دست کاری آمار php nuke ؟

farzadshekoohi

تازه وارد
با سلام من تا حالا دیدم خیلی از وب سایت ها آمار نشون دهنده رو دست کاری می کنند حالا م یخواستم بدونم چه جوری میشه این کار رو کرد

با تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
باید از سی پنل پوشه blocks فایل block-CZUser-Info.php رو ویرایش کنید

Feisal

کاربر عضو
دوست عزیز در phpnuke بلوک رو که ممد جان گفتن ادیت می کنی ... در INP وارد Includes میشی و سپس Counter رو ادیت می کنی ... اگه بخوای تعداد آنلاین هاتون هم بالا ببری بلوک مورد نظری که رو سایتت نصب هست رو ادیت میکنی ... اگه خواستی تعداد بازدید مطالبت رو بالا ببری میتونی article رو ادیت کنی ...

موفق باشید ...

farzadshekoohi

تازه وارد
با سلام خدمت دوستان عزیز و ممنون از راهنمایی که کردین اما من از زبان php زیاد سر در نمی یارم دیشب هم بعد از 4 ساعت edit کردن و ور رفتن 2 تا از متغیر ها رو تونستم دست کای کنم . نمنونه ای از این نیست که دست کاری شده باشه و من source اون رو ببینم

با تشکر

farzadshekoohi

تازه وارد
دوستان من باز تست کردم اون رو تونستم چند تا دیگه از اون رو هم عوض کنم اما حالا سوال اصلی من این هست که چه جوری مثلاٌ 1 نفر میاد تو سایت 10 نفر حساب کنه ؟

با تشکر

alirezazx

تازه وارد
سلام

سایتتو بگو تا امارشو بالا ببرم

هر 1000 نفر 100 تومن :lol:

نیازی هم به ویرایش نیست :oops:

farzadshekoohi

تازه وارد
دوست عزیز یعنی شما با 1000 تا ip میاید ؟ ( که فکر نکنم این جوری باشه )

و گرنه خودم می تونم ببرمش بالا بدوناینکه دست به edit چیزی بزنم

mrmmk

تازه وارد
سلام

با تشکر از سایت مفیدتون و تشکر ویژه از ممد جان :D

من که از مطلب فوق چیزی دستگیرم نشد . :? اگر میشه زحمت بکشید و آموزش کاملی از این مبحث داخل سایت قرا بدید چون میدونم خیلیا عین من متوجه نشدن و خیلی ها میخوان این کارو انجام بدن . :?:

منتظریم .... :arrow:

alirezazx

تازه وارد
دوست عزیز یعنی شما با 1000 تا ip میاید ؟ ( که فکر نکنم این جوری باشه )و گرنه خودم می تونم ببرمش بالا بدوناینکه دست به edit چیزی بزنم
مگه نیوک بر اساس ایپی امار میندازه :cry:

یه تریپ ddos امارتو میبره بالا :)

:!:

farzadshekoohi

تازه وارد
دوست عزیز آره من می دونم اما این جوری تابلو page rank همیشه دور و ور 0 هست

بعد اون کاری که شما میکنید که کاری نداره الان من به راحتی با یک فرمان جاوا اسکریپت می تونم روزی 10,000.000 آمار رو ببرم بالا

اما اینی که مثلاٌ 1 نفر میاد تو سایت 10 نفر حساب کنه خوبه و یک جورایی نرمال هست

Dark-Man

کاربر عضو
دوست عزیز آره من می دونم اما این جوری تابلو page rank همیشه دور و ور 0 هست بعد اون کاری که شما میکنید که کاری نداره الان من به راحتی با یک فرمان جاوا اسکریپت می تونم روزی 10,000.000 آمار رو ببرم بالا

اما اینی که مثلاٌ 1 نفر میاد تو سایت 10 نفر حساب کنه خوبه و یک جورایی نرمال هست
میشه کدشو بزارید ماهم ببینیم یاد بگیریم دوست عزیز؟

خیلی مشتاقم انجام این کارو با جاوااسکریپت ببینم

موفق باشید

Dark-Man

کاربر عضو
دوست عزیز یعنی شما با 1000 تا ip میاید ؟ ( که فکر نکنم این جوری باشه )و گرنه خودم می تونم ببرمش بالا بدوناینکه دست به edit چیزی بزنم
مگه نیوک بر اساس ایپی امار میندازه :cry:

یه تریپ ddos امارتو میبره بالا :)

:!:
خسته نباشی دوست من!میدونی که ماهیت ddos چیه که؟بعد سرور طرف ضعیف بود داون شد شما جوابگو هستید؟

میتونین با کرون جاب هم مثلا هر 10 ثانیه بلاک امار رو لود کنید تا آمارتون بره بالا!

من میتونم واسه دوستان یه چیزی بنویسم آمارشونو با یه ip ببرن بالا ولی باید ای دی اس ال داشته باشید چون حلقه تکرار سنگین ئه!

کسی خواست بگه بزارم واسش !ولی مطمئن باشید با بالا بردن تنها آمار یا رنکتون تو گوگل نمیتونید سایت موفقی داشته باشید

موفق باشید

farzadshekoohi

تازه وارد
دوستان بحث داره جالب میشه اول سوالات خودم رو بگم

ببینید من با این بلوک ور رفتم و تونستم مثلاٌ اعضای آنلاین رو مثلآٌ 1 نفر بیاد 101 نفر حساب کنه و در انتظار و اعضاء رو دستکاری کنم و بیشترین تعداد آنلاین رو شد . اما اینجا توی دو تا قسمتش مشکل دارم و اون این هست که مثلاٌ اگه بگی 10 نف آنلاین هستند اسن آنلاین ها رو میخواهد بنویسه و اون موقع هست که تو قسمت اسم اعضاء هیچی نیست حالا من می تونم 1 نفر اسم رو بزارم اما مثلاٌ 20 تا اسم رو از چه فرمانی استفاده کنم ؟ این مثل واسه یک نفر میشه

$who_online_now = "farzad";

اما هنوز توی این ها به نتیجه ای نرسیدم: بازديد امروز ديروز کلي

چون اصلاٌ از متغیر های php سر در نمیبارم

و در مورد دست کاری به غیر از این همونطور که دوستمون در بالا گفتن میشه با html راحت یک برنامه نوشت که بعد از چند ثانیه رفرش بشه و جزو آمار هم حساب میشه و از لحاظ لودش هم ماشا ا.. google chorme راحت برات لود میکنه

اما در کل گفتم تو page rank تابلو هست

Dark-Man

کاربر عضو
دوستان بحث داره جالب میشه اول سوالات خودم رو بگم ببینید من با این بلوک ور رفتم و تونستم مثلاٌ اعضای آنلاین رو مثلآٌ 1 نفر بیاد 101 نفر حساب کنه و در انتظار و اعضاء رو دستکاری کنم و بیشترین تعداد آنلاین رو شد . اما اینجا توی دو تا قسمتش مشکل دارم و اون این هست که مثلاٌ اگه بگی 10 نف آنلاین هستند اسن آنلاین ها رو میخواهد بنویسه و اون موقع هست که تو قسمت اسم اعضاء هیچی نیست حالا من می تونم 1 نفر اسم رو بزارم اما مثلاٌ 20 تا اسم رو از چه فرمانی استفاده کنم ؟ این مثل واسه یک نفر میشه

$who_online_now = "farzad";

اما هنوز توی این ها به نتیجه ای نرسیدم: بازديد امروز ديروز کلي

چون اصلاٌ از متغیر های php سر در نمیبارم

و در مورد دست کاری به غیر از این همونطور که دوستمون در بالا گفتن میشه با html راحت یک برنامه نوشت که بعد از چند ثانیه رفرش بشه و جزو آمار هم حساب میشه و از لحاظ لودش هم ماشا ا.. google chorme راحت برات لود میکنه

اما در کل گفتم تو page rank تابلو هست
html که هیچی روشش کلا قدیمیه !

ddos هم که ممکنه سایت داون شه

میمونه جاوای شما و پی اچ پی من!

منتظرم کد جاوااسکرسیپتو بزارین دوست من!

موفق باشید

Feisal

کاربر عضو
دوست عزیز کلا حملات Ddos باعث میشه پهنای زیادی از باند یک سایت اشغال بشه و در نهایت down بشه...

در مورد اینکه 1 نفر 1000 نفر نشون بده اگه خواستین بگین تا من آموزش این کار رو در INP نیوک توضیح بدم چون با Php nuke فرق میکنه ...

موفق باشید ...

Mesmaili

کاربر عضو
بابا اگر كسي يه همچين چيزي درست كرد يه آموزش تصويري بذاره خيال همه رو راحت كنه!!!

خواهشا آموزش تغيير تو نيوك اوو رو هم بديدن

alirezazx

تازه وارد
سلام

خوب من فقط چند باری امار رو بردم بالا و کاری هم با پیج رنک سایتی نداشتم :roll:

ddos ثانیه ای سایت رو که هرچقدر سرورش ضعیف باشه رو داون نمیکنه

مثلآ 10 ثانیه ddos ( البته رو بعضی سرورها همین 10 ثانیه هم زیاده ) 1500 تا امار میندازه

البته بحث سر یه چیز دیگست ( به قول خودتون بالا بردن امار طوری که تویه گوگل تآثیر گزار باشه )

Dark-Man

کاربر عضو
سلام خوب من فقط چند باری امار رو بردم بالا و کاری هم با پیج رنک سایتی نداشتم :roll:

ddos ثانیه ای سایت رو که هرچقدر سرورش ضعیف باشه رو داون نمیکنه

مثلآ 10 ثانیه ddos ( البته رو بعضی سرورها همین 10 ثانیه هم زیاده ) 1500 تا امار میندازه

البته بحث سر یه چیز دیگست ( به قول خودتون بالا بردن امار طوری که تویه گوگل تآثیر گزار باشه )
8 گیگ رم سرور بود ، یکی از اکانت هاشو تستی ddos کردم 50 ثانیه ای کل سرور داون شد!

حالا یکی 1 گیگ رم داره سرورش 10 ثانیه داون نمیشه ؟

موفق باشی دوست من دنبال ddos نباش!یه چیز جدید پیدا کن به ما هم بگو :دی

موفق باشی

بالا