دکمه افزودن به سبد خرید یا add to cart کلا در ووکامرس حذف شده و نیست

ghanei90

تازه وارد
قالب سایت وردپرسی Be theme هست آپدیت هم هست اما دکمه افزودن به سبد خرید وجود نداره ووکامرس و ووکامرس فارسی رو مجدد نصب کردم قالب رو هم مجدد از جای دیگه گرفتم و تست کردم اما روی Be theme این مشکل برقراره تو قالب های دیگه هم فقط تو صفحه فروشگاه دکمه می یاد و تو صفحه محصول دکمه نیست. هیچ کدد css اضافه هم برای مخفی کردن و حذف دکمه استفاده نشده. کسی راه حلی داره؟
ممنون

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
بهتره آدرس سایت را قرار دهید
نسخه فعلی قالب رو هم بفرمایید
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ghanei90

ghanei90

تازه وارد

Be theme 21.4.8.1
نسخه های قبلی هم این مشکل رو داشت با قالب store commerce چک شد در فروشگاه مشکلی نداشت ولی باز هم در محصول افزودن به سبد خرید نبود. فایل های هسته وردپرس رو هم جایگزین کردم. هنوز فرقی نکرده.
ممنون

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
اولا نسخه 4.9 رو نصب کنید
جهت نصب هم نسخه جدید را در روت سرور بارگذاری کرده سپس نسخه قبلی را حذف و نسخه جدید را از زیپ بازگشایی یا اکسترکت کنید.
چیزی که در توضیحات قالب گفته شده نسخه فعلی شما مشکل جدی در همین بخش داشته است.
در صورتی که مشکل همچنان پابرجا بود همه افزونه ها بجز وکامرس را غیر فعال کنید و تک تک فعال سازی و تست بگیرید
مطمئن شوید که جهت خرید نیاز به ثبت نام نباشد و خرید بدون عضویت در تنظیمات وکامرس فعال باشد.
با قالب استنفارنت یا قالب 2020 تست بگیرید.
به نظر می رسد شما در شروع کار هستید دقت کنید از شیوه دمو قالب استفاده نکنید .
لوگو خودتان را درج کنید
ضمن اینکه به نظر می رسد در تنظیمات خود قالب یا برگه ها شما محدودیت در بخش فروشگاه هم در تنظیمات قالب ایجاد شده است. چون در حالت Quick wive حالت خرید فعال است. اگر حالت کاتالوگ در تنظیمات قالب دارید غیر فعال کنید.
تنظیمات قالب را به حالت پیش فرض بازگردانید و به دقت تنظیمات را اعمال کنید
در صورت رفع مشکل شیوه حل را برای سایرین قرار دهید.

موفق باشید

• Like

ghanei90

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
اولا نسخه 4.9 رو نصب کنید
جهت نصب هم نسخه جدید را در روت سرور بارگذاری کرده سپس نسخه قبلی را حذف و نسخه جدید را از زیپ بازگشایی یا اکسترکت کنید.
چیزی که در توضیحات قالب گفته شده نسخه فعلی شما مشکل جدی در همین بخش داشته است.
در صورتی که مشکل همچنان پابرجا بود همه افزونه ها بجز وکامرس را غیر فعال کنید و تک تک فعال سازی و تست بگیرید
مطمئن شوید که جهت خرید نیاز به ثبت نام نباشد و خرید بدون عضویت در تنظیمات وکامرس فعال باشد.
با قالب استنفارنت یا قالب 2020 تست بگیرید.
به نظر می رسد شما در شروع کار هستید دقت کنید از شیوه دمو قالب استفاده نکنید .
لوگو خودتان را درج کنید
ضمن اینکه به نظر می رسد در تنظیمات خود قالب یا برگه ها شما محدودیت در بخش فروشگاه هم در تنظیمات قالب ایجاد شده است. چون در حالت Quick wive حالت خرید فعال است. اگر حالت کاتالوگ در تنظیمات قالب دارید غیر فعال کنید.
تنظیمات قالب را به حالت پیش فرض بازگردانید و به دقت تنظیمات را اعمال کنید
در صورت رفع مشکل شیوه حل را برای سایرین قرار دهید.

موفق باشید
از نسخه 20 به همین صورت که گفتید در حال نصب هستم نسخه 4.9 هنوز برای من نیومده. روی قالب های دیگه تست گرفتم باز هم دکمه افزودن به سبد خرید نیست فقط همون صفحه فروشگاه و quick view امکان خرید هست. تمامی مواردی که گفتید جز لوگو رو انجام دادم اما تغییری حاصل نشد. هیچ تنظیم خاصی روی قالب نیست همه پیشفرض قالب هست. بحث غیرفعال سازی افزونه ها هم انجام شد اما باز بی نتیجه. قالب قبل از این دستکاری شده Be توسط یک شرکت بود که امکان آپدیت نداشت و ووکامرس خطا می داد برای همین به Be اصلی تغییرش دادیم.
پشتیبانی جایی که قالب رو خریداری کردیم هم تنها پیشنهادشون برای اینکار پاک کردن سایت، نصب مجدد هسته وردپرس و قالب و باقی موارد و بازگذاری مجدد داده ها بود برای استفاده از دموها هم پیشنهادی نداشتند چون بخش درون ریزی دموهای Be کلا روی قالب کار نمیکنه و خطای محدودیت دسترسی به صفحه رو می ده.
با این اوصاف آیا امکانی برای رفع مشکل هست؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
اول مطمئن شوید محصولات مورد نظر شما قیمت دارند چه فروش عادی چه ویژه و دارای زمان بندی فروش نیستند.
دوم اینکه به تنظیمات وکامرس - وضعیت بروید و ببینید آیا خطایی در قستهای مختلف مخصوصا برای قالب درج می شود یا خیر
سوم در تنظیمات وکامرس - حساب کاربری تنظمیات فوق را فعال نگه دارید

تکمیل خرید بدون عضویت اجازه ورود به مشتریان برای ثبت سفارش بدون نیاز به نام نویسی. اجازه ورود کاربران قدیمی از طریق صفحه پروسه تسویه حساب
اجازه به مشتریان برای ایجاد حساب کاربری در هنگام تسویه حساب اجازه نام نویسی در برگه "حساب کاربری من" در هنگام ایجاد حساب کاربری، به صورت خودکار نام کاربری از نام وارد شده ، نام خانوادگی یا ایمیل ایجاد می شود
به طور عمومی تمامی تنظیمات این پیکربندی را یکبار بازبینی کنید
چهارم حتما بخش سفارشی سازی را در نمایش - سفارشی سازی - وکامرس بازبینی کنید.
پنجم تنظیمات مرتبط با htaccss رو یکبار حذف و با ذخیره کردن پیوندهای یکتا در تنظیمات- پیوندهای یکتا آنرا خودکار ایجاد کنید.
ششم وکامرس شما نسخه 3.7.1 هستش و تاریخ مصرف گذشته محسوب می شود. بهتر است به نسخه 3.8.1 یعنی آخرین نسخه بروزرسانی کنید نسخه 3.8.1 و 3.8.0 بالاترین تغییرات انبوه را داشته اند و قالب فعلی شما حتی با وجود خطای فوق برای حالت موبایل مشکلی نخواهد داشت . پس حتما بروزرسانی را انجام دهید. احتمالا با بروزرسانی اخیر مشکلتان بدون مسیرهای بالا رفع می شود.
یادتان باشد بروزراسانی را از داخل پنل وردپرس انجام دهید و دستورات بعد از نصب مبنی بر بروزرسانی احتمالی دیتابیس را انجام دهید. تا پایان بروزرسانی و تکمیل فرآیند صبور باشید. سپس تنظیمات و وضعیت را بازبینی کنید.
موفق باشید

ghanei90

تازه وارد
مرحلی که طی کردم رو به ترتیب می نویسم.
1. پوسته وردپرس رو از Be به 2020 تغییر دادم (مشکل برقرار بود).
2. تمامی افزونه ها جز ووکامرس رو غیرفعال کردم ( مشکل برقرار بود).
3. پوسته Be رو از روی هاست پاک کردم ( مشکل رفع شد:( دکمه افزودن به سبد خرید برگشت).
4. فایل های هسته وردپرس را احتیاطا مجدد بارگزاری کردم ( مشکلی نیست).
5. تنظیمات ووکامری رو مانند همانچه در بالا اشاره کردید، ست کردم ( مشکلی نیست).
5. پوسته Be جدید خریداری شده نسخه 20.4.9 رو از روی هاست نصب کردم و البته هیچ افزونه ای فعال یا نصب نکردم ( مشکل برگشت :confused: دکمه افزودن به سبد خرید حذف شد).
فقط یک خطا با این ضمیمه می دهد
You must be registered for see images attach
You must be registered for see images attach

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
احتمالا یک تنظیماتی در این قالب وجود داره. مثل حالت catalog mode
باعث میشه سبد خرید حذف بشه...
این موارد رو بررسی کنید

• Like

ghanei90

تازه وارد
احتمالا یک تنظیماتی در این قالب وجود داره. مثل حالت catalog mode
باعث میشه سبد خرید حذف بشه...
این موارد رو بررسی کنید
بیخیال پوسته شدم
روی دامنه های مختلف کار می کنه ولی روی این دامنه خطا می ده
سایت evantomarket خطای purchase code رو زمانی گفته اعلام می شه که از پوسته نال یا GPL استفاده کنیم. طبق گفته سایت این کد رو باید در پوسته ای که روی دامنه بخصوصی نصب شده از حساب کاربری اصلی که پوسته اورجینال خریداری شده گرفته و در function.php وارد کنیم تا محدودیت های پوسته برداشته بشه. به عبارتی پوسته روی دامنه بخصوص که دامنه ما باشه محدود شده.

فکر کنم این پایان داستان باشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
بیخیال پوسته شدم
سایت evantomarket خطای purchase code رو زمانی گفته اعلام می شه که از پوسته نال یا GPL استفاده کنیم. طبق گفته سایت این کد رو باید در پوسته ای که روی دامنه بخصوصی نصب شده از حساب کاربری اصلی که پوسته اورجینال خریداری شده گرفته و در function.php وارد کنیم تا محدودیت های پوسته برداشته بشه. به عبارتی پوسته روی دامنه بخصوص که دامنه ما باشه محدود شده.

این رو من بسیار بعید میدونم!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mesmaili

Mesmaili

کاربر عضو
بیخیال پوسته شدم

سلام.
شما در دامنه های مختلف با همین دیتابیس تست کردید؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad
بالا