دکمه های next و previous در نمایش گالری تصاویر محصول

hosseinr13

تازه وارد
سلام

تشکر از ووکامرس پارسی!

من بدون اشکال نصب و تنظیمات ووکامرس رو انجام دادم.

اما مشکل من درباره نحوه نمایش گالری تصاویر محصوله:

کلمات next و previous روی دکمه های سمت چپ پایین نوشته شده، در حالی که سایز دکمه ها اونقدر کوچیکه که این کلمات روش جا نشده. همینطور برای دکمه Close در بالا سمت راست. روی همه این دکمه ها هم علامتی است که با این کلمات قاطی شده!

دو کلمه next و previous هم در بالای عکس نشان داده میشود.

دکمه هایی که عملکرد تصویر بعدی/قبلی رو روی سمت چپ و راست عکس دارند، جهتشون به سمت داخل عکسه که باید رو به بیرون باشه.

حالا سؤال من:

چطور میشه اولاً این کلمات رو از روی دکمه ها به طور کلی برداشت؟

ثانیاً دو کلمه next و previous بالا رو به فارسی برگرداند (بعدی / قبلی)؟

سوم این که جهت فلشها رو روی عکس درست کرد؟

در فایل پیوست، یک نمونه از این نمایش محصول رو گذاشتم که با فلش، قسمتهای مورد نظرم رو معلوم کردم.
You must be registered for see images attach

تمام صفحه های پرسش و پاسخ ووکامرس رو دیدم اما راه حلی نیافتم! ضمن این که سایتهای دوستانی که آدرسشون رو گذاشته بودند هم چک کردند، همگی همین مشکل در نمایش تصاویر محصولات رو داشتند.

دستتون درد نکنه بابت راهنماییهاتون.

humid

تازه وارد
با سلام

در فایل های ووکامرس در آدرس زیر فایل jquery.prettyPhoto.min.js رو پیدا کنید. با برنامه ای مانند PhpDesigner از قسمت Formatter فایل را ویرایش کنید تا کدها از اینکه توی یک خط باشن در بیان. بعد هم میتونید توی فایل حدود خط 350 در متغیر markup یا اینکه جستجو کنید Close رو به هرچی میخواید تغییرش بدید. تمامی خواسته های شما توی اون فایل هست و می تونید تغییرش بدید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این موضوع ربطی به ووکامرس نداره دوست عزیز. وقتی قالبی فارسی میشه عموما این اتفاق براش میفته...

hosseinr13

تازه وارد
آقا خیلی ممنون. کار ما که راه افتاد!

دستت درد نکنه

جهت راهنمایی بیشتر، آدرس فایلی که اشاره کردند اینه:

/wp-content/plugins/woocommerce/assets/js/prettyPhoto

hosseinr13

تازه وارد
با سلامدر فایل های ووکامرس در آدرس زیر فایل jquery.prettyPhoto.min.js رو پیدا کنید. با برنامه ای مانند PhpDesigner از قسمت Formatter فایل را ویرایش کنید تا کدها از اینکه توی یک خط باشن در بیان. بعد هم میتونید توی فایل حدود خط 350 در متغیر markup یا اینکه جستجو کنید Close رو به هرچی میخواید تغییرش بدید. تمامی خواسته های شما توی اون فایل هست و می تونید تغییرش بدید
آقا من 2 سؤال دیگه ای تو همین زمینه داشتم:

همانطور که در تصویر پیوست من می بینید، در قسمت نمایش اسلایدشو محصولات، فلش های بعدی و قبلی، شمارنده تصاویر و عبارت Play، رفتند تو هم و وقتی صفحه کوچکتر میشه، اوضاع از این بدتر هم میشه! میشه لطفاً راهنمایی بفرمایید که چطوری میشه بین این عناصر، فاصله قرار داد؟

سوال دومم هم مربوط به جهت فلش هاست: جهت فلشها باید به سمت بیرون باشه، هم روی همین تصویری که می بینید، هم وقتی روی عکس سمت راست و چپ که ماوس رو میبریم، فلشها ظاهر میشوند. چطوری میشه جهت این فلشها رو به سمت بیرون برگرداند؟

اگر لطف کنید راهنمایی اندکی بفرمایید که خودم بقیه اش رو برم!

پیشاپیش تشکر از پاسختون.

armanmprr

تازه وارد
من راهنمایی می کنم بقیش رو خودت برو :D

باید از سی اس اس درست کنید . والا با عکس من دقیق نمی تونم بگم ولی احتمال زیاد float:left; هستند این فلش ها که باید right بشن

humid

تازه وارد
آقا من 2 سؤال دیگه ای تو همین زمینه داشتم:همانطور که در تصویر پیوست من می بینید، در قسمت نمایش اسلایدشو محصولات، فلش های بعدی و قبلی، شمارنده تصاویر و عبارت Play، رفتند تو هم و وقتی صفحه کوچکتر میشه، اوضاع از این بدتر هم میشه! میشه لطفاً راهنمایی بفرمایید که چطوری میشه بین این عناصر، فاصله قرار داد؟

سوال دومم هم مربوط به جهت فلش هاست: جهت فلشها باید به سمت بیرون باشه، هم روی همین تصویری که می بینید، هم وقتی روی عکس سمت راست و چپ که ماوس رو میبریم، فلشها ظاهر میشوند. چطوری میشه جهت این فلشها رو به سمت بیرون برگرداند؟

اگر لطف کنید راهنمایی اندکی بفرمایید که خودم بقیه اش رو برم!

پیشاپیش تشکر از پاسختون.

سلام

برای این کار همون طور که دوستمون گفتن باید از css استفاده کنید. برای دکمه راست float : righ و برای دکمه چپ float : left. برای فاصله دادن هم از پروپرتی margin استفاده کنید. که margin-top , margin-bottom , margin-right و margin-left هم جزییاتش هست

بالا