راهنمایی در مورد شرط برای نمایش ندادن content در صورت پر بودن زمینه دلخواه

amin704

کاربر عضو
سلام

دوستان به کدی احتیاج دارم که مثلا اگر فلان زمینه دلخواه پر بود، فایل content و در واقع محتویات پست نمایش داده نشه ... و همچنین راهنمایی استایل دادن بر اساس دسته بندی، مثلا اگه پست مربوط به دسته بندی فیلم بود ، یک عنصر به کلاس مربوط به پست اضافه بشه اما اگر دسته بندی چیز دیگه ای بود تغییری رخ  نده...

پیشاپیش ممنون

rocki3oy

کاربر عضو
با سلام و احترام.

دوست عزیز کد زیر اول یک زمینه دلخواه تعریف شده اگر محتوا داشته باشه نشون میده در غیر این صورت content رو نشون میده/

کد:
<?php$filedname = get_post_meta($post->ID, 'filedname', true);	if($filedname !="")		{ echo $filedname; }	else 		{ echo get_the_content(); }?>

rocki3oy

کاربر عضو
دوست عزیز برای دسته بندی توی هدر از کد زیر استفاده کنید به طور مثال:

دوست عزیز در کد زیر می توانید برای هر دسته بندی یک استایل در نظر بگیرید.

کد:
<?php if ( is_category( $cat_id ) ) { ?>	لینک استایل<?php } elseif ( is_category( $cat_id ) ) { ?>	لینک استایل<?php } ?>

amin704

کاربر عضو
دوست عزیز برای دسته بندی توی هدر از کد زیر استفاده کنید به طور مثال:

دوست عزیز در کد زیر می توانید برای هر دسته بندی یک استایل در نظر بگیرید.

<?php if ( is_category( $cat_id ) ) { ?> لینک استایل<?php } elseif ( is_category( $cat_id ) ) { ?> لینک استایل<?php } ?>
ممنون از راهنمایی شما، به جای لینک استایل  باید ادرس یک قایل .css جدارو بزارم درسته؟ نمیشه کاری کرد که در همون فایل استایل اصلی همینکارو کرد؟

بازم ممنون

MahdiY

راهبر انجمن
بله برای هر کدام باید یه css بذارید

اما اونجوری هم میشه فقط باید کلاس های خاص تعریف کنید

class-CAT_ID اینجوری و بعد تو style.css اصلی کلاس تعریف کنی

amin704

کاربر عضو

این کلاس خاص رو کجا باید تعریف کنم؟ ببینید من یه کلاس دارم که در حالت عادی هیچ استایلی براش در نظر گرفته نشده، اما میخوام وقتی که پست دسته بندی مثلا "فیلم" رو داره، فقط یک استایل  display:none; برای اون کلاس در نظر گرفته بشه ...

rocki3oy

کاربر عضو

با سلام و احترام.

دوست عزیز در این مورد یک مثال میشه بزنین که دقیقا به چه صورت هست؟!

بالا