دوستان کسی موفق شده فروشگاش رو با ووکامروس راه اندازی کنه ؟

mahdiali35

کاربر عضو
نه این فرممه میخوام گرافیکی تر بشه هم فیلد ها هم دکمه ها نمیدونم باید چیکارش کنم؟
یه نمونه از این چیزی که میگید بزارید ... چه حالتی پیدا کنه ... ؟ چه شکلی بشه ؟

از نمونه های زیر میتونید استفاده کنید :

شاد باشید ...

samadblaj

کاربر عضو
آره اینا حرف ندارند چطور میتونم ازشون استفاده کنم مرسی خیلی زیبان !

mahdiali35

کاربر عضو
همه ی فرم ها زیر عکسشون یه لینک دانلود دارند ... دانلود کنید و استفاده کنید ... البته اینها فرم login هستیند اما کار شما رو راه میندازن ...

اگه در استفاده از اونها مشکل داشتید همین جا بگید ..

شاد باشید ...

samadblaj

کاربر عضو
همه ی فرم ها زیر عکسشون یه لینک دانلود دارند ... دانلود کنید و استفاده کنید ... البته اینها فرم login هستیند اما کار شما رو راه میندازن ...اگه در استفاده از اونها مشکل داشتید همین جا بگید ..

شاد باشید ...
سلام آقا مهدی این که خیلی سخت بود :28: من از فرم ساز می خوام استفاده کنم چون نیاز به فرم های زیادی دارم از افزونه پیوستی ایتفاده میکنم کارش خیلی خوبه ولی اگه میتونستم یه css از نمونه های سایت خارجی رو روش قرار میدادم خیلی خوب بود لطفا کمکم کنید...

چون تخصصی با سی شارپ ندارم این ماژول برای ساخت فرم خیلی کمکم میکنه اما اصلا گرافیکش قشنگ نیست :stop:

پیوست‌ها

• contact-form-7.3.1.2.zip
    436.3 کیلوبایت · بازدیدها: 2

sagebnegad

کاربر عضو
وکامرس جالب اما نه واسه کسی که عجله داره برای داشتن یه فروشگاه تمام عیار هنوز خیلی کار داره تا برسه به پرستاشاپ و نمونه های حرفه ای تر

samadblaj

کاربر عضو
sagebnegad اتفاقا به این شکل نیست من فروشگاهم رو سفارشی کردم و الان میخوام یه کم رو طاهرش کار کنم خیلی هم راضیم به همین شکل هم مشکلم حل میشه ولی ته دلم راضی نیست.

آقا مهدی چطور میتونم این style رو روی contact-form-7.3.1.2.zip نصب کنم ؟

webdeveloper

تازه وارد
درود

ممنون از معرفی این قالب. اما متن های فارسی خوانایی ندارد.

ممنون میشوم راهنمایی فرمایید کجای فایل های CSS یا HTML را تغییر دهم تا فونت ها تاهوما و سایز 14 شوند ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
فایل style.css خط 376

در زیر #content p, #content dl

کد:
font-family:tahoma;
font-size: 12px;
کنید

armanmprr

تازه وارد
وکامرس جالب اما نه واسه کسی که عجله داره برای داشتن یه فروشگاه تمام عیار هنوز خیلی کار داره تا برسه به پرستاشاپ و نمونه های حرفه ای تر
مخالفم

پرستا شاپ و تمامی فروشگاه ساز ها رو امتحان کردم

یکی از قدرتمند ترین هاشون همین ووکامرس هست .

دلیل : به دلیل اینکه این پلاگین بر روی یکی از بهترین و قوی ترین سی ام اس های دنیا که وردپرس هست نصب می شه . چون سی ام اس آن وردپرس هست قابلیت های زیادی پیدا می کنه و شما می تونید با کمی دانش کد نویسی php بهترین سایت شاپینگ رو با این پلاگین درست کنید بله برای کسانی که اطلاعاتی در رابطه با php ندارند اون سی ام اس ها بهتره ولی برای کسی که می خواد یک شاپ تقریبا قدرتمند داشته باشه و رایگان هم باشه می تونه از این افزونه استفاده کنه . شما یه کار بگو پرستا بتونه انجام بده من نتونم با ووکامرس انجام بدم .

حتی شما میتونید از پلاگین های امنیتی زیادی که برای وردپرس هست استفاده کنید و امنیت سایتتون به مراتب از پرستا بیشتر میشه . همچنین از لحاظ سئو هم که اگه من چیزی نگم بهتره دیگه خودتون می دونید .

االبته من از ووکامرس انگلیسی استفاده می کنم و فقط فایل ترجمه رو از محمد عزیز دریافت می کنم ولی فرقی با هم ندارن و همشون یک مدل هستن با یک قدرت

بالا