دو مشکل عجیب با ووکامرس !!!!!!

rwetvvwe

تازه وارد
سلام . ووکامرس رو نصب کردیم با هزار بدبختی همه چیز رو رو تنظیم کردیم حالا 2 تا مشکل اساسی داره :

اولی : وقتی در پرداخت نهایی خریدار می خواد استان یا کشور رو انتخاب کنه قالب از سمت چپ چندین سانتی متر پرش داره و اسکرول می ده .

دومی : وقتی می خوایم درگان پی لاین رو اضافه کنیم کد Api را وارد می کنیم بعد از تأیید پیغام ثبت می دهد اما تأیید نمی شه ؟

ibrahimgoli

تازه وارد
سلام . ووکامرس رو نصب کردیم با هزار بدبختی همه چیز رو رو تنظیم کردیم حالا 2 تا مشکل اساسی داره :اولی : وقتی در پرداخت نهایی خریدار می خواد استان یا کشور رو انتخاب کنه قالب از سمت چپ چندین سانتی متر پرش داره و اسکرول می ده .

دومی : وقتی می خوایم درگان پی لاین رو اضافه کنیم کد Api را وارد می کنیم بعد از تأیید پیغام ثبت می دهد اما تأیید نمی شه ؟
سلام .

مشکل اول طرح شده از دوستان و همچنین خود من در حال پیگیری هستند.

مشکل دوم اطلاعی ندارم.

با بدبختی ؟؟؟؟؟ از ووکامرس اسونتر پیدا نمیشه.

rwetvvwe

تازه وارد
سلام .مشکل اول طرح شده از دوستان و همچنین خود من در حال پیگیری هستند.

مشکل دوم اطلاعی ندارم.

با بدبختی ؟؟؟؟؟ از ووکامرس اسونتر پیدا نمیشه.
آخه قالبمون مشکل داشت . منظورم این بود که خیلی اذیت شدم تا با ووکامرس ستش کردم

zarrinfard

تازه وارد
منم همین مشکل رو دارم شما چی جوری تونستید مشکل رو رفع کنید. من از قالب اصلی وردپرس هم استفاده می کنم باز این مشکل رو دارم.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مطمئن شید که اخرین نسخه ووکامرس رو دریافت می کنید (در حال حاضر 2.0.8)

rwetvvwe

تازه وارد
منم همین مشکل رو دارم شما چی جوری تونستید مشکل رو رفع کنید. من از قالب اصلی وردپرس هم استفاده می کنم باز این مشکل رو دارم.
سلام عزیزم اول یه فایل توی پوشه قالبت با اسم woocommerce.php بساز و کد زیر رو توش بزار

کد:
<?php woocommerce_content(); ?>
حالا برو فایل Page.php قالبت رو پیدا کن و هر جایی که می خوای فروشگاه نمایش داده بشه کد زیر رو بزار :

کد:
<?php woocommerce_content(); ?>
:67: :53:

Hatefi

کاربر عضو
سلام . ووکامرس رو نصب کردیم با هزار بدبختی همه چیز رو رو تنظیم کردیم حالا 2 تا مشکل اساسی داره :اولی : وقتی در پرداخت نهایی خریدار می خواد استان یا کشور رو انتخاب کنه قالب از سمت چپ چندین سانتی متر پرش داره و اسکرول می ده .

1 - در قسمت تظیمات ووکامرس تیک "قابلیت بهبود انتخاب کشورهای انتخاب شده" را بردارید (قسمت اسکریپت)

افزونه پی لاین رو حذف کنید . مجددا " دانلود " و نصب کنید

بالا