راهنمایی در مورد جستجوی خاص در وردپرس

vahidkar20

تازه وارد
سلام به همه دوستانمن قصد طراحی یه قالب واسه وردپرس را دارم. توی این سایت قراره اطلاعاتی قرار بگیره که مربوط به چند شهر و چند صنف هست.

مثلا شهر های تهران ، کرج ، شهریار ، رباط کریم و ... هالا توی همه این شهر ها صنف خودرو ، موتور سیکلت ، لوازم برقی و ... وجود داره. که زیر مجموعه هر صنف واحد های صنفی مختلف معرفی میشن.

حالا ما قصد داریم توی قسمت جستجو یه باکس باشه که کاربر اول شهر را انتخاب کنه ، بعد صنف را و بعد از تائید لیست واحد های مربوط به صنف انتخابی که در شهر انتخابی هستن را به نمایش بذاره.

بطور مثال کاربر شهر تهران را انتخاب کنه. توی باکس کنارش صنف لوازم برقی را انتخاب کنه و دکمه جستجو را بزنه و لیست لوازم برقی های شهر تهران را مشاهده کنه.

فکر کنم خیلی واضح توضیح دادم.

ممنون میشم دوستان بهترین روش واسه پیاده سازی این سیستم رو معرفی کنن. ( تا اونجایی که میشه بدون استفاده از پلاگین )

در ضمن با پست تایپ ها ( Post type ) آشنایی دارم.

ممنون

kasraa

کاربر عضو
سلام

دوست عزیز کاری که میخواید شدنی هست و توی فروم جستجو کنید یک کاربر همین کار رو میخواست و فکر کنم با افزونه مشکلش حل شد

اما اینی که شما میخواید اونم به صورت بدون افزونه ، فکر نکنم کسی براتون رایگان انجام بده چون کمی پیچیدگی و دردسر داره

vahidkar20

تازه وارد
سلام کسری جان

من نمیخوام کسی برام انجام بده. فقط میخوام راهنمایی بشم. همیشه سعی میکنم کارامو خودم انجام بدم. و تو 99 % مواقع هم یه راه حلی براشون پیدا میکنم. گاهی خودم و گاهی هم با کمک دوستانی مثل شما.

اگه لطف کنی هر دو راه با افزونه و بدون افزونه را کمی توضیح بدی ممنون میشم. در ضمن توی فروم جستجو زدم و به نتیجه ای نرسیدم. اگه ممکنه اون افزونه را هم معرفی کن

kasraa

کاربر عضو
سلام

خب خوبه آفرین

بیا اینجارو بخون تمامی توابع مورد نیاز برای این کارت اینجا معرفی شده میتونی استقاده کنی :

موفق باشی

vahidkar20

تازه وارد
ممنون کسری جان. فک کنم مشکلم با این لینکی که معرفی کردی حل بشه.

بازم ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
میتونید اینجا رو هم ببینید

بالا