راهنمایی برای نصب قالب در وردپرس

SevenServer

تازه وارد
9/12/13
53
0
6
24
سلام وقت بخیر  ، من ده ها قالب رو از سایت های مختلف دانلود کردم ، اما همه قالب هایی که نصب کردم هیچ تشابهی با اسکریت شات هایی که موجود بود نداره  ،شاید 10 درصد اون قالب هم نباشه قالبی که من سوار سایت کردم ، راهنمایی میخواستم ، باید چه کرد؟

sinalotfi

تازه وارد
1/5/17
74
0
6
اینترنت
سلام دوست عزیز

چیزی که شما در اسکرین شات میبینید شامل دمو ها و فایل های اولیه میباشند و طبیعتا اگر سایت شما تازه اول کارش باشه و هیچ مطلبی نداشته باشه نمایش داده نمیشه.

برای تسریع در کارتون چند تا راه هست:

1. استفاده کردن از بسته نصب سریع

با بتسه نصب سریع در چند دقیقه سایت شما کامل مثل دمو بالا میاد-> کافیه از جایی که قالب رو تهیه کردید بخواهید که به شما بتسه نصب سریع رو بدن

2. درون ریزی کردن تنظیمات و نوشته ها و برگه ها و ابزارک هاو...

از جایی که قالب رو تهیه کردید بخواهید تا این موراد رو برای شما ارائه بکنند.

_________

بازم سوالی داشتید میتونید بپرسید تا راهنمایی بشید.

SevenServer

تازه وارد
9/12/13
53
0
6
24
خب همین درون ریزی ، نحوه انجامش چطوریه ؟ هیچ جا درست درمون جواب نمیدن به آدم

Qalekhani

قلعه‌خانی
9/4/13
1,599
26
48
32
بندرعباس
www.qalekhani.biz
برای هر قالب یه طور هست. برخی قالب ها اصلاً درون ریز ندارند. اما دستورالعمل کلی نداره.

به هر حال موارد زیر مصطلحتر هستند:

1- بسته های نصبی آسان: همزمان با نصب بسته، یک نسخه از وبسایت پیش نمایش بر روی آدرس شما نصب می شود.

2- درون ریز از طریق فایل: برخی پوسته ها دارای فایلهای xml درون ریزی هستند که با بارگزاری اونها از قسمت "ابزارهای در دسترس > درون ریزی" برخی اطلاعات وارد سایت شما میشه.

3- درون ریز از طریق پنل تنظیمات پوسته: برخی پوسته ها کار شما رو راحتتر کردند و در پنل تنظیمات یک گزینه برای درون ریزی دمو تعبیه شده.

باید ببینید قالب شما از کدام مورد تبعیت میکنه.