راهنمایی در راهندازی سیستم وبلاگ دهی مشابه وی سی پنل

محمد

تازه وارد
سلام دوستان گلم من میخوام یه سیستم وبلاگ دهی راه بندازم از شما میخوام منو راهنمایی کنین.وهم منو تو انتخاب یه نام مناسب برای سیستم وبلاگ دهی راهنمایی کنیدو یکی هم یه سیستم وبلاگ دهی مشابه وی سی پنل چند درمیاد.لطفا زود جواب بدین منتظرم. :79:

shahrgham

تازه وارد
سلام دوست عزیز منم دنبال همچین سیستمی بودم که راه اندازی کنم

با تعداد شرکتهای زیادی صحبت کردم

هرکس یه قیمت میگفت که معلوم نیست این قیمتها رو برچه اساسی میدن هیچ صنفی هم ندارند ماشالله کشکی قیمت میدند

یکی میگه 2 میلیون یکی میگه 5 یکی میگه 8 یکی گفت 15 میلیون دیگه خودتون حساب کنید ببینید میتونید یا خیر

سرور مطمئن

طراح سیستم مطمئن

پشتیبانی مطمئن برای جلوگیری از حمله هکرها

وب های متخلف

فیلترینگ ایران و ....

N2D

کاربر عضو
سلام !

اگر با TikBlog کار کرده باشید...

به قدرت و کیفیت اون پی خواهید برد !

اگر خواستید این سیستم 7میلیون تومان هست ... !

بفرمایید تا اطلاعات لازم برای خرید و ارتباط با نویسنده سیستم رو براتون ارسال کنم !

اما اگر باز هم سیستم خواستید ،

میشه سفارشی براتون انجام داد ...

موفق باشید .

webm_67

تازه وارد
با سلام

دوستانی که تمایل به راه اندازی سیستم وبلاگدهی دارن و می خوان سیستم وبلاگدهیشون اختصاصی باشه می تونن با من در تماس باشن

سیستم وبلاگدهی همچون بلاگ وب / وی سی پنل و ... (دارای امکانات مختلف)

توجه داشته باشید که سیستم های وبلاگ دهیی که ما می نویسیم اختصاصی بوده و دارای حق کپی رایت هست و در صورت انتشار سیستم با فرد منتشر کننده و اشخاصی که سیستم رو بدون اجازه نویسنده استفاده می کنند برخورد خواهد شد.

من برنامه نویس سیستم های وبلاگدهی / cms / انجمن ساز / جامعه مجازی / فروشگاه ساز و .... هستم.

سیستم های وبلاگدهی هم یکی از گزینه های کاری من به حساب میاد.

برای تعیین قیمت سیستم مورد نظرتون و سفارش اون می تونید با من در تماس باشید.

09366398909 - سخایی

باز تاکید می کنم ----> سیستم های نوشته شده دارای حق کپی رایت هست. / سیستم ها اختصاصی بوده و از هیچ منبعی بهره برداری نخواهد شد. / قیمت ها مقطوع بوده و قابل تغییر نمی باشد.

سفارش سیستم برابری می کنه با مدت زمان نوشتن سیستم. که این خودش مستلزم دریافت هزینه اولیه + زمانی برای نوشتن سیستم (از پیش تعیین شده) می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با من در تماس باشید.

djary

کاربر عضو
کلاً اين tik ها مشکل دارن اين Tikads

50 هزار تومان بايد بهم بده که ....

pavcity

تازه وارد
آقا این قیمت های نجومی چیه اصلا چه خبره 7 .2 و ... میلیون ؟!!!!!!!!

با وردپرس میشه یک سیستم وبلاگ دهی فوق العاده درست کرد و تا اینجاش که کاملا رایگانه اما اگر بخوای یک قالب اختصاصی و چند تا از مشکلاتش رو که نحوه ثبت نام هست رفع کنی حداکثر 100 هزارتومان باید خرج کنی

واقعا هنوز هم در شک این قیمت ها هستم ؟؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
انتقال یافت گفتگوی آزاد...

sobhan93

تازه وارد
با سلامدوستانی که تمایل به راه اندازی سیستم وبلاگدهی دارن و می خوان سیستم وبلاگدهیشون اختصاصی باشه می تونن با من در تماس باشن

سیستم وبلاگدهی همچون بلاگ وب / وی سی پنل و ... (دارای امکانات مختلف)

توجه داشته باشید که سیستم های وبلاگ دهیی که ما می نویسیم اختصاصی بوده و دارای حق کپی رایت هست و در صورت انتشار سیستم با فرد منتشر کننده و اشخاصی که سیستم رو بدون اجازه نویسنده استفاده می کنند برخورد خواهد شد.

من برنامه نویس سیستم های وبلاگدهی / cms / انجمن ساز / جامعه مجازی / فروشگاه ساز و .... هستم.

سیستم های وبلاگدهی هم یکی از گزینه های کاری من به حساب میاد.

برای تعیین قیمت سیستم مورد نظرتون و سفارش اون می تونید با من در تماس باشید.

09366398909 - سخایی

باز تاکید می کنم ----> سیستم های نوشته شده دارای حق کپی رایت هست. / سیستم ها اختصاصی بوده و از هیچ منبعی بهره برداری نخواهد شد. / قیمت ها مقطوع بوده و قابل تغییر نمی باشد.

سفارش سیستم برابری می کنه با مدت زمان نوشتن سیستم. که این خودش مستلزم دریافت هزینه اولیه + زمانی برای نوشتن سیستم (از پیش تعیین شده) می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با من در تماس باشید.
عزیز شماکه برنامه نویس هستید چرا یک سایت ندارید برای ارایه خدماتتون مثلا من میخوام عین امکانات سیستم وی سی پنل واسم طراحی کن خوب حالا قیمت بدین

homayon574

کاربر عضو
هه داره آروم آروم به کل کل باحال تبدیل میشه :D

کلا با زدن این مدل سایت ها مخالفم اینترنت ایران از این مدل سایت ها فول اشباحه :109:

ولی با وردپرس میشه یه سیستم توپو مفت زد فقط همیشه یه درد داره اونم نمیشه قالب شخصی استفاده کرد :((

N2D

کاربر عضو
سلام !

دوست عزیز ،

تیک بلاگ متعلق به گروه نالرز هست ،

شما با بنده توسط پیغام خصویصی در ارتباط باشید تا مشکلتون رو پیگیری کنم...

سعی کنیم به گروه/شخص/اشخاص و یا وب سایتی توهین نکنیم.... ( کسی به خودش نگیره لطفاً )

در سیستم وبلاگ دهی تیک بلاگ عضو بشید تا قدرت سیستم و اینکه چرا به این قیمت هست رو متوجه بشید !

شک نکنید که نمونه این سیستم رو پیدا نخواهید کرد...

از نظر امنیت و قدرت شکی در سیستم نکنید و اگر یک سرور اختصاصی تهیه کنید + اینکه بدید براتون کاملاً Secure کنند( به یک حرفه ای ) میتونید با قدرت شروع کنید... !

در صورت عضویت ، کاملا متوجه قیمت میشوید...

موفق باشید !

pavcity

تازه وارد
آقای n2d میشه یکی از این امکانات رو بگید که وردپرس نداره ؟ لطفا مشخصا و با ذکر مثال بگید ؟ من خودم یک از وردپرس رو میگم که هیچ جا نیست توسط وردپرس شما میتونید به کاربران سئو بالاترین حد رو ارئه دهید .

N2D

کاربر عضو
سلام !

برادر شما چی رو دارید با چی مقایسه میکنید ؟

ورد پرس برای راه اندازی یک سیستم « ارائه وبلاگ رایگان » به هیچ وجه مناسب نیست !

چرا ؟ چون کاربر واقعاً سردرگم میشه و به هیچ وجه تمامی امکانات اون برای یک کاربر معمولی مناسب نیست !

ورد پرس رو عموماً کسانی استفاده میکنند که میخواهند روی سایت خودشون یو وبلاگ راه اندازی کنند و کمتر برای سایت ارائه وبلاگ رایگان استفاده میشه !

و البته در جواب سوال شما ،

میتونید در سیستم عضو بشید و امکانات رو مشاهده کنید ،

البته در صفحه اصلی هم توضیحاتی قرار داده شده است...

اختصاص یک زیر دامنه به وبلاگ نویسان *

اختصاص يك انجمن براي هر وبلاگ *

امكان عضو گيري براي هر وبلاگ به تعداد نا محدود

*

امكان نمايش ادامه مطلب فقط براي كاربران عضو *

امكان ارائه يك سيستم خبري براي هر وبلاگ *

امكان ارائه خبرنامه و نظرسنجي براي هر وبلاگ *

امكان ارائه لينك باكس براي هر وبلاگ *

امکان انتخاب و استفاده از طرحها و قالبهای متنوع برای وبلاگ *

امكان انتقال مطالب شما از دیگر سرویس ها *

امکان اضافه کردن صفحات جداگانه به وبلاگ *

امكان اضافه كردن نويسنده هاي مختلف با دسترسي هاي مختلف *

امكان ارسال نظر به صورت خصوصي *

امكان ايجاد نظرسنجي *

امكان ثبت اعضا در خبرنامه و ارسال ايميل به اعضا *

امكان اتصال دامنه به وبلاگ *

امکان تایید نظرات خوانندگان جهت نمایش توسط نویسنده وبلاگ *

امكان گرفتن نسخه پشتيبان از مطالب وبلاگ *

و خدمات بسیاری که با عضویت درتیک بلاگ خود با آنها آشنا خواهید شد

موفق باشید .

djary

کاربر عضو
سلام !دوست عزیز ،

تیک بلاگ متعلق به گروه نالرز هست ،

شما با بنده توسط پیغام خصویصی در ارتباط باشید تا مشکلتون رو پیگیری کنم...

سعی کنیم به گروه/شخص/اشخاص و یا وب سایتی توهین نکنیم.... ( کسی به خودش نگیره لطفاً )

در سیستم وبلاگ دهی تیک بلاگ عضو بشید تا قدرت سیستم و اینکه چرا به این قیمت هست رو متوجه بشید !

شک نکنید که نمونه این سیستم رو پیدا نخواهید کرد...

از نظر امنیت و قدرت شکی در سیستم نکنید و اگر یک سرور اختصاصی تهیه کنید + اینکه بدید براتون کاملاً Secure کنند( به یک حرفه ای ) میتونید با قدرت شروع کنید... !

در صورت عضویت ، کاملا متوجه قیمت میشوید...

موفق باشید !
قربون دستت پس اين تيک ادس هم ماله شماست ، پول های مردم رو نميدين ؟

sobhan93

تازه وارد
اگر خواستید این سیستم 7میلیون تومان هست ... !
سایتش دیگه بالا نمیاد شما میخوای بفروشی 7 میلیون ؟

طراح سیستم کیه ؟ سایت داره ؟

مدیر بلاگ وب که گفت ما ازش شکایت کردیم سایتشو جمع کردن

p30rayan

کاربر عضو
بهترین کار برنامه نویسیه حد اقل یه سیستم دانلود کنید و توسعش بدید

بالا