راهنمایی برای حمل و نقل ووکامرس

4sk4li

تازه وارد
با سلام

بهترین روش یا پلاگین برای تعیین نرخ خودکار هزینه پست چیه؟ و بطور کل بهترین راه حل برای تعیین روشهای حمل و نقل چیه؟ چندین پلاگین رو امتحان کردم اما مناسب نبود.

ممنون میشم راهنمایی کنید سپاس

4sk4li

تازه وارد
سلام

کسی نیست راهنمایی کنه؟ از افزونه woocomerce persian shipping استفاده کردم ولی مناسب نبود. روش یا افزونه ای سراغ ندارید؟

milllad221

تازه وارد
سلام من یه سوالی داشتم

من میخوام برای فروشگاهم برای پست فقط از روش پیشتاز استفاده کنم

حال با چندتا قانون اینکه

یه شهر خاص هزینه ارسال رایگان باشه

بقیه شهر ها و استان ها هزینه بر اساس قیمت وزنی حساب بشه

من چندین روش رو استفاده کردم ولی جواب نداد یعنی وقتی اسم شهر خاص وارد میشه بازم هزینه ثابت به فاکتور اضافه میشه با اینکه تو حمل نقل تعریف شده این شهر رایگانه !

شرمنده از استارتر عزیز نخواستم تاپیک جدیدی باز کنم تو همین تاپیک سوال کردم

من هم از افزونه woocomerce persian shipping استفاده میکنم

ممنون میشم راهنمایی کنید ک این مشکلم حل بشه

amin_b1993

کاربر عضو
اگه وزن محصولات خیلی زیاد نباشن تفاوتی با هزینه پست نداره و من حتی دیدم هزینه ی پست اعلام شده توی سایت از هزینه ی دریافتی اداره پست بیشتر هم بوده.
البته این برای قبل از گرونی اخیر هستش  .

ولی اگه وزن محصولاتتون زیاد هست پیشنهاد میکنم از تیپاکس استفاده کنید

که هر 2 روش پستی رو در پلاگینی که محمد جان زحمتش رو کشیدن و به رایگان در اختیار هه گداشتن میتونید تعریف کنید.

و حتی در پاسخ به اون دوستمون که گفته بودن میخوان برای شهر خاصی رایگان باشه . این هم با استفاده از همین پلاگین شدنی هست.

4sk4li

تازه وارد
اگه وزن محصولات خیلی زیاد نباشن تفاوتی با هزینه پست نداره و من حتی دیدم هزینه ی پست اعلام شده توی سایت از هزینه ی دریافتی اداره پست بیشتر هم بوده.
البته این برای قبل از گرونی اخیر هستش  .

ولی اگه وزن محصولاتتون زیاد هست پیشنهاد میکنم از تیپاکس استفاده کنید

که هر 2 روش پستی رو در پلاگینی که محمد جان زحمتش رو کشیدن و به رایگان در اختیار هه گداشتن میتونید تعریف کنید.

و حتی در پاسخ به اون دوستمون که گفته بودن میخوان برای شهر خاصی رایگان باشه . این هم با استفاده از همین پلاگین شدنی هست.
وزن محصولات زیر 1 کیلو گرم هست. ایا باید تنظیمات خاصی اعمال بشه تا افزونه درست محاسبه کنه؟ چون برای من چیزی که حساب میکنه با پست خیلی فرق داره.

amin_b1993

کاربر عضو
وزن محصولات زیر 1 کیلو گرم هست. ایا باید تنظیمات خاصی اعمال بشه تا افزونه درست محاسبه کنه؟ چون برای من چیزی که حساب میکنه با پست خیلی فرق داره.
تا جایی که من میدونم بر اساس وزنی که شما توی محصول وارد میکنید و بر اساس کد پستی شخص که برای کدوم استان هست محاسبه میکنه
فقط حتما آدرس استان مبدا رو درست وارد بکنید
چون هزینه های پست بر 3 اساس درون استانی ، استان های هم مرز و استان های غیر هم مرز هستش.

لیست قیمتی که من از توی سایت ها پیدا کردم رو براتون میفرستم تا بهتر باهاش آشنا بشید
البته فک میکنم این برای آپدیت های قدیمی هستش

You must be registered for see images attach

بالا