راهنمایی افزونه NextGEN Gallery

mehriz

تازه وارد
سلام خدمت مدیران و کاربران گرامی

من با افزونه NextGEN Gallery مشکل دارم

مشکلم به این صورت است که عکس ها را اضافه میکنم.

اما میخوام تو گالری در ادرس سایت ببینمشون که این تیکشو نمیدونم

ممنون میشم راهنمایم کنید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من متوجه منظور شما نشدم!

یعنی عکسا رو نمایش نمیده؟

mehriz

تازه وارد
من متوجه منظور شما نشدم!یعنی عکسا رو نمایش نمیده؟
وردپرس را روی لوکال نصب کردم و این افزونه گالری هم نصب کردم.

عکس هم اپلود کردم در البوم این افزونه-حالا میخوام با ادرس کل گالری را ببینم.

امیدوارم متوجه شده باشید

N2D

کاربر عضو
سلام و خسته نباشید .

بارها و برهای دو مورد ذکر شده ،

1. از لوکال هاست برای تست استفاده نکنید .

2. روی هاست های رایگان تست نفرمایید !

شما شامل مورد اول میشوید ، خیلی وقتها پیش میاد که اسکریپت/پلاگین/افزونه/کامپونت و یا هر چیز دیگه ، به دلیل برخی مسائل برنامه نویسی و یا کتاب خانه و یا اکستشن های مورد استفاده بر روی لوکال و یا هاست رایگان-معمولی جواب نمیده !

موفق باشید .

jing

کاربر عضو
سلام و خسته نباشید .بارها و برهای دو مورد ذکر شده ،

1. از لوکال هاست برای تست استفاده نکنید .

2. روی هاست های رایگان تست نفرمایید !

شما شامل مورد اول میشوید ، خیلی وقتها پیش میاد که اسکریپت/پلاگین/افزونه/کامپونت و یا هر چیز دیگه ، به دلیل برخی مسائل برنامه نویسی و یا کتاب خانه و یا اکستشن های مورد استفاده بر روی لوکال و یا هاست رایگان-معمولی جواب نمیده !

موفق باشید .
میگم منظور شما ازنصب نکردن روی لوکال هاست چیه؟ آخه اکثر اسکریپتها در فایل کانفیکش برای نصب گزینه لوکال هاست داره یا همین وردپرس وقتی نصب میکنیم گزینه لوکال هاست بصورت پیش فرض هستش چطور نظر شما اینه که نباید روی لوکال هاست نصب بشه؟حتما منظورم متوجه شدین....ممنون

mahdiali35

کاربر عضو
میگم منظور شما ازنصب نکردن روی لوکال هاست چیه؟ آخه اکثر اسکریپتها در فایل کانفیکش برای نصب گزینه لوکال هاست داره یا همین وردپرس وقتی نصب میکنیم گزینه لوکال هاست بصورت پیش فرض هستش چطور نظر شما اینه که نباید روی لوکال هاست نصب بشه؟حتما منظورم متوجه شدین....ممنون
با سلام اون localhost که تو بیشتر اسکریپت ها هستش منظور سرور دیتا بیس هستش که چون تو بیشتر هاست ها یکی هست برای راحتی کاربرا به صورت پیش فرض localhost نوشته شده....

منظور آقای نیما اینه که چون نرم افزار های وب سرور مجازی مثل xampp در حد سرور واقعی نمیتونند عمل کنند روی اونها جواب نمی ده.......البته بیشتر مواقع بدون دردسر کار می کنه...

بدرود

بالا