راهنمایی در انتخاب افزونه پروفایل و vip

leoson

تازه وارد
سلام دوستان

من میخواستم افزونه بخرم برای همین اول میخواستم مطمعن بشم بعد خرید کنم اورجینالشو

یکی برای پروفایل هست که چون توی سایتم چندین بخش هست که کاربرا توشون عضون میخواستم یکیشون کنم و اصلیتن توی وردپرس عضوشون کنم

userpro رو قبلا میشناسم ولی خباونطور که باید ظاهر قشنگ و شیک نداره ولی تنها گزینم الان همین افزونه هست

ویژگی هایی که میخوام : ظاهر شیک و تمیز داشته باشه و توی سایدبار و ... کامل فیت بشه ..با افزونه edd همخوانی داشته باشه و بتونم داخل پروفایل خرید های اخیر کاربر و دانلود آپدیت محصول خریداری شده رو داشته باشه

دومین افزونه  ای که نیاز دارم افزونه بخش عضویت ویژه هست ... میخواستم به سایت یک قسمت vip اضافه کنم که افراد پست هارو ببینن ولی اون دکمه دانلود فقط به افرادی کار کنه که عضویت ویژه سایت رو خریداری کرده باشن

توی سرچی که داشتم توی سایت ژاکت افزونه " اشتراک طلایی " بود که فروش بالایی داشت اگه این خوبه که این اگرنه پیشنهاد بهتری دارید ؟ ( باز هم با edd مداخله نداشته باشه و اگه همخوان هم باشن که چه بهتر ولی میخوام فروش تکی محصولات edd جدا باشه و محصولات جدید بخش vip یچیز جدا باشن که دکمه دانلود داشته باشن و اشتراک بخرن بتونن دانلود کنن )

ممنون میشم راهنمایی کنید

اشتر طلایی"

soosmar

کاربر عضو
سلام
روز به خیر

در خصوص سوال اول شما، به نظر من بهترین افزونه ای که می تونید پیدا کنید، افزونه ultimate member هست که توی پرشین اسکریپت هم اخیرا تموم افزونه های جانبیش قرار گرفته و دقیقا راست کار شماست...
نمونه سایت هایی هم که با این افزونه فعالن:

این لینک هم از پرشین اسکریپت: 

در مورد سوال دومتون هم، من خودم یه سایت با این سیستمی که شما می خاین راه اندازی کنید، پیاده سازی کردم (   )
من از افزونه restrict content pro و EDD هم زمان استفاده کردم که یه افزونه یکپارچه سازی بین این دو افزونه هم توسط آقای حنان ابراهیم ستوده نوشته شده که...
این افزونه توی پرشین اسکریپت هم موجوده و من هم از همین استفاده می کنم، پس نیاز نیست هزینه کنید! ( خیالتون راحت باشه و مطمئن باشی که بی شک این افزونه ای که توسط پرشین اسکریپت عرضه میشه خیلی بهتر از افزونه ای هست که در حال فروشه! )

تا اونجایی هم که من می دونم این دوتا افزونه ینی restrict content pro و ultimate member با هم سازگارن!

پس دیگه فقط می مونه پیاده سازی خوب...

موفق باشید

leoson

تازه وارد
در مورد سوال دومتون هم، من خودم یه سایت با این سیستمی که شما می خاین راه اندازی کنید، پیاده سازی کردم (   )
من از افزونه restrict content pro و EDD هم زمان استفاده کردم که یه افزونه یکپارچه سازی بین این دو افزونه هم توسط آقای حنان ابراهیم ستوده نوشته شده که...
این افزونه توی پرشین اسکریپت هم موجوده و من هم از همین استفاده می کنم، پس نیاز نیست هزینه کنید! ( خیالتون راحت باشه و مطمئن باشی که بی شک این افزونه ای که توسط پرشین اسکریپت عرضه میشه خیلی بهتر از افزونه ای هست که در حال فروشه! )
من سایتو چک کردم یه موردی که هست اینه ک وقتی یه مطلب آموزشی ویژه رو باز میکنم کل صفحه بستس و میگه عضو الماسی بشو تا ببینی

خب من میخوام فرد صفحه رو ببینه و فقط یه دکمه یا لینک دانلود باشه محدود باشه و تا فرد عضو ویژه نباشه نتونه اون لینکو باز کنه و وقتی عضو شد براش لینک دانلود نمایش داده بشه

درواقع نه دسته بندی محدود بشه نه پست خاصی فقط لینک میشه ؟ 

افزونه رو دانلود و نصب کردم نصف ترجمش بهم ریخته و غلط بود که خودم از اول ترجمش کردم افزونه رو -- برای استفاده حرفه ای از این افزونه یه آموزش فارسی سراغ دارید ؟

soosmar

کاربر عضو
من سایتو چک کردم یه موردی که هست اینه ک وقتی یه مطلب آموزشی ویژه رو باز میکنم کل صفحه بستس و میگه عضو الماسی بشو تا ببینی

خب من میخوام فرد صفحه رو ببینه و فقط یه دکمه یا لینک دانلود باشه محدود باشه و تا فرد عضو ویژه نباشه نتونه اون لینکو باز کنه و وقتی عضو شد براش لینک دانلود نمایش داده بشه

درواقع نه دسته بندی محدود بشه نه پست خاصی فقط لینک میشه ؟ 

افزونه رو دانلود و نصب کردم نصف ترجمش بهم ریخته و غلط بود که خودم از اول ترجمش کردم افزونه رو -- برای استفاده حرفه ای از این افزونه یه آموزش فارسی سراغ دارید ؟
من به صورت تجربی کار با این افزونه رو یاد گرفتم...
- البته این سایت هم قطعا در پاسخ سوالاتم بی تاثیر نبوده:

در مورد محدود سازی هم، خدمتتون عرض کنم که یه شرت کد به شما میده که می تونین هرچی دلتون می خاد رو محدود کنین
حالا من کل اطلاعات رو محدود کردم، شما می تونی یه دکمه یا یه لینک رو محدود کنی!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا