دو مشکل با کامرس

hamed_mn

تازه وارد
1- چطور میتونم برای نوشته خاصی (افزودن به سبد خرید) ایجاد کنم ( غیر از افزودن محصول ) .مثلا برای فروشگاه سازهای دیگه کدی مثل [wp_cart : PRODUCT-NAME : price:pRODUCT-PRICE : end] وجود داشت که هر جایی این کد وارد میکردیم دکمه افزودن به سبد خرید ایجاد میشد . در ووکامرس برای انجام این کار باید چه کرد ؟

2- وقتی از بیش از 3 محصول در فروشگاه اضافه میکنم محصول سوم و چهارم به هم میچسبند

You must be registered for see images attach
از روی عکس توجه کنید دو محصول سمت چپ به هم چسبیدند .لطفا راهنمایی کنید برای حل این مشکل

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید برای حل این مشل چه باید بکنم ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Hatefi

کاربر عضو
سلام دوست عزیز

در مورد سوال اولت بررسی میکنم اطلاع میدم (بررسی شد پست بعدی )

در مورد سوال دومت علت اون بزرگ بودن سایز تصاویر هست . اگر به دو تصویر سمت راستت دقت کنی از سمت چپی کوچیکتر هست - پس راه حل اینه که سایز تصاویری که برای تصویر شاخص قرار میدی هم اندازه باشه

به اندازه دو تصویر سمت راستت مناسبه

اگر خوشتون اومد از دکمه تشکر و پسندیدم استفاده کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Hatefi

کاربر عضو
در مورد سوال اول بررسی شد نتیجه مثبت هست !!

فقط کمی حوصله و تخصص مختصر میخواد

لینک صفحه یکی از محصولاتتان رو کپی کنید . فقط آدرس محصول بدون http:// و آدرس سایت

مثال:

با حذف آدرس سایت میشه :

خب کدهای زیر رو در جایی که میخواین کلید افزودن به سبد خرید برای اون محصولتون نمایش داده بشه کپی کنید

<form action="لینک را در این مکان کپی کنید&add-to-cart=103" class="cart" method="post" enctype="multipart/form-data">

<div class="quantity buttons_added"><input type="button" value="-" class="minus"><input type="number" step="1" min="1" name="quantity" value="1" title="تعداد" class="input-text qty text"><input type="button" value="+" class="plus"></div>

<button type="submit" class="single_add_to_cart_button button alt art-button">افزودن به سبد خرید</button>

</form>

خب حالا اون لینکی که آدرس سایت رو ازش حذف کرده بودید در محلی که با رنگ نارنجی مشخص شده کپی کنید

اگر خوشتون اومد از دکمه تشکر و پسندیدم استفاده کنید

hamed_mn

تازه وارد
در مورد سوال اول ،نه اینطور نیست ،اندازه تصاویر یکی هستند. راه دیگه ایی وجود نداره ؟

در مورد سوال دوم هم دو مشکل وجود داره

1- + و - عمل بالای دکمه نمی کنه

2- بازدن این دکمه چیزی به سبد خرید اضافه نمیشه بلکه ما را به صفحه خرید واقع در فروشگاه هدایت میکنه. البته فکر میکنم استفاده از کد [add_to_cart id=439" sku="] نتیجه بهتری میده ولی گزینه مربوط به تعداد رو نداره و البته sku هم نمی دونم چیه ؟

بالا