راهنمایی برای اسکریپت مورد نیازم

hanijafari

تازه وارد
با سلام و وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز

یکی از دوستام میگه چنین چیزی میخوام :

" سایتی باشه که چند مغازه شعبه هام به سرور وصل باشن و فروش هاشونو توی سایت ثبت کنن ، اما صندوق ، نظارت،  مدیریت انبارها و ... تو دفتر خودم باشه و بتونم چک کنم."

* دفتر خودش ، منظور دفتر مرکزی هست ، که مال خودش هست و خودش اونجاست و بقیه شعبه ها رو داده به فامیلا و آشناها.

اسکریپتی که مناسب این خواسته باشه چیه به نظرتون؟؟

من یکی پیدا کردم ، اما چون باید به سایت دیگه ای لینک بزارم و ممکنه با قوانین این فروم هماهنگ نباشه، با اجازه مدیران گذاشته میشه.

حالا دوستانی با تجربه ای که با انواع اسکریپتها کار کردن ، چه اسکریپتی رو پیشنهاد میکنن؟

با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

harbiline

Edris
اسکریپت میشه گفتش نمیشه

شما انبار داری میخوای. یه برنامه نویسی انبار داری که بر اساس تحت وب باید نوشته بشه مث ( C# - ویژوال  و.. )

یه پروژه انبار داری واس خودم نوشتم اما تحت وب نیستش میشه گفتش که تحت سیستم هستش فقط .

hanijafari

تازه وارد
با تشکر از شما

انبار داری ، نمیدونم میشه یا نه.

مغازه هاش کفش فروشی هست که چند شعبه تو شهر خودمون داره و یکی دوتا هم توی شهرهای اطراف.

میخواد اون روش سنتی نوشتن توی دفتر که هر مغازه انجام میده و برای دسترسی بهشون باید بره اینور- اونور شهر و یا شهرهای اطراف که شعبه داره و ... و حساب و کتاب بکنه و موجودی بگیره و خیلی چیزای دیگه رو راحت تر کنه.

اگر همین دفتر نوشتن تو اینترنت باشه ، هر شب راحت حساب و کتابش رو میبنده و هر کاری که داره رو انجام میده.

دوستان دیگه اسکریپتی پیشنهاد ندارن؟؟!!

harbiline

Edris
همین دیگه همین چیزی که گفتم هستش انبار داری .حالا 2 تا شعبه باشه یا 10 تا شعبه همه بهم وصل میشن.

اگر برای از پایه نوشتن سفارشی خواستید هستیم در خدمت

Qalekhani

قلعه‌خانی
سرچ کنید "نرم افزار انبارداری تحت وب" ! نتایج زیادی مشاهده خواهید کرد

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا