"در دست تعمیر"وردپرس گیر کرده!

Mobin.e

تازه وارد
سلام دوستان!

والا اومدیم بعد یه مدت پلاگین ها و تم هارو بروز کنیم تا دکمه بروزرسانی رو کلیک کردیم یه باره صفحه "در دست تعمیر" اومد جلومون و دیگه نمیتونم لاگین کنم و تمام صفحات وردپرس همین پیامو میده!

چیکار کنیم؟ :39: :39:

Mobin.e

تازه وارد
سلام دوستان!

والا اومدیم بعد یه مدت پلاگین ها و تم هارو بروز کنیم تا دکمه بروزرسانی رو کلیک کردیم یه باره صفحه "در دست تعمیر" اومد جلومون و دیگه نمیتونم لاگین کنم و تمام صفحات وردپرس همین پیامو میده!

چیکار کنیم؟ :39: :39:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
صبر کنید خودش حل میشه... ممکنه تا نیم ساعتی طول بکشه

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت

3tareha

تازه وارد
ببینید در روت سایتتون فایلی جدید ایجاد نشده ، من یه دوبار اینجور شد توی روت یک فایل ایجاد شده بود حذف کردم حل شد.

Mobin.e

تازه وارد
اون موقع صبر نکردیم .

ببینید در روت سایتتون فایلی جدید ایجاد نشده ، من یه دوبار اینجور شد توی روت یک فایل ایجاد شده بود حذف کردم حل شد.
فایلی هم ایجاد نشده بود.

بلکه پلاگین هارو که قرار بود آپدیت بشن رو پاک کردیم بدین صورت صورت سوال پاک شد وآپدیت شده اش رو مجددا نصب کردم.

الآن یه سوال دیه!

چرا خود وردپرس آپدیت نمیشه؟الآن 3.6 هست که توی صفحه دریافت .zip بروزرسانی بعد چند دقیقه زور زدن که لود کنه میمونه و هیچ گیشرفتی توی آپدیت حاصل نمیشه!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
احتمالش هست سرور شما اجازه وصل شدن به سرور خارجی رو نمیده...

برای امنیت میان این کار رو می کنن

Mobin.e

تازه وارد
احتمالش هست سرور شما اجازه وصل شدن به سرور خارجی رو نمیده...برای امنیت میان این کار رو می کنن
چند دفعه آپدی کردمش.الآن اتومات آپدیت نمیشه.دستی بروز کردنشم با این سرعت الآنی مصیبته.

چیزی واسه لیچ کردن فایل رو هاستم خودم وجود نداره؟

بالا