راهنمایی برای تنظیم ارسال پست میخوام؟؟

sahin

کاربر عضو
سلام دوستان میخوام برای سایت فروشگاهیم که ووکامرسی هست ارسال پست تعریف کنیم به این صورت مثلا اگه وزن محصول بین 10 تا 50 کیلو بود به طور اتوماتیک در سفارش مشتری بره پست پیشتاز اما اگه بالای 50 کیلو بود بره پست باربری چطوری میتونم در وردپرس اینطوری تنظیمش کنم؟؟

کسی هست که بتونه به طو کامل راهنماییم کنه؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
اگر از افزونه حمل و نقل وکامرس فارسی استفاده می کنید گزینه تیپاکس را فعال و در استان مورد نظر نیز این مورد را فعال کنید.
سپس نام تیپاکس را به باربری تغییر دهید. هزینه کیلو و مبلغ پایه آنرا نیز ثبت کنید
این مورد احتمالا کار شما را حل می کند
چون بطور پیش فرض پیشتاز بیش از 2 کیلو را قبول نمی کند و در افزونه ها هم شیوه بسته پستی مجزا لحاظ نشده است(جهت یادواری شما نهایت مجاز پستی 30 کیلو می باشد)
افزونه های دیگری نیز هستند که در این زمینه می تواند به شما کمک کند
موفق باشید

sahin

کاربر عضو
افزونه حمل و نقل وکامرس فارسی هم تست کردم اما میشه راهنمایی کنید کدوم بخش باید برم که وزن را تعریف کنم؟؟؟؟

MahdiY

راهبر انجمن
سلام دوستان میخوام برای سایت فروشگاهیم که ووکامرسی هست ارسال پست تعریف کنیم به این صورت مثلا اگه وزن محصول بین 10 تا 50 کیلو بود به طور اتوماتیک در سفارش مشتری بره پست پیشتاز اما اگه بالای 50 کیلو بود بره پست باربری چطوری میتونم در وردپرس اینطوری تنظیمش کنم؟؟

کسی هست که بتونه به طو کامل راهنماییم کنه؟
سلام
در حال حاضر افزونه حمل و نقل ووکامرس فارسی، پست پیشتاز را صرفا برای بسته های زیر 30 کیلوگرم نمایش میده.
برای پیاده سازی دقیق این مورد باید کدنویسی کنید.

sahin

کاربر عضو
سلام
در حال حاضر افزونه حمل و نقل ووکامرس فارسی، پست پیشتاز را صرفا برای بسته های زیر 30 کیلوگرم نمایش میده.
برای پیاده سازی دقیق این مورد باید کدنویسی کنید.
نرخ های قیمتش هم مال سال 98 هست که قدیمی هست

بالا