راهنمایی در مورد کار با اسکریپت؟

kmohsenk

تازه وارد
سلام لطفا یه توضیحی در مورد سیستم بدین و چجوری روی پوشه ها پسورد بگذارم چجوری یه پوشه بیارم تو این سیستم و چرا همش تو سایت من این ارور را میده؟و این قابلیت نمایش تصاویر به صورت تصادفی اتوماتیکه. :?:

لینک اسکریپت:

عکس ارور:

lst07tsas8lpv44uaak8.jpg

Dark-Man

کاربر عضو
به پرشین اسکریپت خوش آمدید!

حداقل انتظار برای جواب کامل سوال شما 24 ساعت است!شما 2 ساعته تاپیک زدید!

موفق باشید

djary

کاربر عضو
شايد فلش نداری که ميگه فلش دانلود کن معمولا اينو ميگه برای پسورد گذاشتن رو پوشه از خوده هاست فکر کنم بايد اين کار رو کنی

kmohsenk

تازه وارد
شايد فلش نداری که ميگه فلش دانلود کن معمولا اينو ميگه برای پسورد گذاشتن رو پوشه از خوده هاست فکر کنم بايد اين کار رو کنی
من فلش را نصب کردم در ضمن در دموی آن این ارور را نمیده و یکم بیشتر توضیح بدین و فکر نکنم از هاست باید رمز گذاری کرد.

یه سوال دیگه:

------------------------------------------------------------------------------------------

در ضمن برای صرفه جویی در تایپیک در همین جا یه سوال دیگه اضافه می کنم دوستان چجوری میشه لوکال هاست رو راه انداخت با EasyPHP 3.0 نشد ارور میده

------------------------------------------------------------------------------------------

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
saeid1346 ,برای نمایش سایت نسخه فلش پلیر شما مورد داره یا اینکه شما نرم افزار flash mx رو نصب کردید تو سیستمتون(گاهی وقتا مشکل ایجاد میکنه)

برای رمز گذاری روی پوشه از FTP رمز بزارید

برای لوکال از xampp استفاده کنید

بالا