

چون سايت سازندش سيستم رو به طور رايگان داده بيرون و تمامي امكاناتش معمولي هست.و هيچ فرقي نميكنه!

sohiel

تازه وارد
مطمئني sohiel جان؟چون سايت سازندش سيستم رو به طور رايگان داده بيرون و تمامي امكاناتش معمولي هست.و هيچ فرقي نميكنه!
منم اين نسخه رو دوباره رفتم از يك سايت گرفتم . والله اونايي كه من ديدم يكيش كپي رايت مي زد و شكل و شمايل شبيه اين بود. البته جمع شد. من تو پوشه سورسش يه چيزايي ديدم ولي نمي دونم چطوري اضافه ميشه . من نسخه 4.0.2 اينو گرفتم . حالا دارم باهاش ور ميرم . ببينم چي ميشه

ولي اگه بي زحمت سيستمي هست كه بتونه نياز هايي كه تو پست اول رو برطرف كنه و مخصوصا كپي رايت بزنه ممنون مي شم بهم معرفي كنيد :wink:

بالا