در خواست کمک در مورد ویرایش قالب

reza0241

تازه وارد
سلام خدمت عزیزان

من این قالب رو فارسی سازی کردم واسه سایتم:

فقط یه مشکل دارم من می خوام فقط صفحه اصلی رو این قسمتی که تو عکس نشون دادم رو حذف کنم و پستم رو تمام صفحه کنم(تصویر دومی)،فقط صفحه اولم رو می خوام به این شکلی که گفتم در بیارم :-/

You must be registered for see images attach

مشکل دیگه ام اینه که چه طوری پست هام رو به این شکل در بیارم(تو صفحه اصلی فقط) میدونم که باید با css انجامش بدم ولی به چه صورتی کد نمونه ای اگه میشه ارائه بدید خیلی ممنون میشم

You must be registered for see images attach

IAMIR

کاربر عضو
برای تغییرت در ساید بار باید از ابزارک ها اقدام کنی .

اگر خود قالب در تنظیمات مدیریت این امکان را قرار نداده . این قابل انجام نیست . و به css هم ربط داره و نه به صورت کلی تمام قالب باید ویرایش بشه . و با ویرایش کد css این کار انجام پذیر نیست باید قالب ویرایش بشه .

البته بعضی قالب ها از قسمت مدیریتشون این امکان را فعال می کنند . که کاربر بتونه چیدمان را تغییر بده ولی قالب شما ظاهرا این امکان را ندارد . ولی سایر قسمت و امکانات را از طریق ابزارک ها میتونی تغییر بدی .

و اگر بر php و css و html j تسلط نداری قالب را دستکاری نکن چون کار ساده نیست .

مخصوصا قالب هایی که از یک کتابخانه یا hadeframework استفاده می کنند کار سخت تر میشه .

در کل کار ساده ای نیست اونجور که شما فکر میکنی با چند کد css بونی تغییرش بدی . زمان بره . و کل قالب نه فقط css باید ویراش بشه . تغییر css یک بخش کوچکی از کاره . باسپاس .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

IAMIR

کاربر عضو

mr.na3r

کاربر عضو
برای اینکه سایدبار رو در صفحه اصلی برداری باید <?php get_sidebar(); ?> رو در index.php پاک کنی.

همچنین افزونه widget-context هست که باهاش میتونی ابزارک هات رو در صفحات مختلف فعال یا غیر فعال کنی.

erfan

طراح وب
پرسنل مدیریت
انتقال یافت پرسش و پاسخ!

بار ها تذکر داده شده... :)

:53:

بالا