راهنمایی درباره قالی Wcolor

sayeh63

تازه وارد
سلام

در قسمت قالبهای وردپرس در سایت یک قالب بسیار مناسبی معرفی شده بود به نام wcolor که من دارم ازش استفاده میکنم.

چند سوال دربارش دارم که لطفا راهنماییم کنید.

اول اینکه من میخوام یک سایت شرکتی دوزبانه ساده با این قالب داشته باشم.

افزونه qtranlate رو هم نصب کردم که میگفت روی ورژن 4 وردپرس خوب کار نمیکنه و کلا من نتونستم ازش درست استفاده کنم.

میخواستم اگه امکان داره ورژن انگلیسی این قالب رو برام بگذارید تا بتونه یک سایت دیگه به صورت موازی سایت فارسی درست کنم.

دوم که بیشتر مشکل من هست اینه که در صفحاتی که تولید میکنم قسمتی در سمت چپ صفحه هست که بزرگ نوشته بایگانی. هرجا رو میگردم نمیتونم این قسمات رو حذف کنم. و قسمت ارسال نظر که زیر متن هر صفحه میاد و تاریخ و ساعت ایجاد صفحه که بالای متن صفحه نوشته میشه، میخوام اینها از صفحات ایجاد شده حذف بشن.

نمیدونم چطوری باید حذفشون کنم.

طبق تصویر زیر

تشکر از شما

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
واسه دو زبانه کردن نیاز به دوتا وردپرس نیست .

افزونه sitepress multi languages wpml رو نصب کنید از qtranslate بهتره .

اما باید قالبتون هم دو زبانه باشه یعنی یک زبان پیشفرش داشته باشه . یک فایل ترجمه po و mo هم داشته باشه

sayeh63

تازه وارد
ممنون که پاسخ دادید.

برای مشکل دوم میشه راهنمایی بفرمایید.

در صفحاتی که تولید میکنم قسمتی در سمت چپ صفحه هست که بزرگ نوشته بایگانی. هرجا رو میگردم نمیتونم این قسمات رو حذف کنم. و قسمت ارسال نظر که زیر متن هر صفحه میاد و تاریخ و ساعت ایجاد صفحه که بالای متن صفحه نوشته میشه، میخوام اینها از صفحات ایجاد شده حذف بشن.

قسمت ابزارکهای من کلا خالیه. هیچ ابزارکی استفاده نشده. پس چطوری باید اون قسمتها رو حذف کرد؟

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
خوب قسمت دوم میشه شما باید از یک قالب ترجمه شده استفاده کنی .

لینک قالبتون رو بزارید تا ببینم چطور ترجمه شده . آیا از توی سورس ترجمه شده و یا با poedit ترجمه شده .

اگه 100 درصد و با قاطعیت مطمئن هستید که ابزارکتون خالی هست :

اگر این بایگانی هم فقط در برگه ها هست و نه در پست ها

فایل page.php رو باید ویرایش کنین

برای نظرات هم میتونین داخل single.php کد مربوط به comment رو حذف کنید

بالا