راهنمایی برای ساخت دسته بندی + آرشیو

omid-ss2

تازه وارد
سلام و وقت بخیر خدمت دوستای گل

من 2 تا راهنمایی میخوام ازتون

-1 من چه کدی قرار بدم که وقتی رو دسته بندی هام کلیک شد مطالبه دسته بندیم رو فقط نشون بده؟؟

قالبه من چند تا باکس مطلب داره و وقتی کلیک میکنم بقیه باکس ها رو هم نشون میده ..باید چیکار کنم اینو؟؟

2- خب همونطور که گفتم قالب من چند تا باکس مختلف مطلب با موضوعات جدا داره ، archive.php رو چطوری بسازم؟؟ کده پیشفرضی هست برای ساخت یک آرشیو ساده در وردپرس؟؟

تشکر از همه

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
برای آرشیو میتونین همون ایندکس یا کتگوری رو استفاده کنین خودش خودکار فقط مطالب همون تاریخ رو میاره .

در مورد 1 بیشتر توضیح بدین ولی تا اونجا که من فهمیدم شما نیاز به ساخت category.php دارین .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

omid-ss2

تازه وارد
حنان جان

خیلی آقایی

من چند تا باکس مطلب دارم تو ایندکسم که هر کدوم از یک دسته بندی 5 تا مطلبیو نشون میدم

حالا وقتی تو سایدبار دسته بندی هامو میزارم و روی یکیشون کلیک میکنم دوباره باکس های ایندکس همه لود میشن..در صورتی که من

میخوام فقط همون باکس لود بشه مطالبش..

امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم

category.php رو چجوری میسازن؟؟ حله مشکلمه؟؟

hannanstd.ir

خب همون ایندکست رو کپی کن فقط این بار اسم کپی شده رو بزار category.php .

omid-ss2

تازه وارد
خب ایندکسم که چند تا باکس داره..

باکس هارو بردارم و فقط یکی بزارم ؟ عنوانشم the_title بدم ؟؟

hannanstd.ir

قبل اینکه category.php رو بسازی لینک بده ببینیم داستان از چه قراره

omid-ss2

تازه وارد
بفرمایید :

hannanstd.ir

خب الان روی تو دسته بندی ها روی گلچین نوا و نما کلیک کردم که لینکش شد این :

ولی صفحه صفید اومد که یعنی داخل category.php خالیه . درحالی که شما گفتی همه مطالب رو میاره .

omid-ss2

تازه وارد
ی archive.php خالی بود که پاکش کردم..دوباره ببینید درست شد

hannanstd.ir

خب شما میخوای وقتی رفت توی اون دسته بجای چندتا باکس فقط یه باکس نشون بده که تو اون قسمت آبی رنگ عنوان دسته رو بنویسه و توش هم مطالب همون دسته رو درسته؟

hannanstd.ir

کد یکی از اون باکسها رو همینجا بزار

omid-ss2

تازه وارد
بفرمایید :

کد:
<div class="post"><div class="postheader"><h2>نوا ونوا</h2></div><div class="clearfix"></div> <div class="twrapp"> <ul><?php$my_query = new WP_Query('showposts=5&cat=2');while ($my_query->have_posts()):$my_query->the_post();$do_not_duplicate = $post->ID;?><li><a href="#"><?php the_title(); ?></a> <div class="time hidden-xs"><a href="<?php the_permalink(); ?>">کلیک کنید</a></div></li><?php endwhile; ?></ul>  </div></div>

hannanstd.ir

تا من اینو بررسی میکنم شما یه فایل category.php بساز و عینا محتویات index.php رو کپی کن توش و باکسهای توش رو پاک کن تا من این باکس جدید رو آماده کنم .

hannanstd.ir

همه باکسها رو پاک کن و فقط یک باکسو نگه دار و باکد زیر رو جایگزین کن . تست کن و زود خبرتر بده .

کد:
<?php 
wp_reset_query();
$category_id = get_cat_ID(single_cat_title('', false));
?>

<div class="post"><div class="postheader"><h2>
<?php echo get_cat_name($category_id); ?></h2>
</div><div class="clearfix"></div> <div class="twrapp"> <ul>
<?php $my_query = new WP_Query('showposts=5');while ($my_query->have_posts()):$my_query->the_post();$do_not_duplicate = $post->ID;?>

<li><a href="#"><?php the_title(); ?></a> <div class="time hidden-xs"><a href="<?php the_permalink(); ?>">کلیک کنید</a></div></li><?php endwhile; 
wp_reset_query(); ?></ul>  </div></div>
پ.ن :کد تغییر داده شد .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

omid-ss2

تازه وارد
داداش تست کردم..باکسو فقط عنوانشو درست نشون میده ولی مطالبه توشو همهی مطالبو نشون میده

یعنی فقط مطالبه همون دسته بندیو نشون نمیده مطالب همه دسته بندی هارو نشون میده

hannanstd.ir

کد:
<?php 
wp_reset_query();
$category_id = get_cat_ID(single_cat_title('', false));
?>

<div class="post"><div class="postheader"><h2>
<?php echo get_cat_name($category_id); ?></h2>
</div><div class="clearfix"></div> <div class="twrapp"> <ul>
<?php $my_query = new WP_Query('showposts=5&cat=$category_id');while ($my_query->have_posts()):$my_query->the_post();$do_not_duplicate = $post->ID;?>

<li><a href="#"><?php the_title(); ?></a> <div class="time hidden-xs"><a href="<?php the_permalink(); ?>">کلیک کنید</a></div></li><?php endwhile; 
wp_reset_query(); ?></ul>  </div></div>
الان چی؟

بالا