دَرک غلط کاربران ایرانی از مفهوم "اسکریپت"های ایرانی !

mahdiali35

کاربر عضو
مفهوم این پست در یک جمله : هیچوقت به این فکر نکنید که از کوچک ترین ها،بزرگترین ها رو بسازید !
بستگی داره من بزرگترین ها رو چی بدونم x بزرگترین رو چی بدونه و ...در کل عمومیت نداره....شاید بزرگترین من با نصب یه wp و کار با اون حل بشه اما بزرگترین چیزی که یه نفر دیگه تو فکرشه شاید با یه تیم برنامه نویسی 100 نفره و سرور اختصاصی 80 هسته ای و رم 512 gb هم میسر نشه...

پ.ن:پستهای قبلی رو کامل نخوندم....نظر خودمو گفتم...

شاد و پیروز باشید...

iReza

کاربر عضو
بستگی داره من بزرگترین ها رو چی بدونم x بزرگترین رو چی بدونه و ...در کل عمومیت نداره....شاید بزرگترین من با نصب یه wp و کار با اون حل بشه اما بزرگترین چیزی که یه نفر دیگه تو فکرشه شاید با یه تیم برنامه نویسی 100 نفره و سرور اختصاصی 80 هسته ای و رم 512 gb هم میسر نشه...پ.ن:پستهای قبلی رو کامل نخوندم....نظر خودمو گفتم...

شاد و پیروز باشید...
اینم دُرسته،موافقم.

پ.ن: کاره خوبی کردی،جز اسپم چیزی نبود پستای قبلی

kasraa

کاربر عضو
سلام

دوست عزیز Z.3.R.0 ، اگر به پست های من نیگا کنی ، من فقط خواستم بحث رو جمع کنم تا مشکلی و ناراحتی بینتون پیش نیاد

کلن من نمیخوام محیط طوری بشه که خشک باشه و میخوام یه رابطه دوستانه باهم داشته باشیم نه اینکه سرِ کل کل از هم دیگه ناراحت بشید و ...

این رو مطمعن باشید که شما و masoomi و خودِ من به طور 100% چیزهایی رو بلدیم که اون یکی بلد نیست

به جای اینکه بخوایم نداشتن علم یکی دیگرو به رخش بکشیم ، بهتره چیزهایی رو که بلدیم به اشتراک بزاریم تا پیشرفت کنیم نه اینکه بشینیم بیخودی سرِ یه موضوع بی ربط بحث کنیم و آخر سر از هم دلخور باشیم و ....

این پست هایی که شما به عنوان اسپم ازش نام میبری رو یه بار دیگه بخون فقط برای تموم کردن بحث بود و اینکه از حالت کل کل بیرون بیاد و من همیشه با لحنی صحبت میکنم که دوستانه باشه و ناراحتی پیش نیاد

امیدوارم شما هم یه کم راحت تر باشی و به دل نگیری چون نه بنده و نه وحید masoomi قصد توهین به کسی یا زیر سوال بردن توانایاشو نداریم

محیط دوستانه خیلی بهتر از اینه که با ناراحتی از یکی دیگه بمونی

یکی از دلایلی که من و خیلی از دوستان تو پرشین اسکریپت فعالیت داریم همین دوستانه و صمیمی بودنشه

ممنون :53:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا