راهنمایی در رابطه با افزونه اس ام اس ووکامرس

shirodi8@gmail.com

تازه وارد
با سلام و احترام،بنده افزونه پیامک ووکامرس شما رو برای سایتم وصل کردم و کار میکنه که خیلی هم عالی هست و بابتش تشکر میکنم،اما این افزونه روی فرم تسویه حساب اپلیکیشن فروشگاهم (جواپ) عمل نمیکنه و فقط اس ام اس برای مدیر فروشگاه میاد و برای مشتری ارسال نمیشه،خواستم بدونم آیا امکانش هست این شرایط برای سفارشاتی که از طریق اپلیکیشن فروشگاهم (فرم داخلی اپ) اعمال بشه و اس ام اس برای خریدار هم ارسال بشه؟با تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
این رو باید از طراح اپلیکیشن بخواید ، بعید میدونم چنین امکانی رو فراهم کنند ، که حق هم دارند و قرار نیست بر اساس خواسته های شخصی شما ، تغییر صورت بدهند.

shirodi8@gmail.com

تازه وارد
این رو باید از طراح اپلیکیشن بخواید ، بعید میدونم چنین امکانی رو فراهم کنند ، که حق هم دارند و قرار نیست بر اساس خواسته های شخصی شما ، تغییر صورت بدهند.
فکر کنم منظورمو درست نرسوندم،افزونه اپلیکیشن برای ووکامرس هست که سایت رو تبدیل به اپ میکنه،فقط مشکل اینجاست که فرم اختصاصی خودشو جایگزین فرم تسویه سایت میکنه ،ببینید این افزونه(اس ام اس) میاد یه فیلد با نام شماره موبایل میذاره توی فرم تسویه که اون اطلاعات تماس مشتری رو دریافت و پیامک ارسال میشه،امکانش نیست اطلاعات درخواستیشو (شماره تماس مشتری) جور دیگه ای دریافت کنه(به غیر از فرم تسویه حساب)

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
فکر کنم منظورمو درست نرسوندم،افزونه اپلیکیشن برای ووکامرس هست که سایت رو تبدیل به اپ میکنه،فقط مشکل اینجاست که فرم اختصاصی خودشو جایگزین فرم تسویه سایت میکنه ،ببینید این افزونه(اس ام اس) میاد یه فیلد با نام شماره موبایل میذاره توی فرم تسویه که اون اطلاعات تماس مشتری رو دریافت و پیامک ارسال میشه،امکانش نیست اطلاعات درخواستیشو (شماره تماس مشتری) جور دیگه ای دریافت کنه(به غیر از فرم تسویه حساب)
سلام ، چرا توی عضویت هم میشه دریافت کرد.  باید اسم فیلد رو بدونید و با یه function توی فرم عضویت ووکامرس اضافه کنید.

کد:
function reg_mobile() {?>

<p class="form-row form-row-mobile">
       <label for="reg_billing_mobile"><?php _e( 'Mobile', 'woocommerce' ); ?><span class="required">*</span></label>
       <input type="text" class="input-text" name="billing_mobile" id="reg_billing_mobile" value="<?php if ( ! empty( $_POST['billing_mobile'] ) ) esc_attr_e( $_POST['billing_mobile'] ); ?>" />
       </p>
       <div class="clear"></div>
       <?php
 }
 add_action( 'woocommerce_register_form_start', 'reg_mobile' );

shirodi8@gmail.com

تازه وارد
ممنون از راهنماییتون ولی مشکل اینجاست که این افزونه (اپلیکیشن) فرمهای خودشو جایگزین فرم ووکامرس میکنه(فرم عضویت،پرداخت و ...)شاید بشه از کد بالا داخل خود افزونه اپلیکیشن استفاده کرد،البته همین کد که دادین رو بدون هیچ تغییری به آدرس زیر اضاف کردم اما اتفاقی نیافتاد.

public_html/wp-content/plugins/joapp-api/payment/templates/functions.php

ُSajadfa.ir

کاربر عضو
ممنون از راهنماییتون ولی مشکل اینجاست که این افزونه (اپلیکیشن) فرمهای خودشو جایگزین فرم ووکامرس میکنه(فرم عضویت،پرداخت و ...)شاید بشه از کد بالا داخل خود افزونه اپلیکیشن استفاده کرد،البته همین کد که دادین رو بدون هیچ تغییری به آدرس زیر اضاف کردم اما اتفاقی نیافتاد.

public_html/wp-content/plugins/joapp-api/payment/templates/functions.php
خواهش عزیزم، طبیعیه که کار نکنه. ببینید این کاری که افزونه اپلیکیشن میکنه یک کار کاملا غیراصولیه و خیلی از خاصیت های ووکامرس رو کنار میذاره.

شما یکار می تونید بکنید. اینکه عضویت ووکامرس رو تبدیل به شورت کد و داخل یک برگه استفاده کنید. اگر مایل بودید کدهاشو میذارم.

shirodi8@gmail.com

تازه وارد
لطف میکنین،فقط بعد که کد رو توی برگه گذاشتم برگه رو کجا بذارم ؟؟؟؟ :39:

بالا