دیگه خسته شدم راهنمایی کامل برای مشکل ووکامرس

• نویسنده موضوع ap04
  • تاریخ شروع

Qalekhani

قلعه‌خانی
باختر پنل ممنون.

آدرس سایتشون همینه ؟

مدیران راضی هستید از فراداده ؟

میهن وب هاست بهتره یا فراداده ؟

مدیر فراداده خود آقای مجیدی هستند که بنیانگذار پرشین اسکریپت هم هستند. یوزر Mohammad

ap04

تازه وارد
ااااااااا خی خی خی خی

خوب زودتر میگفتین معلومه فراداده بهتره
default_;
.gif' alt=':; ;) :'>
default_;
default_;
default_;

البته الان تو سایت ووکامرس پارسی بودم .داشتم کشف میکردم مدیرش کیه .که به 2 تا شماره ی مشترک رسیدم.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

ببنید بزرگترین اشتباه برای پیدا کردن هاست اینه که دنبال اسم شرکتی باشی که شبیه چیزی باشه که شما می خوای ولی با واقعیت مطابقت نداشته باشه

یک روش برای جستجو هاست انجمن وب هاستینگ تالک هستش بیشتر سایتهای هاستینگ اونجا اکانت دارند و کاربران زیادی در مورد هاست ها نظر میدن اونجا می تونید جمع بندی خوبی پیدا کنید .

روش دیگه اینه که سراغ سایت های بزرگ و متوسط برید و ببینید اونها از کجا هاست گرفتن بیشترشون اسمی از هاستینگشون بردن اون نتایج معتبرتر هستش چون مطمئنا بعد از کلی آزمون و خطا شرکت های مختلف به نتیجه دلخواهشون رسیدن. جمع بندی چند تا سایت که از یک جا استفاده می کنند ایده بدی نیست اما به شرطی که با چیزی که شما می خوای جور در بیاد.

موفق باشید

ap04

تازه وارد
با سلام

ببنید بزرگترین اشتباه برای پیدا کردن هاست اینه که دنبال اسم شرکتی باشی که شبیه چیزی باشه که شما می خوای ولی با واقعیت مطابقت نداشته باشه

یک روش برای جستجو هاست انجمن وب هاستینگ تالک هستش بیشتر سایتهای هاستینگ اونجا اکانت دارند و کاربران زیادی در مورد هاست ها نظر میدن اونجا می تونید جمع بندی خوبی پیدا کنید .

روش دیگه اینه که سراغ سایت های بزرگ و متوسط برید و ببینید اونها از کجا هاست گرفتن بیشترشون اسمی از هاستینگشون بردن اون نتایج معتبرتر هستش چون مطمئنا بعد از کلی آزمون و خطا شرکت های مختلف به نتیجه دلخواهشون رسیدن. جمع بندی چند تا سایت که از یک جا استفاده می کنند ایده بدی نیست اما به شرطی که با چیزی که شما می خوای جور در بیاد.

موفق باشید
ممنون آقای جاویدان عزیز.اطلاعات با ارزشی بود

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
معمولا مشکل درگاه های پرداخت، به علت فعال نبودن ماژول soap در هاست و پایین بودن نسخه php هاست، رخ می دهد. مشکل شما هم در همین بوده است. به توصیه دوستان عمل کرده، و از فراداده بگیرید. امن، دارای کش، و دسترسی به انتخاب نسخه php و نصب ماژول های مختلف

ap04

تازه وارد
معمولا مشکل درگاه های پرداخت، به علت فعال نبودن ماژول soap در هاست و پایین بودن نسخه php هاست، رخ می دهد. مشکل شما هم در همین بوده است. به توصیه دوستان عمل کرده، و از فراداده بگیرید. امن، دارای کش، و دسترسی به انتخاب نسخه php و نصب ماژول های مختلف
آقای دلاوران عزیز ممنون.

حتمن (من حتمن رو با تنوین نمینویسم) به توصیه های دوستان و شما عمل میکنم و جوابشو تو همین تاپیک میزارم.

امیدوارم هرچه زودتر مشکلم برطرف بشه.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

m2ostafa2

تازه وارد
سلام منم همین مشکلات رو دارم همه کارایی که گفتین کردم،هم ارور هام رو رفع کردم هم برگه هامو طبق آموزش قرار دادم،اما بازم ارور 404 دارم،در بخش myaccaunt و checkout

آدرس :

افزونه های نامربوط فعال هم:

Custom Login Page Customizer

Revive Old Post (Former Tweet Old Post)

Testimonials

WP Super Cache

WP-PageNavi

Yoast SEO

دوستان من هاستم کاملا مطمئن و سالمه با پشتیبانی خوب لطفا بگید چیکار کنم

alifiresoft

کاربر عضو
سلام منم همین مشکلات رو دارم همه کارایی که گفتین کردم،هم ارور هام رو رفع کردم هم برگه هامو طبق آموزش قرار دادم،اما بازم ارور 404 دارم،در بخش myaccaunt و checkout

آدرس :

افزونه های نامربوط فعال هم:

Custom Login Page Customizer

Revive Old Post (Former Tweet Old Post)

Testimonials

WP Super Cache

WP-PageNavi

Yoast SEO

دوستان من هاستم کاملا مطمئن و سالمه با پشتیبانی خوب لطفا بگید چیکار کنم
سلام. شما اومدی HTTPS رو برای سایتت فعال مکردی. یعنی پرداخت امن رو از تنظیمات ووکامرس فعال کردی. غیر فعال کنی درست میشه.

ap04

تازه وارد
سلام دوستان

امروز هاست رو از فراداده خریدم.منتظرم نصب بشه و ببینم بعد از نصب چه اتفاقی میوفته و بهتون بگم مشکلم برطرف شد یا نه.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مشکل از افزونه WP Rocket بود که به درستی حذف نکرده بودنش

mahyar21

تازه وارد
دوست عزیزم این گله ای که شما تو پست اول داشتی گله من هم هست

اینجا انجمنه و هدف از اون کمک به مشکلات و جواب دادن به سوالاته

حرف از افزونه رایگان و قالب رایگان و اینجور چیزا که میشه تاپیک پر میشه از بازدید کننده و هزاران کارشناس!

اما یه سوال که میپرسی...

ap04

تازه وارد
دوست عزیزم این گله ای که شما تو پست اول داشتی گله من هم هست

اینجا انجمنه و هدف از اون کمک به مشکلات و جواب دادن به سوالاته

حرف از افزونه رایگان و قالب رایگان و اینجور چیزا که میشه تاپیک پر میشه از بازدید کننده و هزاران کارشناس!

اما یه سوال که میپرسی...
آقا مهیار عزیز به جرات میگم  انجمن پرشین اسکریپ اولین انجمنی هست  که انقدر پیگیر مشکل من شد.

خدا رو شکر این انجمن فعال شده.

من بعد از کلی گشت گذار تو انجمن ها به این نتیجه رسیدم.خدا رو شکر مشکلم حل شد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ap04

تازه وارد
مشکل از افزونه WP Rocket بود که به درستی حذف نکرده بودنش
آقای مجیدی خیلی ممنونم.

خیلی خوشحالم که مشکلم حل شد .شاید باورتون نشه ولی برای درک بهتربه  دوستان توضیح بدم چه کسایی نتونستن مشکل من رو حل کنن ولی شما تونستید.از شخص شما و تیم فراداده در شرکت شما (شرکت فراداده)ممنون.

لیست افراد و شرکت های که نتونستن مشکل من رو برطرف کنند

......................................................

1: تیم فنی پارس بال

2: تیم فنی پی لاین

3:تیم فنی درگاه پرداخت.

4:تیم فنی و پشتیبانی شرکت میزبان وردپرس

5:پنج تا از انجمن های بزرگ وردپرس

6: سه سایت فعال در زمینه ی وردپرس

.......................................................

حالا عمق فاجعه رو ببینید چقدر بود.

بالا