ذخیره نشدن محتوا در برگه های وردپرس

arta_motafaker

تازه وارد
ضمن سلام و خسته نباشید 

من توی برگه ی اصلی سایتم حدود 712 تا کارکتر وارد کرده ام که متاسفانه بعد اینکه میخواستم یک مورد رو تغییر بدم و بروز رسانی کنم دیگه بروز رسانی نمیشه و به صورت اتومات از صفحه ویرایش خارج و به صفحه نوشته ها وارد میشه 

مشکل از قالب نیست چون با چندین قالب تست کردم 

افزونه ها رو هم  توی حالت فعال و غیر فعال تست کردم 

وردپرسی که دارم نسخه ی اخر هستش 4.9.8

توی لوکال با همین نسخه ها ی وردپرس و افزونه ها مشکلی ندارم ولی توی هاست چرا 

تعداد کارکتر در حد 400 الی 500 تا رو که وارد می کنم به راحتی اپدیت میکنه محتوای برگه رو 

فکر میکنم همه گفتنی ها رو گفتم . اگه کسی تجربه ای داره لطفا کمک کنه که توی مخمصه ی بدی گیر کردم 

سپاس گذارتونم 

Qalekhani

قلعه‌خانی
سلام

به احتمال بسیار زیاد از محدودیت post_max_size و memory_limit در هاست شما باشه.

اگر هاست شما سی‌پنل هست و از قابلیت تغییر نسخه php ساپورت میکنه، میتونید در php options این مقادیر رو افزایش بدید.

همچنین یه سری راههای دستی هم برای افزایش این مقادیر وجود داره که کافیه سرچ کنید.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

ضمن اینکه توصیه های دوست عزیز گروه چیا رو انجام می دهید این موارد رو نیز در نظر داشته باشید.

اول اینکه از ویرایشگر گوتنبرگ استفاده نکرده باشید . این ویرایش گر کمی تا قسمت زیادی نابودگر شده است.

دوم نسخه php سرور است بهتر است آنرا به 7 یا 7.2 ارتقاء دهید.

سوم مطمئن شوید از نسخه بروز قالب استفاده می کنید.

چهارم مطمئن شوید که پست دیگر می توانید ارسال کنید. می توانید همین پست را یک کپی و منتشر کنید فراموش نکنید از گزینه کپی داخلی وردپرس استفاده نکنید.

پنجم مطمئن شوید در دیتابیس امکان بازنویسی و وجود جدوال هست ضمنا بررسی حضور جداول وردپرس الزامی است.

ششم توصیه می شود هیچگاه چیزی را که روی لوکال ساخته اید کامل بر روی سرور قرار ندهید به علت اشکالات جدی امنیتی و نصبی بهتر است از روش درون بری و بیرون بری استفاده کنید. یعنی حتما یک وردپرس نصب و کدهای تولید شده در لوکال را به صفحات انتقال دهید اینگونه امنیت شما و سایت و اطمینان از عملکرد صحیح وجود دارد. ضمنا نرم افزاری نسخه لوکال می تواند گاهی از نرم افزاری سرور بهتر باشد یعنی بروزتر باشد این نکته ای است که هیچ کس نه می گوید نه یادش می ماند . پس به این نکته دقت کنید.

هفتم دیباگ وردپرس را فعال کنید تا اشکالات را برای شما نمایش دهد. یادتان باشد پس از دیدن مشکلات حتما این بخش را غیر فعال کنید تا از خطرات و دسترسی غیر مجاز برای هک شدن جلوگیری کرده باشید.

هشتم اگر از افزونه های کش استفاده می کنید و این افزونه ها کش داخلی نیز دارند مطمئن شوید این بخش غیر فعال باشد زیرا خود همین باعث مشکلاتی می شود. ضمنا گاهی نیاز است کش سرور و کش مرورگر را نیز خالی کنید.

موفق باشید

arta_motafaker

تازه وارد
ضمن سپاس از عزیزان 

فایل php.ini  رو مقداری دستکاری کردم و مشکل حل شد 

amin_b1993

کاربر عضو
سلام و عرض ادب
من مشابه همین مشکل رو دارم و با php.ihi هم مشکلم حل نشد.
مشکلم اینطوریه ک برگه اگه از ی مقداری بیشتر بشه دیگه قسمت های پایینی ذخیره نمیشه

به طور مثال اگه 10 تا سکشن داشته باشم موقعی ک سیو میکنم از سکشن6 ب بعد ذخیره نمیشن
و جالبیش اینه ک اگه از بالا سکشن اضافه کنم از سکشن های پایینی حذف میشه

قالبم به روزه
پلاگینا غیر فعال
نسخه پی اج پی 7.2
Select PHP Version هم رو بالاترین مقدارهاش آپلود و .. گذاشتم

بالا