راهنمایی در مورد اسم افزونه سبد خرید در موبایل

motorola30

کاربر عضو
درود

وقت بخیر

نیاز به راهنمایی در مورد اسم افزونه که در صفحه کالا (برای موبایل و تبلت) نمایش داده میشه دارم .

اول اینکه اسم این افزونه رو نمیدونم و اگر ممکنه بهترین افزونه رو بهم معرفی کنید/

تصویر پیوست شد /

You must be registered for see images attach

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

سوال شما مبهم است در مورد چه cms هست ؟

چون در حالت پیش فرض cms های معروف این قابلیت افزودن به سبد خرید جزء لاینفک هست و نیاز به افزونه نداره مگر در مواردی که cms بخش فروشگاه نداشته باشه مثلا برخی از وردپرس بدون وکامرس استفاده می کنند و گاها نیازمند یک افزونه سبد خرید برای ایجاد یک حالت فروش هستند که البته در بیشتر اوقات مشکلات خاص خود را و نیازهای بیشتری را نیز طلب خواهد کرد

موفق باشید

motorola30

کاربر عضو
@جاویدان 

درود

خیلی ممنون از پاسخگویی

بله یکم سوالم مبهم بود ، عذرخواهی میکنم

مثلا سایت دیجی کالا و دیجی استایل از این مورد استفاده میکنن

وقتی با موبایل وارد میشم ، و یک کالا رو انتخاب میکنم ، پایین صفحه نمایش گوشی یه گزینه بنام " افزودن به سبد خرید " یا همچین چیزی نمایش داده میشه

البته من از وردپرس برای فروشگاه خودم استفاده کردم ، و این افزونه رو برای وردپس میخواستم ، البته اگر باشه :)

تصویر از سایت دیجی کالا و دیجی استایل پیوست شد

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

عکسی که شما از دیجی فرستادید اگر مرتبط با اسلایدر باشه که باید قسمت اسلایدر سایت خودتون رو تغییر بدید

به صورتی که بنده سایت شما رو مشاهده کردم گزینه افزودن به سبد خرید در محصولات هست در اسلایدر ها نیز به صورت آیکون خرید وجود داره که می تونید با تغییرات در ویژوال کمپوزر نحوه نمایش رو به نوشته تغییر بدید یا اینکه قالب رو کمی دستکاری کنید.

زیاد سختگیر نباشید برای اینکه واقعا بفهمید مشتریان شما برای این بخش مشکل دارند یا خیر از یک نظر سنجی استفاده کنید در اینصورت از گزینه های تغییر استفاده کنید همین الان هم گزینه افزودن به سبد خرید برای آیکون مورد نظر به صورت popup up وجود داره که می تونه به بغل یا زیر آیکون اضافه بشه البته bulk شاید بتونه کمکتون کنه

موفق باشید

motorola30

کاربر عضو
@جاویدان 

درود

بازم عذرخواهی مکینم ، بنظرم بازم متوجه نشدید یا شاید من درست متوجه نشدم.

کادر سبز رنگ دیجی کالا که نوشته "افزودن به سبد خرید" (که بصورت متحرک همراه با پایین و بالا رفتن صفحه هم ثابت هست) اینو میخواستم برای کاربرانی که با گوشی و تبلت وارد میشن قابل مشاهده باشه

تصویر پیوست شد  ، این قسمت های که مشخص کردم و فلش زدم منظورمه

البته برای فروشگاه من ، تویه صفحه کالا ثابت هست. که میخوام مث اینا اگر امکانش باشه انجام بدم .

alaki1

تازه وارد
سلام معمولا خود قالب به اینصورت باید باشه اما این ها رو امتحان کن :

بالا