راهنمایی برای انتخاب قالب

milad1993xx

تازه وارد
سلام دوستان از بین دوتا قالب زیر کدوم رو بخرم به نظرتون بهتره؟

خودم های مارکت رو بیشتر خوشم اومده اما فکر میکنم مکس شاپ استیبل تر باشه نظر شما چیه؟

مزایا و معایب هرکدوم رو اگه استفاده کردید بگید

wallfa

کاربر عضو
بررسی کردم هر دوتا قالب خوبی هستند از لحاظ ظاهری . 

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
سلام ،قطعا Maxshop 

نه فقط بخاطر ظاهر بخاطر mobile friendly بودن فوق العادش که روی فروش و سئوی شما خیلی تاثیر میذاره. از خود تم فارست هم بخرید تا از پشتیبانی و آپدیت ها برای همیشه بهره مند باشید.

milad1993xx

تازه وارد
خیلی ممنون فقط یه چیزی هر دو برای یک شرکت هستند فقط های مارکت جدید تره و اگه های مارکت رو با گوشی باز کنید نسخه گوشی ها مارکت خیلی بهتره تا نسخه مکس شاپ:/  ایا اینده ها مارکت بهتر نیست؟

بعد هم چون میخوام زحمت ترجمه و اینارم نکشم از نوین وردپرس میخوام بخرم >بعد اگه مکس شاپ رو بخرم الان تو دمو وقتی هدر رو عوض میکنی قسمت"دسته بندی محصولات" کلا میره و تو قسمت تماس با ما هم فرم ارسال نداره آیا راحت میشه اینارو فیکس کرد؟

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
خیلی ممنون فقط یه چیزی هر دو برای یک شرکت هستند فقط های مارکت جدید تره و اگه های مارکت رو با گوشی باز کنید نسخه گوشی ها مارکت خیلی بهتره تا نسخه مکس شاپ:/  ایا اینده ها مارکت بهتر نیست؟

بعد هم چون میخوام زحمت ترجمه و اینارم نکشم از نوین وردپرس میخوام بخرم >بعد اگه مکس شاپ رو بخرم الان تو دمو وقتی هدر رو عوض میکنی قسمت"دسته بندی محصولات" کلا میره و تو قسمت تماس با ما هم فرم ارسال نداره آیا راحت میشه اینارو فیکس کرد؟
پس اگر از یک author هستن میشه به کارای بعدیش راحت تر اعتماد کرد. انتخاب UI سایت به سلیقه خودتون  :->

---

درسته خریدن این محصولات به اقتصاد کشور ضربه میزنه اما ضربه خوردن به تجارت شما هم دوباره ضربه به اقتصاد کشوره و تلف شدن وقت و هزینتون. به همین جهت ازتون درخواست کردم نسخه اصلی رو تهیه کنید چون در نهایت بخاطر نواقص قالب و مشکلات آپدیت مجبور میشید دوباره قبول زحمت کنید.

ترجمه قالب کار زیادی نمی بره. الان نسخه ی 2.7 ووکامرس تو راهه و ممکنه بعضی از function های تم تون بزودی از کار بیفته و شما نیازمند آپدیت سریع تم هستید.

اگر از درون ریزی استفاده کردید این مشکلات نباید پیش بیاد ، یک فرم با contact form 7 بسازید و توی صفحه تماس با ما بذارید. مورد اول هم عجبیه و نباید اتفاق بیفته از NovinWP درخواست پشتیبانی کنید حتما کمکتون می کنن.

با آرزوی بهترین ها برای شما

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا