راهنمایی در مورد سئو

sepehr74

کاربر عضو
سلام وقت بخیر چند مورد رو میشه کمکم کنید تا درستش کنم ؟ من از طریق سایت چکاپ تست سئو گرفتم

ترفند های افزایش سرعت

خیلی بد، در وب‌سایت شما از استایل‌های مستقیم روی تگ استفاده شده است

خیلی بد، شما از تعداد زیادی (۱۷) فایل CSS استفاده کرده‌اید

خیلی بد، شما از تعداد زیادی (۲۷) فایل جاوااسکریپت استفاده کرده‌اید
چجوری میتونم موارد بالا رو بهبود بدم؟

اعتبار سنجی  W3C چی هست؟چجوری باید بهبودش داد میگه 11 خطا و 12 اخطار داره

فشرده سازی

چجوری باید فایل های css و html و کد های جاوا اسکریپت رو فشرده کرد؟

و در اخر چجوری میشه وقتی بازدید کنند با موبایل وارد سایل میشه براش گزینه موبایل و دسکتاپ نشون داده بشه که انتخاب کنه

دارکوب کالا

تازه وارد
سلام

در مورد فشرده سازی کد های css و js اگر از وردپرس استفاده میکنید میتونید از افزونه autoptimize استفاده کنید ( ولی باید خیلی مواظب باشین با فشرده سازی کدها امکانش هست بعضی از قسمت های سایتتون از کار بیوفته )

برای اعتبار سنجی آدرس سایتتون رو بذارین تا معلوم بشه از کجاهای قالب ایراد میگیره 

در مورد آخر اگر میخواین استاندارد کار کنین باید سایت واکنشگرا باشه ( responsive )

sepehr74

کاربر عضو
سلام

در مورد فشرده سازی کد های css و js اگر از وردپرس استفاده میکنید میتونید از افزونه autoptimize استفاده کنید ( ولی باید خیلی مواظب باشین با فشرده سازی کدها امکانش هست بعضی از قسمت های سایتتون از کار بیوفته )

برای اعتبار سنجی آدرس سایتتون رو بذارین تا معلوم بشه از کجاهای قالب ایراد میگیره 

در مورد آخر اگر میخواین استاندارد کار کنین باید سایت واکنشگرا باشه ( responsive )

خب اگه از کار بیوفته چیکار کنم؟

دارکوب کالا

تازه وارد

خب اگه از کار بیوفته چیکار کنم؟
یک بخش داره خود اون پلاگین به نام محروم کردن فایل های css و js شما میتونید فایل هایی که لازم نیست رو اونجا وارد کنید تا فشرده نکنه

مثلا فایل jquery تحت هیچ عنوان نباید merg بشه با فایل های js دیگه

sepehr74

کاربر عضو
یک بخش داره خود اون پلاگین به نام محروم کردن فایل های css و js شما میتونید فایل هایی که لازم نیست رو اونجا وارد کنید تا فشرده نکنه

مثلا فایل jquery تحت هیچ عنوان نباید merg بشه با فایل های js دیگه
میشه همه فایلایی که نباید فشرده بشه رو بگین

دارکوب کالا

تازه وارد
میشه همه فایلایی که نباید فشرده بشه رو بگین
بستگی به قالبتون داره ولی معمولا 

jquery / jquery-ui/ owl-carousel / sali.js 

اگر از slider revolution استفاده میکنید اون رو هم نباید فشرده کنید

شما وقتی فایل هارو فشرده کنید بعد اگه جایی به مشکل خوردین میتونید console رو باز کنید بهتون میگه کدوم فایل ها رو خطا میده

فقط دقت کنید برای اینکه فایلی رو نگید فشرده کنه باید ادرس رو اینطوری وارد کنید

مثلا این برای غیر فعال کردن فایل slider revolution هست

اگه خواستین آدرس دقیق فایل رو به دست بیارین  سورس صفحه رو باز کنید از اونجا آدرس صفحه رو پیدا کنید

---------------------

در کل من سایت شما رو بررسی کردم نیازی به فشرده سازی ندارید ( ریسک نکنید )

sepehr74

کاربر عضو
بستگی به قالبتون داره ولی معمولا 

jquery / jquery-ui/ owl-carousel / sali.js 

اگر از slider revolution استفاده میکنید اون رو هم نباید فشرده کنید

شما وقتی فایل هارو فشرده کنید بعد اگه جایی به مشکل خوردین میتونید console رو باز کنید بهتون میگه کدوم فایل ها رو خطا میده

فقط دقت کنید برای اینکه فایلی رو نگید فشرده کنه باید ادرس رو اینطوری وارد کنید

مثلا این برای غیر فعال کردن فایل slider revolution هست

اگه خواستین آدرس دقیق فایل رو به دست بیارین  سورس صفحه رو باز کنید از اونجا آدرس صفحه رو پیدا کنید

---------------------

در کل من سایت شما رو بررسی کردم نیازی به فشرده سازی ندارید ( ریسک نکنید )
خیلی خیلی تشکر یعنی سرعتش خوبه؟ من تجربم کمه تو طراحی سایت ولی میخوام همینم که درست کردم تا جایی که میشه بهترین باشه چون مال دانشگاه

دارکوب کالا

تازه وارد
خیلی خیلی تشکر یعنی سرعتش خوبه؟ من تجربم کمه تو طراحی سایت ولی میخوام همینم که درست کردم تا جایی که میشه بهترین باشه چون مال دانشگاه
خواهش میکنم

سرعت سایتتون عالیه

اگه دقت کنید خود gtmetrix هم گفته برای فشرده سازی فایل های js امتیاز 88 خوبه در صورتی که شما امتیاز 98 گرفتین

فقط اگه میخواین امتیازتون رو بهبود بدین افزونه remove query string from static flies رو نصب کنید 

sepehr74

کاربر عضو
خواهش میکنم

سرعت سایتتون عالیه

اگه دقت کنید خود gtmetrix هم گفته برای فشرده سازی فایل های js امتیاز 88 خوبه در صورتی که شما امتیاز 98 گرفتین

فقط اگه میخواین امتیازتون رو بهبود بدین افزونه remove query string from static flies رو نصب کنید 
تشکر کاراییش چی دقیقا؟

بالا