دسته بندی ویژگی ها در ووکامرس؟

hojjat01

تازه وارد
دوستان سلام

یک سوال دارم سرچ کردم پیدا نشد

آیا میشه ویژگی های محصولات را در ووکامرس دسته بندی کرد؟ یعنی هر دسته محصولات ویژگی های مشترک خودشان را داشته باشند.

مثلا محصول موبایل ویژگی "تعداد سیم کارت " داره. میخواهیم محصول نوت بوک این ویژگی رو نداشته باشه

چنین امکانی برای مقایسه کردن محصولات لازم هست.

با سپاس

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

اره دوست عزیز شما میتونی تو دسته بندی هر جور خواستی عمل کنی ، موبایل یه سیم کارته ، دو سیم کارته یه سیم کارته سامسونگ ال جی ،،، دو سیم کارته هواوی سونی ، بستگی به سلیقه خودت داره

برا اینکار در زمان تعریف دسته مشخص کن که میخوای زیر دسته اصلی کذوم باشه ، هر چند تا زیر دسته هم خواستی میتونی تعریف کنی ،

hojjat01

تازه وارد
سلام

فکر میکنم منظورم متوجه نشدید

من نمیخوام محصولات را دسته بندی کنم. این که کار ساده ای هست.

میخوام ویژگی های تعریف شده (attribute) منحصر به یک دسته خاص باشه. تا بعدش که خواستم محصولی اضافه کنم فقط از ویژگی های دسته مربوطه استفاده بشه.

مثلا ویژگی "ظرفیت باطری" رو در نظر بگیرید. میخوام دو نوع ظرفیت باطری تعریف بشه که یکی برای موبایل ها و یکی برای نوت بوک ها تعریف بشه.

tohi20

کاربر عضو
سلام منم این مشکل رو داشتم ولی جوابی نگرفتم فک کنم افزونه پولی برای این کار هست

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
افزونه پولیش هست ولی متاسفانه لو نرفته هنوز :(

ramin005

تازه وارد
من آشنایی چندانی با کدنویسی ندارم اما به نظرم با الگوبرداری از دسته یندی محصولات اونایی که آشنا به برنامه نویسی هستند میتونن برنامشو بنویسند کار پیچیده ای نیست اما بسیار بدرد بخور هست. افزونه ای که دقیقا کاری شبیه دیــــجی کالا انجام میده اسمش اینه: jc-woocommerce-advanced-product-attributes اما متاسفانه برای ایرانیان نه امکان خرید هست نه نسخه ای ازش بیرون هست.

عزیزان اگر بتونن بنویسن با قیمت مناسب ارائه بدن من خودم خریدارم

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

دوستان مطمینید از تعریف ویژگی یا همون atribute در ووکامرس استفاده ای برا این کار انجام داد؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اره یکی از قابلیت هاش فیلتر گذاری (ویژگی ها) هست.

دوستان راه حلی هست (هر چند وقت گیر)

افزونه WooSidebars رو نصب کنید. با این افزونه می تونید براحتی ، سایدبار های ویژه برای صفحات ، یا دسته بندی های ووکامرس ایجاد کنید

با این کار میتونید از ابزارک فیلتر ویژگی ها ، فیلتر هر دسته بندی رو در سایدبار ویژه هر محصول نمایان کنید...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

بیژن

تازه وارد
افزونه در مخزن وردپرس موجود هست و نوشته هم وطن عزیز علی زارعی فقط یک مشکل داره اونم اینه که هرچندتا گروه ویژگی که بخواهی میتونی بسازی ولی فقط 5 دسته آخر در صفحه محصول جهت انتخاب و بارگزاری نشان داده میشود
اگه کسی از دوستان میتونه راه حلی برای این مشکل ارائه بده دریغ نکنه
آدرس افزونه در مخزن :

بالا