راهنمایی برای تنظیم دی ان اس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mostafa98

کاربر عضو
سلام دوستان گرامی

من دامنه رایگان tk گرفتم و حالا می خوام این دامنه رو رو یه هاست رایگان ست کنم

(دی ان اس ها رو باید چه جوری تنظیم کنم :-" ) تا سایتش فعال بشه

با تشکر

AHK95

تازه وارد
شما وقتی هاست رایگان ثبت کردی توی اطلاعاتی که برات میفرستن دی ان اس هارو هم بهت میدن بعد برو تو پنل دامین و دی ان اس رو ست کن.

mostafa98

کاربر عضو
شما وقتی هاست رایگان ثبت کردی توی اطلاعاتی که برات میفرستن دی ان اس هارو هم بهت میدن بعد برو تو پنل دامین و دی ان اس رو ست کن.
سلام

دوست عزیز

به همین راحتی هم که شما میگی نیست (مثلا اگه دامنه ir-com-org) و غیره ثبت کرده باشید باید برین یه دامنه بخرید بعدش

دی ان اس ها رو که به شما دادن رو ست کنید(من روی چند تا هاست رایگان این کار رو انجام دادم) اجازه ندادن سایت فعال نشد

من تنظیماتی دی ان اسی رو که واسه ست کردن فرستاده بودن رو تنظیم کردم ولی جواب نداد

من بیشتر به این خاطر تایپیک رو زدم شاید راهی باشه (دامنه رایگان ثبت کنید در همون لحظات فعال میشه)

موفق باشید

AHK95

تازه وارد
والا بازم متوجه نشدم منظورتون چیه ولی من خودم با هاست رایگان تست کردم شما وقتی دی ان اس هارو ست کنی 24 ساعت بعدش فعال میشه

mostafa98

کاربر عضو
والا بازم متوجه نشدم منظورتون چیه ولی من خودم با هاست رایگان تست کردم شما وقتی دی ان اس هارو ست کنی 24 ساعت بعدش فعال میشه
سلام

کاری نداره شما یه ایمیل بساز و یوزرنیم و پسورد رو برام ارسال کن در عرض 20 دقیقه من به شما سایت فعال شده تحویل میدم

( یه دامنه tk انتخاب کن ثبتش نکن واسه من بفرست) امتحانش ضرر نداره

من نمایندگی یو هاستینگ گرفتم بدون ثبت دامین توی سایت tk سایت هاش رو فعال کردم (با دامین tk) فقط برای تست این کار رو کردم جواب داد ترفند ایندکس شدن توی گوگل کمتر از 24 ساعت رو دیده بودم ولی بدرد بخور نبود.

موفق باشی دوست عزیز

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا