در خواست قالب رایگان برای سایت فروش فایل

AhrimanSefid

تازه وارد
سلام

یک قالب مشابه این هم باشه عالی.

9ixuvt.png

IAMIR

کاربر عضو
فکر می کنم دو مورد زیر برای فروش فایل مناسب باشند .

درود

دوست عزیز سایت eddpersian.ir قالب با افزونه edd

و نمونه سایت راه اندازی شده با این قالب و افزونه ، البته بهینه و به روز شده

nowadays

تازه وارد
ممکنه لطفا از دوستان با تجریه که با قالب های وردپرس که ووکامرس رو ساپورت میکنن کار کردن بخوام چند قالب که به نظرشون مناسب ترین ها برای فروش فایل هستند معرفی کنند ؟

ممنون

nowadays

تازه وارد
ممکنه لطفا از دوستان با تجریه که با قالب های وردپرس که ووکامرس رو ساپورت میکنن کار کردن بخوام چند قالب که به نظرشون مناسب ترین ها برای فروش فایل هستند معرفی کنند ؟

ممنون
من همچنان منتظر نظر دوستان ، علی الخصوص آقا محمد ( مدیر انجمن ) هستم.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
سایت farjad.co سه تا قالب ارائه داده برای EDD ، میتونید از اونجا خرید انجام بدید...

nowadays

تازه وارد
سایت farjad.co سه تا قالب ارائه داده برای EDD ، میتونید از اونجا خرید انجام بدید...
ضمن تشکر از معرفی

من از این سایت خرید کردم ،

به شدت به دوستانی که قصد راه اندازی وب سایت ، علی الخصوص فروشگاه فروش فایل دارن ، توصیه میکنم حتی المقدور از محصولات این فروشگاه خرید نکنند ، به چند دلیل :

1- یادمون نره هیچ ارزونی بی حکمت نیست. ( بعد از خرید تازه متوجه حکمتش میشید. )

2- قالبی که من خرید و تست کردم با برخی پلاگین های مشهور ناسازگاری داشت

3- بعد از خرید یکی یکی ایتم های خرج زا شروع میشن ، مثل پرداخت وجه برای پشتیبانی ، پرداخت برای کپی رایت و ...

4- قالب های بسیار فوق العاده با تفاوت 10 الی 20 هزار تومنی وجود دارن در سایت های دیگه که خیلی ارزشمند تر هستن

5- نهایتا توصیه میکنم اگر حتی کمی با وردپرس و افزونه هاش آشنایید ، قالب های رایگانی که در وب سایت های مختلف وجود دارن رو هم تست کنید تا دقیقا نیازهاتون دستتون بیاد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
ضمن تشکر از معرفی

به شدت به دوستانی که قصد راه اندازی وب سایت ، علی الخصوص فروشگاه فروش فایل دارن ، توصیه میکنم حتی المقدور از محصولات این فروشگاه خرید نکنند ، به چند دلیل :

3- بعد از خرید یکی یکی ایتم های خرج زا شروع میشن ، مثل پرداخت وجه برای پشتیبانی ، پرداخت برای کپی رایت و ...

4- قالب های بسیار فوق العاده با تفاوت 10 الی 20 هزار تومنی وجود دارن در سایت های دیگه که خیلی ارزشمند تر هستن

5- نهایتا توصیه میکنم اگر حتی کمی با وردپرس و افزونه هاش آشنایید ، قالب های رایگانی که در وب سایت های مختلف وجود دارن رو هم تست کنید تا دقیقا نیازهاتون دستتون بیاد.
نمیدونستم . ممنون از اطلاعاتتون

hasan58

تازه وارد
ضمن تشکر از معرفی

دقیقا موافقم با نظر این دوستمون 

کلا مفت نمی ارزه قالبهای این فرجاد

عملا داره دزدی میکنه وقتی قالب فروخته میشه دیگه حق نداره کپی رایت داشته باشه ولی اومده از کدگذاری استفاده کرده و کپی رایت رو که هم حذف میکنی سایت بالا نمیاد و میگه باید هزینه پرداخت کنید و در ضمن آپدیت نداره و برای چند سال پیش هستش 

harbiline

Edris
سلام

من یک قالب edd دارم که روش کار کردم و البته ظاهرش خیلی بد بودش خودم به صورتی ک دلم خواستش درش اوردم

ادرس دمو رو میتونید از اینجا ببینید اگرمایل بودید اطلاع بدید که دسترسی وردپرس کامل مدیریت بدم برید نگاه بندازید ببینید خوب هستش یا خیر.

samad.askari

تازه وارد
توی این سایت هم قالب های زیبا و خوبی داره برای فروش فایل دانلودی میتونید چک کنید

بالا