در خواست کمک و راهنمایی

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

چه انتظاراتی شما از اینترنت ایران داری عزیز جان .

فیل تره فیل تر می دونی سایتی که شما می خوای ازش فیلم قرار بدی فیل تر تشریف دارند و اگر افزونه از یک فیلم روی سرور داخلی یا جایی دیگه پشتیبانی می کنه مشکلت قابل رفع هستش وگرنه نمی تونی فیلم هایی که در vim  eo و بyou to هست رو نمایش بدی این دیگه ساده ترین مشکل همه است .

موفق باشی

musicbaz

تازه وارد
ممنون از پاسختون زده بود لینک ویدیو از آپاراتم نمیشه بزارم یه جوری ؟

hamid202020

تازه وارد
سلام به تموم کاربران

من به یه مشکل گیر کردم در ووکامرس کل ووکامرس به طور کامل فارسی هستش و مشکلی نداره

فقط من در تب ایمیل در پیکربندی ووکامرس مشکل دارم اونم اینه که وقتی پیش نمایش ایمیل رو میزنم اون کلا تموم کلمات علامت سوال میشن و حتی وقتی یه نفری خرید میکنه به ایمیلش اون کلمات رو به صورت علامت سوال میفرسته لطفا کمک کنید تشکر

جاویدان

کاربر عضو
ممنون از پاسختون زده بود لینک ویدیو از آپاراتم نمیشه بزارم یه جوری ؟
با سلام

دوست عزیز

بنده ندیدم این قسمت از سایتتون رو لطفا یه عکس قرار بدید ضمنا اون یوزر یا پسورد رو هم تغییر بدید لطفا .

لطفا عکس واضح ولی سبک بذارید اگر ار رایانه استفاده می کنید از طریق پرینت اسکرین و فرمت jpeg استفاده کنید.

موفق باشید

جاویدان

کاربر عضو
سلام به تموم کاربران

من به یه مشکل گیر کردم در ووکامرس کل ووکامرس به طور کامل فارسی هستش و مشکلی نداره

فقط من در تب ایمیل در پیکربندی ووکامرس مشکل دارم اونم اینه که وقتی پیش نمایش ایمیل رو میزنم اون کلا تموم کلمات علامت سوال میشن و حتی وقتی یه نفری خرید میکنه به ایمیلش اون کلمات رو به صورت علامت سوال میفرسته لطفا کمک کنید تشکر
با سلام

دوست عزیز

یادتون باشه تو تاپیکی که متعلق به سوال شما نیست پیام نذارید و از یک تاپیک مستقل استفاده کنید.

در ضمن اگر شما زبان فارسی رو درست در ویندوز یا گوشی نصب نکرده باشید هر قدر هم تلاش کنید این مشکل پا برجاست. ضمن اینکه دستکاری در بخش فارسی سازی نیازمند دانش برنامه نویسی است پس اگر خودتون اقدام به فارسی سازی کردید می تونید از افزونه فارسی ساز ووکامرس فارسی استفاده کنید که براحتی مشکلتون رو رفع کنه .ضمنا حالت نمایش فایل نباید غیر از html باشه و نباید هیچ شورت کد داخلی بخش ایمیل حذف بشه .

به طور کلی اگر این مشکل همگیر باشه باید ما و سایر دوستان هم این مشکل رو داشته باشیم ولی نداریم به علتهای بالایی که گفتم خدمتتون.

موفق باشید

musicbaz

تازه وارد
باز هم سلام و ممنون از کمک های فراوان آقای جاویدان

یه سوال دیگه یا راهنمایی یه شورت کد هستش میخوام قرارش بدم زیر پلیر حالا پلیر رو با ویژوال کمپوسر زدیم و تو کد ها جایی پیدا نکردم که زیر پلیر بیاد میشه کمک و راهنماییم کنید نمونه کدش زیر هستش نمونس کد اصلی نیست

<?php if(function_exists('.......')){ .........(); } ?>

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا