در نظرات محصولات دکمه reply وجود ندارد

leoson

تازه وارد
من قالب هلو المنتور نصب کردم وقتی رسیدم به قالب نظرات محصولات متوجه شدم هیچ یک از نظرات دکمه پاسخ دادن ندارن اصلا تو اینسپکتور بررسی کردم همچین تگی فراخونی نشده

بررسی کردم رو قالب 2020 و فقط ووکامرس فعال بود همچنان پاسخ دادن نداشت
چه برای مهمان چه مدیر چه خریدار

امکان ارسال کامنت وجود دارد ولی امکان پاسخ به یک کامنت توی صفحه محصول وجود ندارد

تنظیم خاصی داره ؟ چون دیگه فقط ووکامرس روشن بود و این مشکل وجود داشت

یکی کمک کنه آیا پیشفرض اینطوره یا تنظیم داره ؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
برای پاسخگویی شما چه در یک پست یا برگه یا یک محصول پیام ارسال کنید همه پیام ها در دیدگاه ها قابل دیدن و بررسی و پاسخ است.
دقیقا امکان پاسخگویی هم از همان بخش محصولات هم امکان پذیر است.
احتمالا قالب شما از این وضعیت پشتیبانی نمی کند .
البته نکته مهمتر اینجاست شما اگر از نسخه های آخر وردپرس و وکامرس استفاده می کنید این نسخه ها مشکلات جدی فعلا دارند که نیازمند صرف زمان است.
ضمنا جهت اطمینان بهتر است بخش بالای پستها یا محصولات - سمت چپ بالا - تنظیمات صفحه را باز کرده و ببینید کدام بخش ها در اختیار شما قرار دارد.
ضمنا بخش تنظیمات گفتگو در وردپرس ملاک همه پرسش و پاسخ هاست. این گزینه در این بخش حتما باید تیک فعال داشته باشد
( اجازه به دیگران برای ثبت دیدگاه‌ها روی نوشته‌های تازه )
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: leoson

loknat.o

کاربر عضو
امکان پاسخ در پیشخوان هم وجود نداره ؟ یا از داخل پیشخوان میتونی پاسخ بدی اما روی قالب گزینه پاسخ نداره .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: leoson

leoson

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
امکان پاسخ در پیشخوان هم وجود نداره ؟ یا از داخل پیشخوان میتونی پاسخ بدی اما روی قالب گزینه پاسخ نداره .

سلام
فقط داخل سایت چه برای مدیر چه کاربران و ... امکان پاسخ نیست پیشخوان مشکلی نداره

من بررسی کردم دیدم بصورت پیشفرض ووکامرس چیزی که برای نظرات در نظر گرفته یچیزی در این حد هست که مشتری بیاد نظرشو بگه و اصلا حالت و معنی کامنت رو نداره

حالا گویا باید یا فانکشنی نوشته بشه یا قالب ووکامرس بخش ریویو ها ادیت بشه توی قالب قرار بگیره
من هلو المنتور ساده دارم که با المنتور طراحی کردم و باید توی قالب بچه اینکارارو بکنم منتهی مساله اینه من بررسی کردم چند قالب دیگرو اونا تمپلت های ووکامرسو گذاشتن ولی اصلا توش تغییری نداشتن !! که من متوجه بشم که چطور ریپلای اضافه کردن کپی بگیرم

یه طراح قالب نیازه که بلد باشه یه کمکی بکنه که چه کدی باید بنویسیم که ریپلای رو اضافه بکنه

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
چیزی که واضحه اگر شا قصد طراحی قالب دارید باید بدونید اصلا در دیتابیس وکامرس چیزی به اسم کامنت مجزا از چیزی که وردپرس دارد طراحی نشده است . یعنی اصلا شما نباید سمت ساختار ووکامرس در بحث پیام بروید. بسیاری از قالب ها از بخش کامنت وردپرس برای کامنت ها استفاده می کنند.
بهتره شما اینجوری تست بگیرید که آیا در حالت وبلاگ هم این مشکل هست یا خیر؟
بطور واضح اگر قالب شما از الگوی ووکامرس برای پیام استفاده کرده یعنی فقط خواسته امتیاز و نظرات کاربران مثل بسیاری از فروشگاه های بزرگ بدون بخش پرسش و پاسخ برای مخاطب در دسترس باشد که تفکر درستی است و شما می توانید الگوی پرسش و پاسخ به شیوه وردپرس در کنار آن ایجاد کنید.
اگر بخواهید برای این منظور از یک افزونه واسط استفاده کنید به شخصه به شما توصیه می کنم این افزونه را تست بگیرید wpDiscuz این افزونه در مخزن وردپرس وجود دارد فقط نسخه ووکامرس را نصب نکنید زیرا همین نسخه وردپرس در همان بخش هم جوابگو خواهد بود. احتمالا این افزونه مشکل شما را رفع می کند. یادتان باشد حتما تنظیمات اون رو به درستی پیکربندی کنید.
موفق باشید

بالا