راهنمایی در حذف ویروس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

حسـام

کاربر عضو
سلام دوستان

یک ویروس بیشعور ،نفهمی تو سیستمم نصب شده هر کار میکنم پاک نمیشه

میاد هر سایتی که میرم بقل مرورگر یک کادر باز میکنه تبلیغات میاره-عکس پایین هست

اول گفتم شاید پلاگینی روی مرورگر نثب کردم چک کردم هیچی نبود

گفتم شاید مرورگر مشکل داره از مرورگر دیگه چک کردم پاک کردم مجدد نصب کردم

گفتم حتما ویروسه-انتی ویروس کسپر اسکای نسخه فول نصب کردم نشناخت -انتی ویروس Yet نصب کردم نشناخت

گفتم برم لینک هاشونو بردارم از etc فایل hosts فیلتر کنم زدم دیدم هر روز با آدرس جدید میاد

از المنت ها چک کردم خط تبلیغات

کلا مستاصل و به شدت عصبانی شدم

هر راه حلی که باشه پذیرا هستیم

You must be registered for see images attach

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
سلام

از برنامه مال وار بایت آنتی مال وار استفاده کن بیشتر اوقات جواب میده. این برنامه رو به همه توصیه می کنم چون بهترین آنتی ویروس ها هم باید این در کنارشون باشه تا عملکرد مناسبی داشته باشن . ضمنا مشکل تداخل هم نداره نمرش 20

مرورگرت فایر فاکسه  نسخه بروز هستش یا نه قدیمی داری استفاده می کنی ؟ قند شکن میزنی یا نه؟

ضمنا اون گوشه سمت راست بنظر خود همین برنامه است تا حالا از add-on  نگاه کردی ببینی هستش یا نه ببندیش ؟

موفق باشی

حسـام

کاربر عضو
سلام

از برنامه مال وار بایت آنتی مال وار استفاده کن بیشتر اوقات جواب میده. این برنامه رو به همه توصیه می کنم چون بهترین آنتی ویروس ها هم باید این در کنارشون باشه تا عملکرد مناسبی داشته باشن . ضمنا مشکل تداخل هم نداره نمرش 20

مرورگرت فایر فاکسه  نسخه بروز هستش یا نه قدیمی داری استفاده می کنی ؟ قند شکن میزنی یا نه؟آخرین نسخه ، بعضی وقتا قند میشکنیم

ضمنا اون گوشه سمت راست بنظر خود همین برنامه است تا حالا از add-on  نگاه کردی ببینی هستش یا نه ببندیش ؟گفتم تو addon هیچی نیست

موفق باشی
انتی ویروس شما هم هیچی شناسایی نکرد :47: :66: :45:

:46:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا